Uzun Komik Sözler

Komik Sözler kategorisinde bulunan Uzun Komik Sözler içeriğimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Her gün yeni sözler eklenen sayfalarımızda aradığınız en güzel sözleri bulmanızı ümit ediyoruz. 799 kelimeden oluşan bu sözler sayfasına, yeni eklemeler yapmak sizin elinizde. Yorum alanına ekleyeceğiniz Uzun Komik Sözler ile ilgili her şey bu sayfanın gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Birkaç gün boyunca burcumu okumaya devam ettim. Benim hayatım aynı devam ediyorken onlar habire farklı şeyler yazıyorlar. Acaba sorun bende mi yoksa onlarda mı?

Uzun Komik Sözler

Dün gece yatağa girmeden önce seni çok aradım. Vücudum o kadar soğuktu ki maalesef yatağa sensiz girmek zorunda bıraktın beni! Neredeydin be canım pijamam benim!

Her söylenene bir cevap veririm. Ama ilk öncelikle bir karşımdaki kişiye bakarım cevabımı vermeden önce. Ona göre lafımın ağırlığını seçerim. Adam iriyse bana laf koymak yerine dövmesin diye.

Bütün hayatın boyunca çalışıyorsun, çabalıyorsun. 3 4 tane üniversite bitiriyorsun tam iş sahibi olacakken ölüm gelip kapını çalıyor. Nerede adalet? Sonra birde deli diyorsunuz.

Bitmeyen bir ilişki sırrı ister misiniz? Asla başlamayın.

Giden birinin arkasında asla beddua etmemelisiniz. Küfürle beraber bir tükürün bir de çok şükür demeniz yeterli olacaktır.

Erkek kadınla tartışmaya girer. Kardeşim o tartışmadan sen sağ salim çıkacak mısın bir düşün bakalım. Bir kadınla tartışıp da daha kendini haklı çıkarabilen bir erkek yok koçum ondan uğraşma sen boşuna.

Koyduğum şeyleri yerinde bulamayınca çok sinirlenen biriyim ben. Daha demin şuraya adam yerine birilerini koydum. Ama şimdi arıyorum arıyorum bulamıyorum yahu..

Bu sabahların bu denli erken olması benim canımı acıtıyor.

Keşke insanları tanımadan önce bir ustaya ”Usta bak bakalım bunun bir arızası var mı?” diye sorabilseydin. O zaman çok daha iyi olurdu ilişkiler.

Uzun komik sözler yazımızda en eğlenceli esprili sözler paylaştık.

Her gün belli saatlerde aynaya bakıp ”Çok tatlısın canım, seni üzenler zıkkımın kökünü yesin” diye diye kendimi nirvanaya ulaştırıyorum.

Eğer bir gün çok ama çok zengim olursam eşe dosta yardım etmeyeceğim. Arkamdan parayı bulduktan sonra çok değişti bu dedirtmem. Param yokken nasıl yardım etmiyorsam gene etmem.

Adam karısını öldürmüş yeni yaptıracağı evin temelineyse kadını gömmüş. Adamdan gelen itiraf ise ”Evi benim üzerime yap” dedi.

Kadın alışverişini yaparken ölümsüz olur. Asla tuvaleti gelmez, asla yorulmaz. Bir melek gibi adeta oradan oraya koşturmaktan büyük bir zevk alır.

Son gülen her zaman sen olacaksın tatlım, çünkü her zaman geç anlamaya meyillisin.

Her durumda evlenmeniz gerekir. Eğer iyi bir eşe sahipseniz mutluluğu tadarsınız. Kötü olursa da filozof olur çıkarsınız.

Adam kibar olayım derken yerin dibine girdi. Kız kulesine, bayan kulesi diyerek yılın kibar erkeği seçildi.

Sinirlendiğim zaman pahalılaşan telefon fiyatlarından dolayı telefonu duvara atmak yerine, sakine yere bırakarak, kendimi hızlı bir şekilde duvara fırlatıyorum artık fakirlik işte napacaksın.

Üşengeçliğimden dolayı 2 saat boyunca bal reklamını izlemiş biriyim. Kalkıp da benden çok şey beklemeyin.

Eğlenceli Komik Sözler

Ne olursan ol gene gel demiş Mevlana. Ama bana gelme kardeşim, Mevlan’a değilim ki ben. Beni boş yere gerip, sinirlerimi de oynatma.

İnsanoğlu çok nankördür. Telefon düştüğünde aman Allah’ım ne o panik! Yanımızdaki ya da herhangi biri düştüğü zaman panik yerine sadece kahkahaları atarız. Türkiye olarak garip bir millet olduğumuz her yerden belli!

Bazı zamanlarda o kadar mutlu görünüyorum ki gülüşüm o kadar gerçekçi geliyor ki bazen kendim bile buna inanabileceğimi hissediyorum.

Hastaneye sadece hasta olduğunda gidenleri kınıyorum. Doktor bir gün alınıp ”Hasta olmasan geleceğin yok.” diyecek çok büyük üzüleceksiniz. Ben bir gün kalkıp hasta olmadan gideceğim. Amaç bunu dedirtmemek yazık onlara.

Endamın yeter diyen şarkıcıya buradan sesleniyorum. Endam filanla olmaz o iş tatlım, beyin gerekiyor beyin. Yani sende olmayan bir şey.

O kırılmasın sus, aman alınmasın ya ne olacak diye diye kendimizi elektrikli süpürge haline getirdik. Sürekli içimize içimize atıyoruz.

Bazı insanların suya düşmesini istiyorum. O suya düşen insanların suyunu inek içsin istiyorum. İneğin de dağa kaçmasını istiyorum. Dağın kül olup yanmasını istiyorum insanlarla beraber.

Benimde herkes gibi aşık olasım var, sevesim var ama üşengecim ben. Ooo kalk git gez, dolaş, kavgalar et sinirlerin bozulsun, sonra tekrardan barış aynı şeyler tekrarlansın dursun ve sonunda hüsranla beraber laf sokma yarışları, takipler başlayacak, hangi deli bunu akıllıca bulur ki?

Asgari ücretin ta kendisi benim. Hayatıma giren benimle asla geçinemiyor.

Dün instagramdan biri mesaj atmış, kaç yaşındasın güzellik diye. Bende her sene değişiyor bilemiyorum ki dedim. Engeli basmış. Sanki dalga geçtim, yalan söyledim Allah Allah.

Aşk tamamen bir yalandır. Sonrasında sadece kazık yersin. O yüzden hiç bulaşmadan ufak ufak kaçmalısınız.

Beyaz atlı prensimi bekliyorum lafı halen devam ediyor mu ya? Artık zorlamanıza gerek var mı acaba? Burasının Türkiye olduğunu daha anlayamadınız sanırım. Burada beyaz atlı prens gezmiyor. Hödükler, odunlar geziyor anlayın şunu!

Gökyüzünden sevgili yağmuru olsa benim ki dalın tekine takılır. O kadar da şanslı biriyim siz anlayın gerisini.

Kızın kalbini kırmamak adına ”Şişman değilsin” dedim. Beni kucağına alabilirsin o zaman dedi. Düşünüyorum da bir Seyit on başı değilim ki ben..

Uzun komik sözler yazımızda komik mesajlar, komedi sözler, yaratıcı komik laflar 2021 ve komik yazılar bulabilirsiniz.

İçimde gerçek anlamda yatan zeki biri var. Ama sıkıntı yatıyor olması.

Bazı zaman oluyor ki başını alıp olduğun yerden çekip gitmeyi dilersin fakat çaresizlik orada çıkar ve der ki ”Fakirsin sen sanki gidebileceksin. Otur oturduğun yere.”

Her gün kendimle konuşuyorum ve kendi kendime iyi haberler veriyorum. Merak etmeyin, sakin olun, panik yapmaya gerek yok gayet iyiyim.

Eskiden insanlar sinirlendikleri zaman duvara yere telefon fırlatamıyorlardı. Dedem bir gün neneme sinirlenmiş yaptığı tek şey elindeki güvercini duvara fırlatmak olmuş.

Eğer tekrardan bir çocuk olsaydım, seni büyüdüğüm de oğluma alacağım diyen teyzelere direkt senet imzalatırdım.

Eğer benimle ilgili çözemediğiniz problemleriniz varsa, bu tamamen sizin probleminizdir!

Benzer İçerikler

Al Capone Sözleri

Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler. Al Capone gerçekleri görmüş, diğer tüm sözleri için sayfamıza bekleriz

Ahmet Telli Sözleri

Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni almadan gel diyor Ahmet Telli, Diğer sözleri için sayfamıza bekleriz

Acı Sözler

Acı Sözler, Acı Mesajlar, Acı Laflar, En Güzel Acı Sözlerinin yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Sizde Acı Sözleri sevdiklerinle paylaşın. İçimde bir şey acıyor sen gelince aklıma.. Sana ihtiyacım olduğunu bile bile gelmiyorsun.. Olacak gibi değildi, olmadı da zaten… Şimdi söndü ışık sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık. Acı çekmek bir şey değil ama […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat