Uzun Özlem Sözleri

Özlem Sözleri Uzun içeriğimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, "CTRL + F" tuş kombinasyonunu kullanarak sözler içerisinde arama yapabilirsiniz.

Ruhumu görsen sen bile üzülür ağlarsın bu duruma gel de içimdeki bu eziyete bir son ver sevgilim.

Ben aşkı sende gördüm sadece, sende yaşadım sevgili. İçimin her bir yanı seninle dolup taştı. Ben olmayı bir kenara bırakıp sadece sen olmaya odaklandım. Seni düşündüğüm zamanlarda dünyam güzelleşiyor, çevremdekiler bile gözüme daha güzel görünüyor. Gözlerine baktığım o anların her biri aklımda sevgilim. Şimdiyse yokluğun bana o kadar acı veriyor ki anlatamam. Kendini benim gözümden görmelisin.

Özledim gel dese hiç düşünmez giderim dersin. Ama gerçekler acıdır. Ne ol gel diyebilir ne de siz gidebilirsiniz.

Gerçekten özlem nedir bilir misin? Özleyip dile getiremezsin, gözlerinin dolmasına neden olan, imkansız olduğunu bildiğin halde onu gördüğün de heyecanlanmaktır. Artık benim olsun diye ağlayıp sızladığın gecelerdir. Allah’a yalvardığın anlarda özlem dolu olur. Tarif edemezsin aslında bir çok şeyle beraberinde gelir özlem. Karşındaki kişiyle imkansız olduğunu bilsen de sen onu özlersin o ise hayatına devam eder. Böyle bir nankörlük yoktur bu özlem de ve sen benim en güzel nankörlüğümsün bu hayatta. Sana kızmıyorum sadece içimde, iliklerimde bile sana karşı bir özlem duyuyorum bunu bilmeni istiyorum.

Beni bu özlemle bekletme hayatım. Saçlarının kokusu ta oradan geliyor burnuma. Okyanusun ortasında kaybolmuş gibiyim şu aralar. Her yer yakın geliyor ama aslında o kadar çok uzaklar ki.. hani denizin ortasında durdurduğunda etrafına bakarsın ve tüm kıyılar sanki yakın gibi gelir. İki kulaç atsam giderim dersin etrafımda öyle ama iki kulaç attığımda hiçbir şeye ulaşamayacağım. Ulaşmak istediğim tek şey sensin ve sende bana hem yakın hem uzaksın sevgilim. Bu özlemi içimde bitirmek için lütfen geri dön.

Yanımda uyu istiyorum yalnızca, son nefesimi verene kadar, hiçbir şeyle uğraşmadan sadece uyuduğun o anları sessiz bir şekilde izleyebilirim. Sen uyurken de saçlarınla oynar uykunun daha iyi olmasını sağlarım. Benim hayatımda en değerli şey seni izlemek olurdu sadece. Tabii şuanda hayatımda olsaydın. Şimdilik sadece özlem dolu bir kalp bıraktın arkada. En çok neyi özlüyorum biliyor musun? Seninle sarılıp film izlediğimiz geceleri, sahilde el ele dolaşırken üşüdüğünde bana sarılmanı ve benim yanımın ne kadar sıcak olduğunu söylemeni. Şuanda tek merak ettiğim bunları gene özlüyor musun? Yoksa senin için ufak bir maceradan ibaret miydim?

Sen hayatıma girdiğin andan itibaren varlığımda yokluğumda seninle beraber olacaktı. Sen bende kalmayı dilediğin sürece hayatımın odak noktası olacaktın. Senelerce seninle kurduğum hayaller artık geri de kalıp, sadece bir hayal oldular. Ama o hayallerin gerçekleşmemesi beni yıprattı. Keşke şu anda yanımda olsaydın da hayallerimin hepsi kurduğum gibi kalsaydı. Seninle bir günü geçirmek için şu anda nelerimi vermezdim ki..

Bazı şeyler insanın elinde olmadan gerçekleşir. Öksürmek, hapşırmak, esnemek ya da düşmek gibi. Ama insanın asıl elinde olmayan istemsiz bir şekilde olan şey özlemektir.

İnsan uykusundan özleyerek uyanır mı ya… Uyanıyor işte…Bir şarkıyı başa sarıp tekrar tekrar dinliyorsan, başa sardığı şey şarkı değil özlemindir.

Özlemle İlgili Sözler

Aklıma geldiğin o anda tüm mevsimler birbirlerine karışıyor. Gözlerini düşündüğüm de sanki ilkbahar sabahını yaşıyorum. Seninle yaşadığımız o güzel dakikalar sevgilim, bizim hikayemizin çok daha ötesinde bir yerlerdeydi. Bizim aşkımızın sonu hüsranla, özlem dolu bitmemeliydi. Mutlu hikayeleri olan sona benzemeliydi ama ne yazık ki artık tamamen baştan başlamak zorundayız.

Her yıldırım düştüğünde, şimşekler çaktığında, korktuğunu bildiğim, yanında olamadığım, sarılamadığım sevgilimi bu ayrılığı kabullenmediğim için vazgeçmediğim, her gün hayallerinle yaşadığım, başka kalplerde seni yaşatmak istemediğim bir tek seni özledim.

Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamış mı yaradan? Yaprak düşer dalından, damla ayrılır bulutlardan, seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan.

Günaydın hayatıma anlam katanım. Şuan yazdıklarımdan dolayı belki de bana çok kızacaksın çünkü bu gece de sabaha kadar oturup seni düşündüm yalnızca. Sadece seni hayal edip, durdum. Masallar oluşturdum seninle benim olduğum güzellikler kurdum kafamın içerisinde. Tüm gece seni uyurken izledim aslında bakarsan. Yanımdaymışsın gibi düşündüm seni ve her anımızı güzel bir şekilde hayal ettim yalnızca. Yüzünde en çok dudaklarını özlemişim sevgilim. Çünkü onlara dokunmamak, seni uyandırmamak için çok çabaladım. Ama bana kızma, sen beni bırakıp giderken bunların olacağını zaten biliyordun. Ben yalnızca küçük ama dolu bir özlem içerisinde olan bir kadınım.

Sana aşık olduğum o anı hatırlıyorum. Bir kış akşamıydı, kar yağıyordu ve hava zifiri karanlıktı. O karanlığın içinde güldün bana sevgilim. Hayatımdaki tüm kötü şeylere karşılık sanki ben buradayım korkma diyordun bana. O gün işte sana aşık olduğum gündü. Yeni doğan bir bebek gibiydim adeta, gözlerimi sana açtım tekrardan sevgilim. O günden sonraysa ne kendimi alabildim senden ne de kalbimi. Baktığım, gezdiğim her yerdeydin sen. Senin her şeyi hayalini kurdum. Ama bilseydim beni bu şekilde yüzüstü bırakıp gideceğini, sana yemin ederim ki tek bir hayal değil, o gün seni gördüğüm, sana aşık olduğum yerde arkamı döner giderdim. En azından o güzel gülüşün bende hep güzel bir anı olarak kalırdı. Bu denli kirletemezdin gülüşünü…

Arabanın içerisindeyim şuanda ve sadece elimde tek bir fotoğrafın var sevgilim. Her arabaya binişimde yan koltukta senin olduğunu hayal edip duruyorum. Şuanda da alkollü bir şekildeyim ve sadece seni düşünüp duruyorum bebeğim. Senle ben bu sefer uzun bir yolculuğa çıkacağız ve bu özlem de artık sone ermiş olacak. Her ikimizde mutluluğun kapısını açmış ve içinde her şeyden çok bizi ilgilendiren bir hayat olacak.

Hayatım öncesinde bu derecede kıymetli değildi. Yaşamam için herhangi bir anlam yoktu, önem de yoktu. Daha sonra sen karşıma çıktın ve seni kaybetme korkusu ile hayatımın ne kadar değerli olduğunu hissettirdin. Hiçbir düşünce seni kaybetmekten başka içimi bu derecede ürpertmedi. Düşüncesi bile her saniye aklımı başımdan alıyorken şimdi sana özlem dolu bakıyorum. Fotoğrafın elimde bazı geceler ağlayıp sızlıyorum sevgilim. Çıkıp gelsen bu özlem de içimde sona erse keşke.

Benzer İçerikler

Müslüm Gürses Sözleri

Müslüm Gürses Sözleri

Keko Sözleri

Keko ile ilgili en ilgi çekici sözleri sizler için derledik, sayfamıza keko sözleri'ni yorum olarak ekleyip katkıda bulunabilirsiniz.

Ağır Laflar En Anlamlı Ağır Sözler

Ağır Laflar En Anlamlı Ağır Sözler

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat