Uzun Romantik Sözler

Uzun Romantik Sözler
Uzun Romantik Sözler içeriğimizde bulunan sözleri sizler için çeşitli kaynaklardan derledik. En altta bulunan yorum satırına siz de söz önerilerinizi lütfen yazınız.

Benim için değerli olan şeylerin ailem için de kıymetli olduğunu söylemeliyim sana. Ben tek çocuk olarak büyüdüm. Ailemin başka bir çocuğu olmadı. Ama seni ailemle tanıştırdıktan sonra, sen onların benden daha fazla evladı oldun. Seni benimseyeceklerini biliyordum. Senin varlığın benim vücuduma ruhuma o kadar fazla sinmişti ki, ailem bunu kolayca fark etmişti. Beni bu denli olumlu değiştiren, mutlu kılan duygu merak etmişlerdi. O yüzden seni benim kadar olmasa da çok sevdiler sevgilim.

İlk görüşte aşk diye bir şeyin olduğunu söyleyen insanlar yok değil ama ben buna pek katılıyorum diyemem. Senin her gördüğümde, gözlerine her baktığımda, yeniden, çok daha fazla âşık oluyorum. Öyle ki her şeyimi silmem için senin bir emrin bile yeter.

Sevda denen şarkıların neden yazıldığını, kime bu kadar büyük bir aşk duyulacağını çok saçma buluyordum. Yalnızlığımı seviyordum. Bir gün bundan daha fazlasını sevebileceğim bir duygunun karşıma çıkacağını sanmıyordum. O kadar hazırlıklı olmama rağmen sana yakalandım. Neye uğradığımı şaşırdım. İnsanlar bana nasıl olduğumu soruyordu her defasında, o kadar afallamıştım. Hayatımdaki gündemin bir ömür boyu değişeceğini nerden bilebilirdim. O saçma bulduğum şarkıların, türkülerin benim için büyük bir değer kazanacağını nasıl bilebilirdim.

İşten eve, evden işe giden sıkıcı döngü içinde kaybolmuş bir viraneyken, ansızın karşıma çıkan sen, yaşama sevincim oluverdin birden. İnsanlar ilk görüşte aşka inanmayabilir, ama sana benim gözümle bakabilen bir insan karşılarına çıkmadığı içindir. Ömrümün en nadide çiçeği, kalbimin efendisi olduğun günden beri, evden ayrılmak istemiyorum, işten eve koştur koştur geliyorum. Ömrümüz yettiğinde, kalplerimiz hep yan yana kalsın.

Sabah güne uyandığımda, sağ yanımda olmanı diliyorum. Güne seninle başlamak, kahvaltımı seninle yapmak, birlikte yağmur altında yürümek, aşkın bize vermiş olduğu kayıp bir anda bulunan sevginin en güzeli gibi. Beni benden çalmana bile müsaade ediyorum. Yeter ki sana olan teslimiyetimi beni severek avut. Seninle gidemeyeceğim yol, göremeyeceğim yer yok. Yalnızca tek bir isteğim var senden, gece seninle uyumak, güne senin ışığınla başlamak.

Sen benim ilk baharım gibisin. Her anlamda, ömrümün solmayan çiçeğisin. Nasıl ki, ilk bahar neşe, yenilik, tazelik demek, senin benim hayatıma girişin ile bana kattıkların bunlardan çok daha fazla oldu. Seni gördüğüm ilk andan itibaren benim bitmeyecek ilk bahar zamanım başladı.

Ben çok iyi hatırlıyorum seninle ilk buluşmamızda ki hatıraları. En güzel hissetmeye başladığım anları. Yalnızlığın sonu yoktu ama senin varlığın buna noktayı koydu. İlk bakışın, mahcubiyetin, dudakların ki gülümsemen, saçlarını rüzgârda savrulması, her şeyi hatırlıyorum. Çünkü bu hayatımda ki en güzel duyguların başlangıcı idi. Aşkımız hep en güzel zamanlarımızda ki gibi sürmeye devam eder umarım.

Seni o kadar çok seviyorum ki, nasıl anlatsam bilemiyorum. Bazen dünyaya haykırmak istiyorum, herkes bilsin istiyorum. Ama bazen de senin kimse ile paylaşmak istemiyorum, sana olan sevgimin derinliklerinin senin tarafından bilinmesi bile yeterli geliyor diye düşünüyorum. Seninle her akşam, romantik yemek istiyorum. Yemeğimizi beraber hazırlayalım, ikimizin sevgisinden de yiyeceklerimize bulaşsın istiyorum. Aşkımınız her yedimiz yemekte daha da büyüsün istiyorum.

Uzun Romantik Mesajları

Dünyadaki bütün güzellikleri görmek için can atıyordum ama bunun hepsini yapamayacağımı biliyordum. Ta ki seni görünceye kadar. Sen karşıma çıkınca, dünyanın 7 harikasını görmem gerek dedim. Senin güzelliğin benim aklımı başımdan aldı. Bakış açımı öyle bir değiştirdin ki, kendimi senin güzelliğin çerçevesinde değiştirme hissi oldu bende. Bu mutluluk duygusu sarmalı, vücudumda ki her zerreyi kapladı. Yaşamımın geri kalanında akan kanım bütün damarlarında devam etmesini istiyorum.

Gece ve gündüzü sağlayan evren, güneşin ardından çıkan ay, ayın ardından çıkan güneş. Biri olmadan diğerinin var olmaması gibi senin benim hikayem. Bende az olanı, tamamlamakta öyle başarılısın ki, hayatımı en güzel şekilde iletmemi hep sağlayan kişi senden dolayı. Keyifsiz anımı bile neşelendiren bile senden başkası olamaz. Ömrümün en güzel vakti sensin.

Sende en çok sevdiğim şeylerden biri, utangaç tavırların. Ellerini bile sakınman, gözlerini gözlerimden kaçırman. Sana olan sevgimi arttırmaktan başka bir şey yapmıyor. Geceyi en güzel yerinde saklayan, aydınlık bir güneş gibisin. Zamanı geldiğinde en güzel şekilde parıldamayı bilmeni seviyorum. O öpülesi ellerini, tenindeki sıcaklığı, gözlerindeki aşk dolu bakışları, beni benden alıyor. Sana alacağım bütün çiçekler sadece seni kıskanacaktır. Güzelliğin hiç solması, ömrüm ol, yaşadığımız sürece.

Yastığıma sinen tenin kokusu, beni cennet bahçesine düşmüş hissi veriyor. Gün boyu yanımda sen yokken bu kokuya hasret, seni bir an önce görebilme arzusu ile yaşama sevincim artıyor. Biliyorum ki seni görünce, bu hasret bitecek, en güzel duygular ikimiz için yeniden açılacak. Sana yazıyorum çünkü, beni anlayabilecek tek insanın sen olduğunu biliyorum. Ve yine biliyorum ki, seninle geçireceğimiz muhteşem bir ömür bizi bekliyor.

Güzelliğin hiç solmayacak, dünya ne kadar dönerse dönsün, hayat ne kadar hızlı akarsa aksın, ben sana aynı gözle bakmaya devam edeceğim bir tanem. Bağlanmaktan korkan birisi olarak, sana bağlanmayı kendim istediğim. Seni kimse ile paylaşmama arzusu, ruhunun zarifliği, beni benden alışın, bu hayatta sevmiş olduğum şeyleri seninle yeniden sevmem, her şey için sana minnettarım. Sensiz geçebilecek, bir saniyeyi bile düşünemiyor, hayal edemiyorum. Şımarık bir çocuk gibi, yaptığım her şeyde senin olmanı diliyorum.

Bize vaat edilen cennet, yaşadığımız bu dünyada yok deniliyordu. Ama hiç kimse bana senin varlığından söz etmemişti. Cennet ve dünyadaki güzellikler seni görmemle başladı. İnce ve zariflikleri görmek herkesin harcı değil. Bir insanı okuyabilmek, güzelliğini görebilmek, aslında cenneti bu dünyada da yaşayabilmek demektir.

Teknolojinin hep zararlı olduğunu söylerler ama benim için daha farklı bir anlamı var. Senin gördükten sonra, tanıştıktan sonra, telefonumu senin telefonuna çevirdim. O kadar fazla sen varsın ki içinde, görsen sen bile inanmakta zorluk çekersin. Neden mi? Çünkü, ne zaman başıma kötü bir olay gelse, keyfim kaçsa, açıp sana bakıyorum. Sonra aklımdaki ne kadar kötü düşünce varsa hepsini alıp götürüp yerine mutluluk getiriyorsun.

Seni sevmek, derinden sevmek, kışın o en acımasız soğuğunda gökyüzünde çıkan güneş gibidir. Ansızın çıkar, insanın içini öyle bir ısıtır ki, hiç gitmesini istemezsin. Elini güneşin sıcağından sakınmazsın, öyle ki yeni aldığım bir kitap gibisin. Seni okuyup bitirmek istemiyorum. Kokunu içime çekmek ve bir ömür boyu saklamak istiyorum.

Umutsuzluğa düşünce bile tek direnç kaynağım sen oldun. Öyle zamanlar geçirdim ki, itildim, düştüm, yıldım ve soğudum bu hayattan. Vaz geçmek üzereydim, umutsuzluğa düştüğüm anda, bir mumun gecenin karanlığında boş bir odayı aydınlatması gibi, bana ışık oldun. Varlığının ruhumda hissedilmesi bile bana kâfi iken, sen bana bu dünyadaki bütün güzellikleri sunmayı teklif ettin. Sana elimdeki her şey için, yeniden hayata bağlanmam için yapacağım teşekkür şekillerinin hepsinin az kalacağını biliyorum.

Benzer İçerikler

Keko Sözleri

Keko ile ilgili en ilgi çekici sözleri sizler için derledik, sayfamıza keko sözleri'ni yorum olarak ekleyip katkıda bulunabilirsiniz.

Dokunaklı Sözler

Karşınızdakinin ta kalbine dokunacak sözler mi arıyorsunuz. O zaman dokunalı sözler sayfamız sizin için doğru yer.

Kısa Damar Sözler

Kısa Damar ve Arabesk Sözleri

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat