Uzun Seni Seviyorum Sözleri

Bisiklete binen iki sevgili
İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Uzun Seni Seviyorum Sözleri içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Uykuya niyet edip kafamı yastığa koyduğumda, sen geliyorsun zihnimin tam ortasına. Sana bakıyorum, sen de bana. Pencereden de öyle bir ışık vurur ki odama, hiç sorma. Sonra, sonra uyumaya çalışırken sen hep gözlerimden öptün, kapayamadım da… Senin varlığın gözlerimden oluk oluk akıyor, mutluluktan olsa gerek. Lâkin sen sakın ağlama! Sen ağlarsan damlası benim yanağımdan yüreğime düşer. Gülüşlerin var orda onları ıslatma. Onlar benim, onların ıslanmasına müsaade etmem! Kimse ıslatamaz, sen bile. Onlar benim, onlar biz, onlar dua, onlar aşk, onlar şükür. Onlar gözyaşlarımdan olma mutluluk.”

Sevgilim, seninle bulaşacağım günleri iple çekiyorum. Zaten diğer günlerin bende hiçbir anlamı olmuyor. Seni o kadar çok seviyorum ki, bunu sana söylemek için bile sabırsızlanıyorum. Sana attığım mesajlar, konuştuğumuz dakikalar bile kâfi gelmiyor artık.

Seninle yastık savaşı yapmak istiyorum, pijamalarımızla sabaha kadar çizgi film izleyelim istiyorum, geceleri oyunlar oynayalım, balkona çıkıp gıybet yapalım, oyuncakçıya gidip birbirimizi şımartalım,lunaparka gidip deliler gibi eğlenelim ve günün nihayetinde pamuk şeker yiyelim, çimenlere uzanıp semanı izlerken bulutları bir şeylere benzetelim, yıldızlardan da şekiller çizelim, gökkuşağına kadar koşalım,su savaşı yapalım,yağmur yağarken dışarı çıkıp çamurlara basalım ve ıslanalım,kartopu oynayıp kardan adam yapalım,bankta kitap okuyalım,sabaha kadar kutup ayısı dansı yapalım, birbirimizin sivilcelerine isimler takalım, oyuncaklarla uyuyalım istiyorum.Ben yalnızca senin yanında çocuk kalmak istiyorum.

Seni tanımadan önce ki hayatımı sorguluyorum her gün, her saat, her dakika ve her an. Neden daha öncesinde hayatıma girmedin diye kendime kızmaktan alamıyorum. Benim canım sevgilim, bana benim hayatımı bütün renkleri ile gösterdiğin için, her şey için seni çok seviyorum.

Seni şöyle seviyorum böyle seviyorum diyemem fakat sarılırım sözgelişi yemek yaparım, en sevdiğim kitabı okurum sana. Üşürsen en sevdiğim küçüklük pikemi örterim üstüne. Dışarı çıksan camda yolunu gözlerim. Hasta olsan sabaha kadar başında beklerim. Ağlarsan seninle ağlar, gülersen seninle gülerim. Bebek gibi boynumda uyuturum mesela başını okşayarak. Öyle yaralarını sararım filan diyemem, biliyorum ki geçmiş yaralar sarılmaz ama bir daha yara almaman için kalkan olurum sana. Bir annenin yavrusunu sahiplenmesi gibi sahiplenirim. Bir ablanın / abinin kardeşini savunması gibi savunur kollarım. Bir baba gibi çabalar bakarım sana. Arkadaş gibi dinlerim, kardeş gibi severim. Hep yanında kalırım, konuşmasan susar beklerim seni. Ben seni öyle böyle sevmem, ben seni güzel severim.

Seni seviyorum zira beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden isim koysam, senin isminle anarım.

Bir gülüşün yetecek inan, şu üzgün hallerim yok mu gülüşün geldikçe aklıma geçecek gibi. Ellerim ile gizleyemediğim zamanlar dert olur o gülüşünü başkası görüyor diye. Bana olmayan o gülüşün çökertecek içimi. Hiçbir sevinç aydınlığı onu silemiyor. Şu ellerim ellerinde güzel bırak öyle kalsınlar. Kaç kere yazdım seni kim bilir kaç satır harcadım şu gülüşüne..

Yüzüm kime dönük olursa olsun yüreğim hep sana dönük olacak. Ben senden başkasına kapı nasıl açılır bilmiyorum.

“Seni seviyorum”un içinde daha özel bir anlam da var, Sana güveniyorum. Çünkü herkes herkesi sevebiliyor; Ama herkese güvenmiyor.

“Saçların topuz, başın göğsüme değdiğinde parmaklarım saçlarına dokunmakla ödüllendirilir. Seninle üçlü koltukta sarılıp iki battaniye ile bir olunur. Filmler tekrar defa izlenilir. Ezberlenen replikler sen varken unutulur. Mutfakta demlik yakılır, belki yemek alabilir yerini. Her gün aynı çeşit yemeklerle doyulur. Sen dokundun diye yoğurdun tadı başka, ekmeğin tadı başka oluverir. Sonra sen gülümsedin diye uğruna bir ömür serilir. Emekli aylığı almaya beraber gidilir, birlikte sıra beklenir. Oturacak yer olmasa dahi, iki genç dürtüklenir, dinlenmen için yer hazırlanır. Aylık’a küfür edilerek birlikte haneye geri dönülür. Anahtar hangisi? karıştırılır. Yeşil saplısı dış kapının, mavi saplısı iç kapının. Tüm bunlar sen varsın diye olup bitiverir. Tüm renkler sen bakıyorsun diye maviye dönüşür. Ben bakınca siyaha. Fakat ben sana bakınca cennet görülür. Cennet rengârenktir, siyah bir renk değildir. Gülüşüne gökkuşağı denilir, gök; sensindir.

Beni bu hayatta ki varlığımın yegâne amacı seni çok sevmektir. Sevgini, yaşayan kalbimin, atış ritmi hayata göre değil artık sana göre atıyor. Seni görünce hızlanıyor. Sen yanımda yokken ise duruyor. Ne mutlu seni bana bahşeden ve seni bana sevdiren tanrıya.

Sana olan sevgim o kadar büyük ki, bir an bile seni kaybedebilirim korkusu içindeyim. Sana olan sevgim o kadar büyük ki, denizdeki kum taneleri bir araya toplansa, geri kalanınız nerede diye sorarım. Sana olan sevgim o kadar büyük ki, bir anne bebeğine nasıl şefkatle bakıyorsa aynen öyle. Sana olan sevgim o denli büyük ki, bir dünyaya sığmasının olasılığı bile yok. O yüzden ben sana sadece seni seviyorum diyorum.

Biricik sevgilim, sensiz dünyanın bana hiçbir anlam ifade etmediği yaşamımda yer aldığın, beni kendi hayatının içine dahil ettiğin için seni çok seviyorum. Beni hep sev ve hiç bırakma olur sevgilim.

Sana olan sevgimi anlatmaya yetmez kelimeler fakat bir cümle ile özetlemem gerekirse sol yanımın üstüne yatmıyorum canın acımasın diye.

Sana gelince.. Sen, tek bir tümceye sığdırılamayacak kadar büyük duygularımın sahibi, bir tümceyle dile getirilemeyecek kadar kadar özel birisin. Sen insanın kendinden bile önce sevebileceği biri. Sen iyiki varsın…

Öyle uzaktan seviyorum seni; Sana söylemek istediğim her kelimeyi, Dilimde parçalayarak seviyorum. Damla damla dökülürken kelimelerim, Suçsuz beyaz bir kağıtta seviyorum.

Sevgiliye Uzun Seni Seviyorum Mesajları

Yarı yolda kalmış, olduğumda yerde ümitsizliğim ile beraber zaman geçiriyorken, tanrım seni bana gönderdi. Artık o eski halimden eser kalmadı. Kaybetmiş benliğim senin tarafından bulundu, tekrar hayata döndürüldü. Yaptığın her şey için teşekkür ederim ve seni çok ama çok seviyorum.

Bu hayatta “iyi ki varsın “dediğim birkaç kişi kalmış ise, bunlardan en başa seni yazarım. Bütün sevgi sözcülerinin başına senin adını koyarım. Varlığını kaybetmiş olan bütün yozlaşmışlara senin resmini gösteririm ki tekrar, kendilerine gelebilsinler diye. Sen benim duygularımın en fazlasısın. Seni ölesiye seviyorum.

Sana olan sevgimi anlatacak kadar kelime dağarcığım yok ne yazık ki, fakat sen yeniden de beni anlamaya çalış olur mu?

Şimdi sen gelecek güzel günlere olan inancım, ileride olacak çocuklarımın babası, yazılmamış bir romanın en güzel karakterisin. Sen, dualarımın en derinden gelen amin’isin. Yaşayarak öğreneceğim seni, Kavuşacağız

Her geçen gün aşk biraz daha tutsak alıyor beni. Kelepçem gözlerin, damgam dudakların.. Dolunay zindan üstünden yansıyor duvarıma, bir sen geliyorsun aklıma bir de sana tutuklu olmak..

Ne desem nasıl başlasam bilmiyorum sevgilim o gözlerin beni hayata bağlamak için mi yoksa öldürmek için mi var bilmiyorum. Ben senin o gözlerinde öyle bir kayboluyorum ki bulamıyorum bir daha kendimi çok zor toparlanıyorum. Bu, bu çok değişik bir şey ben bunun ismini bilmiyorum koyamıyorum ismini. Çok güzel bir şey bu fakat ne bulamıyorum her duyguyu tattırıyor varlığın resmen. Elimde olsa sesine sarılırım göz bebeklerini öperim şuan gelip canımı istesen veririm. Başkasının yanında soluk alsan yanındakini öldürmek istiyorum kimse görmesin seni istiyorum fakat olmuyor işte. Ya ben seni bir başkasına gülerken görmeye tahammül edemiyorum bir başkasının sesini duymasını dahi istemiyorum öyle seviyorum ki gülüşün güneşin doğuşu sanki sesin dünyanın en güzel sesi yüzün huzur. Baştan aşağı mutluluksun sen ya varlığın mutluluk senin. Ben çok aşığım sana çok. Her hücrene muhtacım ben senin. Sen olmadan olmuyor ben ben olamıyorum. Bir gülüşünü görsem ömrüm süresince rağmene oturur izlerim seni öylece. Dedim ya bir elim sana deyse diğer elim kıskanır. Öyle seviyorum ki gözümden sakınıyorum seni. Gözlerimden sakınıyorum seni görüyorlar diye sana bakıyorlar diye. Ben seni aldığım nefese kattım öyle yaşıyorum. Elimde olsa gizlerim seni kaburgalarımın içine öyle kal diye. Öyle birşey ki sanki hiç elimi bırakmamışsın gibi hep yanımdaymışsın gibi hiç gitmemiş gibi. Öyle birşey ki seni bıraksam kendimi de bırakırım. Gözlerine bakarken yine doğduğumu hissediyorum. Sığınacağın insan ben olmak istiyorum. Evin olmak istiyorum mutluluğun kederin kızgınlığın. Her şeyin olayım istiyorum. Çok egoist davranıyorum belki ama başka türlü yapamam. Senin aşkından kafayı yerim yoksa. Güleceksen beraber ağlayacaksan da birlikte ağlayalım istiyorum. Ellerine gelelim. Tutmak ve hiç bırakmak istemediğim ellerin. Çizgilerine kadar ezberlemek istediğim ellerin. Çok güzeller be. Gözlerine hiç gelmiyim bence. Gördüğüm en güzel yeşil gözlerden daha mükemmel kahverengi gözlerin. Birşey var bakışlarında beni dinlendiren. Sanki kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin.. Kirpiklerinin gözlerinin üstündeki muhteşem sıralınışı. Anlatabiliyor muyum ? Ben sana mükemmelsin diyorum her hücrenle. Gülümseyince dünyanın en güzel adamı oluyorsun. Dayanamıyorum. Sen var ya sanki kendini bir menekşenin rengine , bir gülüşe katıp ömrünü adamalık insansın. Benimsin. Benim ömrüm benim aşkım benim nefesim. Her şeyimsin. Sen muazzam bir hatasın ve ben bundan katiyen ders çıkaramayacağım. Kalbimin her ritmi seninle atıyor benim. Gülüşünle bakışınla sevişinle. Sonsuza kadar benim ol istiyorum. Dünya üzerinde yaşanacak iyi kötü her ne varsa seninle yaşamak istiyorum. Ayrı olarak boynun sevgilim seyyarenin en güzel kuytusu. Ben sensizliği yalnızlık sayıyorum sevgilim kim olursa olsun yanımda. Sen yoksan ben tamam değilim bütün değilim. İnsan düşe kalka güçlenirmiş ben sen ellerimden tutunca güçleniyorum. Sen ellerimden tuttuğun kadar güçlüyüm. Yutkunamadığım tek tümcesin sen benim. Hani kaç kere dedim ya şu kız sana dokundu koluna girdi sana baktı diye. Kıskanıyorum sevgilim. Ben ilk kez birini kıskanıyorum yemin ederim. Bakmasınlar dokunmasınlar sana öylesine bile dokunmasınlar. Sana çok aşığım sevgilim. Seni son nefesimle seviyorum…

Seni seviyorum. Bir nedeni yok aslında seni sevmemin. Sadece seviyorum, benim umudum olduğun için. Tam kendimden vazgeçmişken karşıma çıktığın içindir beklide. Bilmiyorum ama o kadar samimi, sıcak ve içten bir şekilde davrandın ki bana, işte nedensiz seviyorum seni.

Seni sevmek bu hayatta bana verilen en büyük hediye. Senin sevgin benim kalbimi ısıtıyor, düşünmemi sağlıyor, işlerimi mükemmel bir şekilde yapmamı sağlıyor. İyi varsın ve ayrıca beni seviyorsun.

Ya bütün şairler seni sevmiş, veyahut ben her mısrada seni buluyorum.

Sesini duymak istiyor bu yüreğim, gecenin kor bir zamanında. Sanki yüreğim aç, sanki yüreğim susuz, sanki yüreğim elden ayaktan düşmüş ihtiyar. Gülüşlerin koltuk değneklerim. Ve bir sesin değneklerimi atıp, semana doğru tavşan gibi, tazı gibi koşturabilir beni. Kanat takmış bir melek gibi duruyorsun maviliklerimde. Al beni bu kara gecelerden, yüreğinin kıyısında bir yer ver. Ört üstümü göz kapaklarınla. Ve kirpiklerinle okşa başımı..

Günaydın sevdiğim, bugünü hayatımın ilk günü gibi hissediyorum. Her uyandığım güne senin sayende yeniden başlıyorum. Seni o kadar çok seviyorum ki, bu hayatta ki kendi varlığımı sensiz düşünemiyorum. Sen bana verilmiş sadece bir hediye değilsin. Aynı zamanda benim yaşama sevincim, bu çıkarcı hayata tutunma amacımsın.

Benzer İçerikler

Acıklı Sözler

Bu sayfamızda Acıklı Sözler, Acıklı Mesajlar, Acıklı Laflar, Acı Sözler, Hüzünlü Sözler yer almaktadır. O nasıl? Diye soruyorlar. Öldü galiba diyorum. Hiç bir şey yolunda gitmezken sen nasıl gittin? Yâr olmayan insan, yara olup kalıyor yüreğimizde. Bazen vedalar sevgisizlikten değil çaresizliktendir. Bazen ağlamak istemezsin ama gözlerin seni dinlemez. En tatlı şarkılar en acı duyguları dile […]

Ahmet Hamdi Tanpınar Sözleri

Ahmet Hamdi Tanpınar diyor ki: Hepimiz ömrümüzün kısalığından şikayet ederiz; fakat gün denen şeyi bir an evvel ve farkına varmadan harcamak için neler yapmayı

Ahlak Sözleri

Namaz beş vakit, Ahlak ise yirmi dört saat farzdır. Ahlak insanın özüdür. Nebiha Etik, iyi yönetimin temelidir. En Güzel Ahlak Sözlerini derledik

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat