Uzun Yalnızlık Sözleri

Arabesk Sözler kategorisinde bulunan Uzun Yalnızlık Sözleri içeriğimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Her gün yeni sözler eklenen sayfalarımızda aradığınız en güzel sözleri bulmanızı ümit ediyoruz. 794 kelimeden oluşan bu sözler sayfasına, yeni eklemeler yapmak sizin elinizde. Yorum alanına ekleyeceğiniz Uzun Yalnızlık Sözleri ile ilgili herşey bu sayfanın gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Alışamadım sensiz olmaya, alışamadım beni bırakıp gitmene, alışamadım sen yokken gülümsemeye, özür dilerim senden sen yokken kendime iyi bakamadığım yalnızlığıma.

Uzun Yalnızlık Sözleri

Ben yalnız değilim. Çünkü ne olursa olsun yalnızlığım her zaman benimle beraber.

Asla seni unutmayacağım. Ömrümün sonuna kadar seninle beraber olacağım. Ben seni unutmak için sevmedim. Yalnızlığımla baş başa kaldığımı zamanlar da sen hep bizim yanımızda olacaksın. Bunu unutma sevdiğim.

Yalnızlığı kendimiz seçtiğimiz zaman çok özel bir zevki tadarız. Fakat bir başkasından hediye olarak gelen yalnızlık sindirilmesi oldukça zordur.

Sevgine, sana, kokuna, sesine her şeyine ihtiyacım var. Yalnızlığıma tamamen bir son verebilmek için sana ihtiyacım var. Gel ve kurtar beni bu yanızlığımdan artık içime sığmayan duygular yaşıyorum.

Hiçbir zaman tatmam sanıyordum o yalnızlık duygusunu ama artık başımın tacı yapmışım onu anladım.

Gecenin karanlığı odamı sarmış bir şekilde yaşıyorum yalnızlığımı. Sabahın ilk ışıkları ile sana günaydın diyorum. Yalnızlığım içerisinde seni arıyorum ama bulamıyorum. Bulamayacağımı bile bile aramaya da devam ediyorum.

Yalnızsan tamamen dermansız bir şekildeysen hiçbir zaman göz yaşın dinmeyecek, sığınabileceğin tek ev yalnızlığın olacak.

Ne sevmeye gücüm var, ne de ihanetlerinizi kaldırabilecek halim. Artık tamamen yalnızım, bu yalnızlık içerisinde savrulup gideceğim sadece. Bırakın beni kendime, az ötede oynayın bana yeter.

Hiçbir zaman sevmekten korkmadım. Korkum her zaman sevdikten sonra ayrılmanın yaşattığı duygu. O duygu o kadar can yakıyor ki kelimelerle anlatılabilecek bir cinsten değil. Yalnızlık duygusunu tamamen sana tattırabilen cinsten.

İnsanları tanıdığım süre boyunca yalnızlığımı onlara tercih etmek çok daha keyifli oluyor.

Yalnızlığa tamamen teslim olmamak adına çok sık hayal kurar insan; fakat ne kadar çok hayal kursan da yalnızlık hayallerin son bulduğunda tek gerçek olacaktır.

Uzun zamandır bir yalnızlık almış başını gidiyor içimde. Ne dokunmaya hevesim ve ne de uzak kalmaya. Senden kaldı o yalnızlı bana. Ben yalnızlığına bile sahip çıkabiliyorum görüyor musun?

Yalnızlığın da bir sınırı var. Artık ne olursa olsun seni geri de bırakacağım. Yalnız olmayacağım ve sana meydan okuyacağım.

Ağlamayı bilmelisin. Yalnız kaldığın zamanlar da tutma kendini. Yalnızlığın ve sen varsın, utanma ağla. Ağlamak küçük düşürmez. İçini boşaltırsın sadece. Bu da seni daha da iyi yapar. Bırak ağla dök içini yalnızlığına.

Kör gecelerde her şey o kadar güzel ki, yalnızlığın, kahven ve sigaran. Başka hiçbir şeye ihtiyacın yok ve huzur dolusun.

Her zaman korkuyoruz yalnızlıktan fakat şunu bilmelisin ki yalnız isen yalancı çevren, ikiyüzlü olan dostların ve çekip gidebilecek bir sevgiliye sahip değilsindir. Ama aslında çok şanslıyızdır.

Ne yıldız ne güneş benim dünyamı bir tek sen aydınlatabilirsin. Beni bu karanlıktan bir tek sen çıkartabilirsin.

Gecenin o koyu karanlığını yaşıyorken, istediğim tek bir şey var o da yalnızlığım. Yalnızlığım ile başımı alıp gidesim var.

O kadar çok yalnızım ki her gece yastığa sıkıca sarılıp hayallerime dalıyorum. Hiç tatamadığım o duyguları yastığım ile beraber tadıyorum.

Yalnızlığı Anlatan Sözler

Ne zaman mutlu olacağım bir neden bulsam, bir yerden sorun çıkıyor. Sanırım yalnızlığım beni çok seviyor ve onu terk etmemi istemiyor.

Yalnızlığı uzaklarda arama. Okyanusta ararsın bulamazsın, çölde ararsın bulamazsın. Yalnızlık benim için aynı yer de sana ulaşamamaktır.

O kadar çok yalnızım ki bu yalnızlığımı anlatmaya kelimeler yetmiyor.

Yalnız olmanın keyfini çıkartın. Bir gün o yalnızlığı çok arayabilirsiniz.

Beni geceleri soğuk havalar da ısıtan, acılarımı benimle yaşayan tek bir şey var o da sigaramdır.

Uzun yalnızlık sözleri yazımızda yalnızlığınızı anlatabileceğiniz en güzel, en anlamlı yalnızlık sözleri ve yalnızlığı anlatana uzun sözler bulabilirsiniz.

Sırılsıklam oldum yalnızlığın ile. Damla damla sağanaklı umutlarım var artık. Belki gelirsin diye bekliyorum Belki de hasretin beni öldürüp gidecek bu kapkaranlık evde.

Sana gelebileceğim tüm yollar kapandı artık. Ne koşarak gelirim, ne de yürüyerek, sende gelemezsin bana. Bedenler ayrı olsa bile ben seni uzaktan sevmeye devam edeceğim. Sadece ruhuyla da sevebilen biriyim ben.

Yalnızlık nasıl bir şey? Etrafımda o kadar insan varken, kalabalık, hep sesler duyuyorken yalnızlığın nasıl olduğunu nereden bileceğiniz. Yalnızlığın bende tanımı sadece kendini kaybetmektir. İstediğiniz kadar çevreniz kalabalık olsun, ama artık siz o kalabalığı, sesleri görmüyorsanız, duymuyorsanız, bitmişsinizdir. Artık hiçbir zaman eski siz olamazsınız.

En iyi arkadaşım yalnızlığımdır benim. İki yüzlü olan kişilerin, vefasızlıklarını çekmek yerine yalnızlığına sarılarak izlerim her birini kendi yalnızlık köşemden. Görüyorum ki dost diye yaklaşmış olanlardan çok şeytanca yaklaşan kişiler var.

Susuyorum sadece susuyorum. Söyleyecek çok sözüm olsa da anlatmamayı tercih ediyorum. Korkuyorum neden mi korkuyorum? Çok daha fazla yalnız kalmaktan..

Sigarayı beraber yakmıyorsak, suyu beraber yudumlamıyorsak, yemeğe beraber oturamıyorsak, geceleyin uyuyup sabaha beraber uyanamıyorsak yalnızlığın ilk adımını atmışız. Ayrılmışızdır, bir yanımız kopmuştur, iki farklı beden de bir kalp atıyorken o artık paramparça olmuştur.

Sesini özledim, durgun hayatıma neşe ve sevgi gerekiyor. Bu sadece seninle beraber olabilecek bir duygu. Bu yüzden yalnızlığıma son verebilmem için bir an önce geri dön bebeğim.

Yalnızlığın ne olduğunu biliyor musun? Eğer nasıl bir şey olduğunu bilseydin beni asla terk etmezdin. Ölümü bana yaşarken tattırdığın için teşekkür ederim.

Yalnızlığı beceremeyen kişiler, kalabalık olsa da başarısız olmaya oldukça yatkındırlar. O yüzden ilk önce yalnız olmayı becerin. Sonra kalabalığa girersiniz.

Yalnızlık ismini verdiğiniz savaşın ortasında tek başımayım. Dört bir yanım kuşatılmış. Silahsız olduğum gibi bir o kadar da yorguum. Seni benden almak istiyorlar. Ama onlara asla vermem. Ben seni sevdim anlıyor musun, günahsız ve temiz sevdim.

Benzer İçerikler

En Güzel Bob Marley Sözleri

En Güzel Bob Marley Sözleri

Dokunaklı Sözler

Karşınızdakinin ta kalbine dokunacak sözler mi arıyorsunuz. O zaman dokunalı sözler sayfamız sizin için doğru yer.

Ağır Laflar En Anlamlı Ağır Sözler

Ağır Laflar En Anlamlı Ağır Sözler

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat