Uzun Kıskançlık Sözleri

Uzun Kıskançlık Sözleri
Uzun Kıskançlık Sözleri içeriğimizde bulunan sözleri sizler için çeşitli kaynaklardan derledik. En altta bulunan yorum satırına siz de söz önerilerinizi lütfen yazınız. Uzun Kıskançlık Sözleri. Kim kıskanmaz ki sevdiğini, kıskanmıyorum diyen ya yalan söylüyordur ya da yanlı kişiyi seviyordur. 

Bir filozof yıllar öncesinde kıskançlığın ruh hastalığı olduğunu dile getirmiş. Tabii insan sevdiğini kıskandığı zaman beden olarak etkilenmez, tamamen ruh hastlığı tabii tabii, ruh sağlığımız çok yerinde olur.

Kıskançlığı insanlar davranış bozukluğu olarak ya da ruhun hastalığı olarak görürler. Fakat herkesin de bildiği gibi sevginin bir işaretidir kıskançlık..

Basit bir şekilde belli etmedi beni sevdiğini, gözlerine baktığım zaman sevgisini ben bile kendimden kıskandım.

Bir kadın başarılıysa eğer arkasındaki kıskanç kadınlardan kaynaklanabilmektedir.

Kıskançlığın dozunu ayarlayabilmeniz demek ilişkilerinizde bağı kurmanıza yardımcı olmakla beraber bağlanma süresini de hızlandıracaktır. Doğru dozu bulmanız yeterli.

Seni her gün görebilen insanlar ne kadar şanslılar, benim seni bir saniye bile göremediğimi düşündüğüm zaman çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum.

Bir kadın kıskançlığından ölse dahi senin adına çok mutlu oldum deyip yüzünüze gülümseyebilir. Siz daha ne olduğunu bile anlayamazsınız.

Kıskançlıktan ciddi derecede acı çekiyorum. Üzerime bir kürk gibi yapıştın ve senin kontrolünün altındayken nefes almak çok daha fazla zorlaşmakta. Ne olur birisi şu kıskançlığı üzerimden alsın.

Sana ait olmayan birini kıskanmak o kadar aşağılayıcı bir şey ki karşındakine hesap sorabilme gibi bir şeyin yok, kızamıyorsun da sadece uzaktan kıskanıp içini doldurmak ile yetiniyorsun.

Dikkatli olmalısın sevgilim. Yolda güzel bir kız görsen dahi bakmamalısın. Senin iyiliğin için istiyorum yoksa cehenneme mi gitmek istiyorsun sen? Kıskanç değilim, sadece seni düşünüyorum.

Gerçekten kıskanç bir insanım. Sevdiğim kişileri paylaşamama gibi bir huya sahibim. O sadece benim, en çok ben severim, ben sevdim. Benden başkası ona bakamaz bile, bakmayı geçtim hatta aklının ucundan bile geçirmemeli.

Kıskanırlar, sende var olan, kendisinde olmayanı kıskanırlar. Kalbi kötü olan kişiler, senin yüzüne gülseler de arkandan seni kıskandıklarını, içlerinden geçirdiklerini bil. Rahat bir vicdan ile baş başa kaldığın zaman, sabahı umut ile karşılamış olduğun için bile seni kıskanırlar.

Kafamın içerisinde binlerce ses, herkes hakkında bir fikre sahip olduğumu söylüyor. Halbuki ben onların sahip olduklarını düşünmekten, içimdeki konuşan sesi durduramıyorum. Bu şekilde nereye kadar devam edebiliriz beraber?

Kıskançlığın ele geçirmiş olduğu kişiler sağlıklı düşünemezler. Birileri hakkında yorum yaparken kıskandıkları yönleri düşünüp, aslında kendisinde olmasını istedikleri halde karşı tarafın kötülüğünü istiyormuş gibi laf ederler.

Uzun Kıskançlık Mesajları

Erkekte kıskançlık damarlarında yer almaktadır eğer üzerine daha çok gidersen canavarlaşacağını da bilmelisin.

Kıskanç biri olmadığımı düşünüyorum ama sevdiğim kişiye adıyla bile hitap edilse, kıskanıyorum.

Benim yaptığıma kıskançlık diyorlar fakat bu bambaşka bir şey. Kıskançlık değil, sadece sen bana aitsin ve benim seni bir başkası ile paylaşmam mümkün değil. Bunun adına kıskançlık diyemezler, aşk derler.

Hani derler ya, ya kara toprağınsın ya benim. Öyle bir dünya yok kara topraktan bile kıskanırım ben seni, sen sadece benim olmalısın.

Kıskanırlar! Unutma eğer güçlüysen etrafındakiler seni kıskanır. Bitmeyecek olan enerjini, yüzünde açan gülücüğü, acılarının bile sana katmış oldukları gücü kıskanacaklar. Bırak kıskansınlar.

Kıskanmayan birine güvenme gibi bir huyum yok benim, sahte geliyor sevgisi. Benim düşüncem sevginin kıskançlığı içerisinde barındırmasından kaynaklıdır.

Kıskanç birinin çok sevdiğini herkes bilir fakat kıskanmadan, duru bir şekilde seven insan çok daha iyi kalplilikle sever.

Yanımdasın diye seni her görüşlerinde orta yerinden çatlayacak bir çok kişi tanıyorum. Hayal etsene kır düğünü yapıp, 40 gece konuşulacak bir düğünden sonra ki hallerini..

Senin yanında olmadığım her saniye de seni kıskandığımı bilmeni istiyorum. Her gün yanında olmak, her saniye elini tutabilmek, sana ait olup o sıcak nefesini boynumda hissetmek istiyorum. Benden uzakta olduğun anların her birine lanet okumaktayım.

Gülüşüm içinizdeki kıskançlığı arttırıyormuş duyduğuma göre ama bekleyin daha arkasından gelecek olan büyük bir kahkaha patlaması yaşayacaksınız.

Arkanızdan konuşan kişilere aldırış etmemelisiniz, hepsi bir kıskançlık içerisinde mahvolma duygusunu  yaşamaktalar. Siz siz olun, yolunuza bakmaya devam edin.

Kıskanıyorum seni sevgilim, hem de hiç kimseyi kıskanmadığım kadar! Uyuduğun zaman yastığa kafanı koymanı kıskanıyorum. Benim yanımda olup, göğsüme kafanı koymadığın için! Yediğin yemekleri kıskanıyorum, benden sana çok daha yakın olduklarından. Telefonunu kıskanıyorum, her gün o güzel gülüşünü gördüğü için. Seni her şeyden çok fazla kıskanıyorum ne olur beni affet.

Kıskançlık öyle fesat bir duruma düşürebilir ki insan kimi zaman ne yaptığına bile anlam veremezsin. Kıskançlığınızı yürütürken nerede durmanız gerektiğini de bilmelisiniz.

Kıskanıyorum seni anla beni, seni ölesiye çok severken sakin kalabilmem ne derecede mümkün olabilir? Sana bakan iki çift gözü oyasım gelirken, sana dokunana ne yapmak isteyebilirim gerisini sen düşün.

Kıskançlık, sahip olduğun şeyler korumak istediğinden kaynaklanmaktadır. Fakat genellikle insanlar sahip olamadıklarını kıskanırlar.

Kıskançlık kavramının ne olduğunu biliyor musun? İnsan gerçekten kalpten seviyorsa kaybetmekten korktuğu için kıskanıp kısıtlar, kıskanç olmasından korkmamalısın. Eğer bir gün seni kıskanmayı bırakırsa işte o zaman korkman gerek.

Kişi her zaman karşısındaki her bireyi kıskanmaz. Aradaki yakınlık kıskançlık açısından önemlidir. Bu ister sevgili olsun, ister aileden biri olsun yahut en yakın arkadaş olsun. Yakınlık ne kadar çoksa karşıdaki kişiyi başkalarından kıskanmak daha çok yaşanır.

Benzer İçerikler

Al Capone Sözleri

Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler. Al Capone gerçekleri görmüş, diğer tüm sözleri için sayfamıza bekleriz

Ahmet Hamdi Tanpınar Sözleri

Ahmet Hamdi Tanpınar diyor ki: Hepimiz ömrümüzün kısalığından şikayet ederiz; fakat gün denen şeyi bir an evvel ve farkına varmadan harcamak için neler yapmayı

Adnan Menderes Sözleri

Sayfamızda Adnan Menderes Sözleri yer almaktadır. Beni Atatürk keşfetti. Her mahallede bir milyoner yaratacağız. Ben bu orduyu, yedek subaylarla da idare ederim! Hiç kırgın değilim. Hiçbir dargınlık duymuyorum. Allah’ım bana bir daha böyle bir seçim gecesi yaşatma! Allah düşmanımı bile böyle bir muhalefetle karşılaştırmasın. Mukadderatımı tamamen DP grubunun inisiyatifine bırakıyorum. İsmet Paşa hastadır. Hastalığının adı […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat