2022 Whatsapp Durumları Uzun

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Whatsapp Durumları Uzun içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz. Artık yazdığım şeylerde aramamalısın kendini. Ben suskunluğuma gömüp seni öylece devam ediyorum.

Whatsapp Durumları Uzun

Sen istediğin kadar yaz bana ya da roman yaz ne bileyim kitap serisi oluştur ama onun bana tek yazdığı kelime kadar beni mutlu etmeyeceğini de bil.

Yalnız olan gecelerimin tek sebebi sensin demeyi istiyorum ama yalnız gecelerimin tek bir nedeni varsa o da şarj aletimin bozulmasıdır.

Ben senin yazmanı bekleyeyim, sende benim.. anca böyle bekleyip duralım ki zaman geçsin, anı yaşayalım..

Aşkından öyle bir kör olmuşum ki kusura bile bakamıyorum.

Hey adamım seni sevdiğim için asla pişman olmadım, olmayacağım da, fakat ne zaman bana geri döneceksin? Beni tekrardan ne zaman fark edip dünyam olacaksın?

Buradan kaçıp gitmek için çok nedenim olsa da gidemiyorum.

Aklımda olan izlerini silemiyorum ve sürekli senin o izlerini takip edip, sana ulaşma çabası içerisindeyim. Seni düşünmeden farklı bir şey yapamıyorum. Pazara bile gittiğimde al, al abi, buradan da, bir milyon da bir dedikleri anda bile aklıma sen geldiğine göre sendeki beni sen düşün.

Konuşabilmek suskunluğun korkusudur. Ya susmalısın ya da konuşmalısın. Ortada asla kalmamalısın.

Haklı veya haksız olduğum zamanlarda değil, karşımdaki kişinin eğer adam olmadığını anlarsam susarım.

Gün eğer 24 saat ise benim için bunun yarısı sensin demek. Seni düşünmeden geçirdiğim o kalan yarısı içindeyse kendimi sorgulamaktayım. Aşkımı zirvelerde yaşıyorum etrafımdakiler bunu fark etmese bile.

Yalnız olmak bazı insanlar için kötü olabilir ama yanlış bir insanın kalbinde olmaktan çok daha iyi bir seçenektir.

Sevgilim, seninle geçen o her anlarımızın saniyelerine şükür ediyorum ve son nefesimi verene kadar seninle olmak istiyorum.

Hisler doğruydu fakat kişiler çok yanlıştı!

Acı çektiğin zaman olgunlaşırsın diyorlar bence bu tamamen büyük bir yalan! İlk olarak kalbin kırılıyor daha sonraki günlerdeyse çürümeye başlıyorsun. Aslında bir ölüsündür ama sadece üzerine toprak atmazlar!

Beni çok sevdiğin için mi üzüyorsun yoksa ikinci bir planda olduğum için mi? Ama şundan emin olmanı istiyorum eğer ikinci planda olduğumu bana hissettirirsen içimde sana karşı tek bir sevgi kalmaz. O halimi çok ararsın.

Bu anlarımda geçecek şüphem yok. Fakat seni unutabilmeme kaç yüzyıl kaldı onu merak ediyorum?

WP Durum Sözleri

Bazı yaşanılan duygular yazılamaz, anlatılamaz. Çünkü sadece yaşamakla mümkün olur. Bundan dolayı da bazı insanlar yalnızca yaşar!

Öyle bir hayatım olsun istiyorum ki her günümde havalar uçmak istiyorum. Dert, keder ve sıkıntının uğramamasını istiyorum. Sevdiğimle huzurlu olmak istiyorum. Ama bunların hiçbiri olmadığından anı yaşamaya odaklanmış biriyim artık. Anı yaşa ve çoş başka hiçbir şeye ihtiyacımızda yok!!

O okumuyorsa buraya yazmanın ne anlamı var ki?

Bağlanmayacaksın diyen bir şair vardı bir aralar, o şaire içten sormak istiyorum. Sen onun gözlerini benim gözlerimden görebildin mi ki?

Hayatımın değerini sorguluyorum bazen, ama sorgulamamak gerekir. Düşündüğü zaman insan derin izler ortaya çıkıyor, derinleştiği zamandaysa çıkılmaz bir hale gelmekte. Bence anı yaşamalı ve başka hiçbir şey düşünülmemeli.

Whatsapp durumları uzun yazımızda en güzel whatsapp durumları, durum sözleri 2021 ve durum mesajları bulabilirsiniz.

Çok sevdiğim için mi acı çekiyorum yoksa acı çektiğimden dolayı mı bu kadar seviyor ve karşımdakine bağlanıyorum. Hangisi bu durumda gerçek onu bilmiyorum ama sen var ya bunu kullanmasını en iyi bilen kişisin.

İnsanın en yakınındaki onu seven kişi değildir, anlayan kişi olmalıdır. Çünkü yolcuğun başı anlamak ile başlar.

Tamam diyorum, bu sefer bitti! Ama sonra birileri geliyor ve aklımı tamamen karıştırıp gidiyor. Bunu bazı kişilerin kasten yaptığını düşünüyorum ama ben bu sefer kararlıyım ve istemediğim kişileri hayatımdan çıkartacağıma da eminim. Sizin ve benim için en doğru karar bu olacaktır.

Bazen kendime hayret ediyorum. Ne yaptığımın, nereye gittiğimin, amacımın ne olduğunu bilemiyorum. Bu denli belirsizliğin nedeni ne onu da bilmiyorum. Ama bir şeylerin zamanının geldiğini hissediyorum.

Eğer yağmur yağdığında direkt içeri kaçacaksan, seninle asla uzak ülkelere gitmem bunu bil.

Bazı zamanlarda sığınmak istersen bir kalbe.. anlık mı olsun ömürlük mü o anda ne istediğini tam olarak bilemezsin. Geçmişte yaşanılanlar, gelecekte olan şeyler kadar önemsizdir. O anda sadece sığınmak istiyorsundur. Belki yağmur geçene kadar belki de son nefesini verene kadar..

Kalan kişiler bizimle beraberdir. Ne olursa olsun geriye dönüp bakmamak gerekiyor. Her ikisine de vereceğimiz cevap da bulunuyor. Gidene güzel bir yol gösteririz, kalana da içi dolu bir kalp veririz.

Seveceğim birine benziyordun sen benim dedi. Bende olsun dedim, bende seni insana benzetmiştim.

Eğer karşınızdaki erkek tuttuğu takımın maçı olduğu halde sizinle beraber olmak istiyorsa o erkeği kaçırmamanız gerekir. Hemencecik güzel bir paket yapmalısınız ve onu hemen eve götürüp, sonsuza dek beraber yaşamalısınız.

Hiç kimsenin bilemediği intiharlarım var. Yaşamdan kopmuş çok büyük kaçışların var insanlardan.

Karşısındaki kişinin aklı kısaysa eğer uzun cevap verilemeyeceğini bilin.

İyi ki hayallerimizi görmüyorlar, yoksa onları da çalarlar.

Erkek, ağladığını kadını, kadın da affetmek istese dahi affedemediği adamı hayatı boyunca unutamayacaktır.

Seviyor sevmiyor yaparak çiçekleri kopartmana gerek yok direkt bana gelip sorarsan ben sana gerekli olan cevabı en doğru şekilde verebilirim.

Affedebilirsin ama asla unutmamalısın, yoksa aynı yerden tekrardan yaralanma riskin yüksek olur. Affedebilmek bakış açını değiştirecektir. Unutursan eğer aldığın dersi de kaybetmiş olursun.

Hayatımın anlamını çoğu zaman oturup sorgulasam da her şey karmakarışık geliyor ve herhangi bir sonuç elde edemiyorum. Beni aslında en kahreden olay da bu, her şey anlamsız, hayatımda tek bir anlam da yok zaten, sen varken her şey çok daha farklıydı.

Benzer İçerikler

Güzel Sözler Kısa

Güzel Sözler Kısa

Ahlak Sözleri

Namaz beş vakit, Ahlak ise yirmi dört saat farzdır. Ahlak insanın özüdür. Nebiha Etik, iyi yönetimin temelidir. En Güzel Ahlak Sözlerini derledik

Acı Sözler

Acı Sözler, Acı Mesajlar, Acı Laflar, En Güzel Acı Sözlerinin yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Sizde Acı Sözleri sevdiklerinle paylaşın. İçimde bir şey acıyor sen gelince aklıma.. Sana ihtiyacım olduğunu bile bile gelmiyorsun.. Olacak gibi değildi, olmadı da zaten… Şimdi söndü ışık sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık. Acı çekmek bir şey değil ama […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat