Uzun Sevgi Sözleri

Annesi Kızlarına Satıyor
Güzel Sözler kategorisinde bulunan Sevgi Sözleri Uzun içeriğimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Her gün yeni sözler eklenen sayfalarımızda aradığınız en güzel sözleri bulmanızı ümit ediyoruz. 839 kelimeden oluşan bu sözler sayfasına, yeni eklemeler yapmak sizin elinizde. Yorum alanına ekleyeceğiniz Sevgi Sözleri Uzun ile ilgili her şey bu sayfanın gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Merhaba hayatımın anlamı, bugün günlerden Çarşamba ve haftanın ortasında seni sevmeye devam ediyorum. Bana baktığın aşkla dolu olan anları hatırladığım zamanlarda nasıl mutlu oluğumu bilemezsin. Sarıldığın anları düşündükçe yanımda olmasan dahi bana çok büyük bir mutluluk yaşatıyorsun. Seninle buluşmaya gelirken de çocukların yaşamış olduğu bayram sevincini içimde yaşatabiliyorsun bana. Seninle olduğum için, bana sahip olduğun için her ikimizde çok şanslıyız sevgilim. Seni daima seveceğim.

Uyuduğun zaman nasıl göründüğünü bilmek istiyorum. Suratındaki kıvrımları, kirpiklerinin suratına düşen gölgelerini, kaşlarının uyuduğun zamanda hangi ara çattığını, uyku esnasında konuştuklarını, fark etmeyip bana sarıldığını, üşüdüğünde ayaklarını topladığını, dudak şeklinin her anını hafızama kaydetmek istiyorum. Korktuğunda sana sarılarak sakinleştirmeyi, uyandığında ilk beni görmeni ve bana ait olmanı istiyorum.

Yaptığım her şey sana çıkıyor sevgilim. Film izliyorum içerisinde sen varsın, kitap okuduğum zamanlarda her satırda sanki seni okuyorum, ben senin için yaratılmışım sanki de kalbim sadece senin için atıyormuş gibi.. Etrafımdakilerin de artık hiçbir önemi kalmadı, sadece seni düşünüyor, seni yanımda istiyorum. Beni bu hale getiren sensin ve bundan asla şikayetçi değilim. Tüm hayatımı senin üzerine kurulu yapmaya hazırım, eğer sen yoksan beni de olmayacağımı bilmelisin sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.

Buluştuğumuz ilk günü sanki daha geçen günmüş gibi hatırlıyorum. Utandığından dolayı pembeleşen o yanakların o kadar tatlıydı ki.. Bense ne konuşsam, seni daha iyi nasıl tanıyabilirim telaşı ile terleyen ellerimi hatırlıyorum. Soğuktu o gün, kışın tam ortasındaydık, giydiğin o boğazlı kazak sana o kadar yakışıyordu ki.. Üzerinden seneler geçmiş olsa da aynı kazağı giydiğinde hala yakıştığını görebiliyorum. Bazı şeyler değişmiyor işte sevgilim görüyorsun, burada önemli olan kazak değil aslında, benim sana olan karşı sevgim hala ilk günkü kadar sıcak ve taze.

Bir hayatımız olmalı seninle ikimize ait. Sevgili olmaktan ibaret sanma bunu, aynı anahtarlara sahip olduğumuz, kendi isteklerimize göre alışverişimizi yapacağımız, oyun oynayıp, doyasıya öpüşeceğimiz bir evimiz olsun istiyorum. Bir gün evlenirsek eğer sevgilim sabahın ilk ışıklarında seni öpe koklaya uyandırırım, her gün farklı yemekler pişirip sana sürprizler hazırlarım. Uzak kaldığımız zaman tüm bu hayallerim benden bir adım daha uzağa gidiyormuş gibi hissediyorum ve bu durum beni çok üzüyor. Senin yanında olmamak çok zor sevgilim, her an seninle olup sevgimizin, aşkımızın tadını çıkartmak istiyorum. Sonunda demeliyim, sonunda ikimizde bir yerdeyiz ve son nefesimize kadar birlikte olacağımız anın tadını çıkaralım.

Sevgi Dolu Mesajları

Sevgi sözleri uzun yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz duygusal sevgi sözleri, anlamlı ve etkileyici sevgi dolu mesajları bulabilirsiniz.

Senden ayrı kalabilmek çok zor sevgilim. Bahsettiğim yollar ve seneler değil, seni sadece bir gün, bir saat bile görmesem hemen özlüyorum. Kalbim senden uzak kalabilmeyi tercih edemiyor ve kaldığı zamanlardaysa ağır ağır atmaya başlıyor. Ama senin yanındayken hiçte öyle değil, bunu sende biliyorsun değil mi? Hızlı atmakla yetinmiyor bir süre sonra yoruluyor. Sürekli seninle olup seninle uyanmak istiyor güne. Sıcaklığını hissetmek, o güzel kokunu içine çekmekle beraber daha fazlasını senden istiyor. Ömrünün sonuna kadar seninle olmak, o kalbin ritmini değiştirmeni istiyorum.

Öncesinde kaç defa sana seni seviyorum demiştim hatırlamıyorum. Seni seviyorum kelimesi o kadar büyülü bir kelime ki ağızdan çıktığı an itibariyle her iki kişiyi de etkisi altına almaktadır. Kötü düşüncelerin her biri akıldan silinir, gider. Sadece geriye kalan sevgiyle aşk olur. Aklında hep ben kalayım diye devamlı seni seviyorum diyorum ve her zaman benim olduğun her an seni seviyorum demeye devam edeceğim ki aşkımızın tazeliği her zaman sürsün.

Gözlerin sevgilim o kadar güzeller ki tarifi yok. Bana baktığın zamanlarda büyük bir parlak hale geliyorlar. Yakıp kavuruyorsun sanki içimi ve içimdeki seni. Neden seni sevdiğimin kanıtı gözlerin sevgilim. Senden başka birinde bu gözler olsa yakışmaz ki zaten. Sadece sana özel bir renk gözlere sahipsin. Zaten benim için bu dünyada senden başkası da yok ya neyse. Ben senin gözlerine vurgunum ve bakışlarımı asla senden çekmeyeceğime emin olmanı istiyorum sevgilim. Her şeyden öte sensin benim için ve bu kalpten hiçbir zaman çıkmayacağına emin olmanı istiyorum bir tanem.

Nereden bilebilirdim ki sevgimin bu denli boyumu aşıp geçeceğini. Hayatımda bana seni canından çok sevecek biri karşına gelecek ve sende onu aynı duygularla seveceksin deselerdi buna güler geçerdim. Ama sevgilim, ben seni her şeyimle çok seviyorum. Sana gözlerim kapalı kendimi emanet edebilirim. Sen benim için bu hayattaki her şeyden çok kıymetlisin ve hayatım boyunca sıkılmadan, bıkmadan seni her gün yanımda görmek istiyorum.

Seninle beraber olduğum andan itibaren çok değiştim. Artık olup olmayacak şeylere sinirlenemiyorum. Beklemeyi de çok iyi bir şekilde öğrendim. Biraz uzak kaldığın zamanlar özlemin nasıl olduğunu da öğrendim. Eskisinden çok daha sevgi dolu bir kalbe sahibim artık ve olumsuz olan tüm yönlerimden kendimi uzaklaştırdım. Bakış açım artık daha pozitif ve aşkın iliklere kadar nasıl hissedilebileceğini de öğrendim. Uzak kaldığında acı çekmenin ne demek olduğunu ve yakın olduğunda nasıl bir mutluluğa sahip olduğunu öğrendim. Bana bunları öğrendiğin için çok teşekkir ederim sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki sevgilim her an elimden uçup gidebilirmişçesine korkarak yaşıyorum. Çöldeki kum taneleri kadar çok seviyorum. Sen benim hayatımda gördüğüm ve hayatıma giren tek değerli kişisin. Hayatımı o denli iyi yaptın ki senden ayrı kalmayı düşünemiyorum bile. Benimle güzel bir zamana evet dersen eğer seni sonsuza dek başımın tacı yapıp, her şeyden üstün tutacağıma söz veriyorum.

Benzer İçerikler

Abdürrahim Karakoç Sözleri

Kâinat uyur sessizce,Ben hep seni düşünürüm. Temizlen de gir mezara Toprak senden incinmesin. Demiş güzel insan Abdürrahim Karakoç bir sözünde

Acıklı Sözler

Bu sayfamızda Acıklı Sözler, Acıklı Mesajlar, Acıklı Laflar, Acı Sözler, Hüzünlü Sözler yer almaktadır. O nasıl? Diye soruyorlar. Öldü galiba diyorum. Hiç bir şey yolunda gitmezken sen nasıl gittin? Yâr olmayan insan, yara olup kalıyor yüreğimizde. Bazen vedalar sevgisizlikten değil çaresizliktendir. Bazen ağlamak istemezsin ama gözlerin seni dinlemez. En tatlı şarkılar en acı duyguları dile […]

Adnan Menderes Sözleri

Sayfamızda Adnan Menderes Sözleri yer almaktadır. Beni Atatürk keşfetti. Her mahallede bir milyoner yaratacağız. Ben bu orduyu, yedek subaylarla da idare ederim! Hiç kırgın değilim. Hiçbir dargınlık duymuyorum. Allah’ım bana bir daha böyle bir seçim gecesi yaşatma! Allah düşmanımı bile böyle bir muhalefetle karşılaştırmasın. Mukadderatımı tamamen DP grubunun inisiyatifine bırakıyorum. İsmet Paşa hastadır. Hastalığının adı […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat