Uzun İltifat Sözleri

Uzun İltifat Sözleri içeriğimizde bulunan sözleri sizler için çeşitli kaynaklardan derledik. En altta bulunan yorum satırına siz de söz önerilerinizi lütfen yazınız.

Şarkı dinlerken hep seni bulmak nasıl bir duygu biliyor musun? Şarkının ilerleyen ritimlerinde resmen seninle sevişiyor gibi hissediyorum. Sana dokunabiliyor, kokunu hissedebiliyorum. Hüzünlü şarkılarda senin sesini duyuyor gibi oluyorum. Sen adam sen, bana gelen en büyük ve güzel hediye sensin. İyi ki geldin ve hayatımı şenlendirdin.

Her şeyi bırakıp seni sevmek var diye bir şey var hayatımda. Seni başımın tacı yapmak istiyorum. Gülen yüzünü hep görmek, kalbinin o derin sıcaklığını kalbimde hissetmek istiyorum. Hayatıma girdiğin o günden beri sana söylemek isteyip kelimelere dökemediğim o kadar çok şey var ki, sen hep yanımda ol hayatım boyunca sana söyleyeceğim ve anlatacağım çok şey var.

Sen benim bu hayattaki ışığımsın, yolumsun. Gecem sensin, gündüzüm sensin.. Kalbimi arttırabilecek o kanın rengi de sensin. Hayatım boyunca yanımda olmasını istediğim, asla sıkılmadan gözlerinin içine bakabileceğim kadınsın. Bu benim için o kadar önemli ki bu hisleri bana yaşattığın her güne minnettarım.

Uyurken öpebilmek istiyorum seni, uyandırmaya kıyamayıp, yanağına ufak bir buse kondurup, yanından sessiz ayrılmak istiyorum. Uyandığın zaman o uykulu gözlerinle bakmanı istiyorum. O sıcacık bakışını ruhum da hissetmek istiyorum. Ah be sevgilim, seni bu denli sevmek o kadar güzel bir his ki anlatamam.

Gözlerine baktığım zaman kalbimin ritmini değiştirebiliyorsun. İki dudağından çıkacak olan sözler ile beni hayata bağlıyorsun. Güldüğün zaman dünyamı renklendiriyorsun. Seni Seviyorum.

Kalbim diyorum sevgilim, ne güzel yakıştı kalbinin yanına. Beraber atabilecekleri bir ömür var artık önümüzde senle ben, sonsuza dek. Gülüşünden öperim güzel kadın.

Saçının, kaşının, kirpiklerinin her birinde farklı mucizeler yatmakta. Sen kadınım, hayatıma girdiğin günden itibaren içimde kuruyup gidenler şimdiler de çiçek açmakta. Sen kadınım, hayatımda yer aldığın zaman boyunca da içimdeki çiçekler çok daha fazla büyüyecek ve hatta üzerinde bal arıları konarak hayatımı daha da çok tatlandıracaklar.

Uyumak için yastığa kafamı koyuyorum, o anda sen geliyorsun hemen yanıma. Sana bakıyorum ve gözlerine kilitleniyorum. Camdan içeriye ışık vuruyor odama. O anda uyumaya çalışıyorken sen geliyorsun yanıma ve dudağıma bir buse konduruyorsun. Varlığın bile bu kadar mutluluk verebiliyorken, gözlerim doluyor bir anda. Ama sen sakın ağlama olur mu? Eğer sen ağlarsan gözyaşın yanağıma değer ve oradan yüreğime düşer sevgilim. Gülüşlerini ıslatmaya izin verme. Gülüşlerinin her biri benim onlara zarar gelmesine izin veremem sevgilim.

Uzun İltifat Cümleleri

Yaşamıma anlam katan, kalbimin ritmini değiştiren sevgilim, ne hoş bir şey sonbahar da seninle el elle yürümek dökülen yaprakların arasında. Gülüşünden öpmek istiyorum. Orada dinlenebilmek, sana sarılmak sımsıkı hem de. İyi ki benim kadınımsın, iyi ki seni sevmeme o zamandan izin verdin. Hep benim ol aşkım.

Üzerine titrediğim kadın, sana dokunduğum zaman nefesim kesilecek gibi oluyor. Bana her sarıldığında ruhum bedenimden çıkacak gibi oluyor da güldüğün zaman direkt ruhum bedenine geri dönüyor. Beni hayata bağlayanım. Sen hep yanımda ol ki hayata karşı her zaman dimdik durabileyim, beni sevdiğin için teşekkür ederim.

Kulaklarım sesini duymak istiyor. Dudaklarım boynunu öpmek istiyor. Ellerim bedeninde gezip o heyecanı yaşamak istiyorum. Bu heyecanı bana her gece yaşatmak istemez misin? Beraber olduğumuz zaman heyecanımızı paylaşsak, mutluluğumuzu bir arada yaşasak sence de güzel olmaz mı sevgilim? Gel benimle beraber gülüşlerini birleştir ve çok daha fazlasına sahip olalım.

Seni o kadar çok sevdim ki dünyadaki her şeyden çok. Kendimden bile daha çok sevdim. Gözümü kırpmayıp istediğin ne varsa önüne koyabilirdim. Kendimden bile geçerdim. Ben seni bu kadar çok sevdim ama artık dönmesem de sorun değil. Kendime ait olan alışkanlıklar edindim. Düzen kurdum, bunu bozmaya hiçbir hakkında yok. Mesela ağlamayı çok iyi öğrendim. Artık her şeye ağlanmayacağını biliyorum. Sadece acı çektiklerime ağlamaktayım. Benden gittiğin o ilk gün, yaşadığımız güzel şeylere, yaşattığın tüm duygulara, iyisiyle kötüsüyle sadece ağlamaktayım. Yani sen artık gelmesen de olur be sevgilim.

Utangaç gülümsemenle karşımda durma sevgilim. Ellerini tam olarak göreceğim bir yere koymalısın. Yanlış anlama lütfen bu seni tutuklayacağımdan değil. Gözlerime kilitlemek istiyorum yalnızca seni. Çok fazla gülümsemeni istemiyorum. Çünkü güldüğün zaman gülüşünü öpesim geliyor. Yumuşak tenini hissetmek istiyorum en çokta ellerini istiyorum sevgilim. Bebeğin avuç içini koklayarak öpersin ya o şekilde öpmek istiyorum ellerini. Kokunu içine çekip uyumak istiyorum. O huzuru sana anlatmak isterdim ama imkansızı istemem benden. Huzurun tadı sensin, aklımda fikrim de yalnızca sende.

Aşkın ilkini sende tattım ben. Sevginin kalıcılığı ile güvenebilmeyi. Kalp ritmimi değiştirebilen tek kişi sensin. Sana baktığım zaman daha fazla gülümsememe neden oluyorsun. Seninle olmanın heyecanını içimde bir yaşasan keşke bunu hissetmeni çok isterdim. Yalnızca seninle olup ruhumu sana bırakmak için neler vermezdim bir bilsen. Bütün ömrümü seninle geçirmek, her şeyim olmanı, her şeyin olmanı istiyorum.

Senden bir tek yanımda uyumanı isteyebilirim. Nefesimin son damlasına kadar hiçbir işle uğraşmadan senin o tatlı uyuyuşunu izleyebilirim. Sen uyuduğun zaman saçların ile oynarım, o güzel suratını okşarım. Gözlerinden öperim asla bıkmam. Seni izlediğim an dünyada senden başka hiçbir şey önemli olamaz. Mesela nefes alışını izlerim. O bana huzur verir. Yanımda oluşun bana sarılıp yatışın yeterli olur benim için. Beraber film izleriz mesela koltuğa uzanıp, o an nefesini izlemek, sonra tatlı bir uykuya dalarız seninle. Nefesini ömür boyu boynumda hissetmek, iliklerimde hissetmek istiyorum bir tanem. Sadece bir ömür yanımda uyumalısın.

Benzer İçerikler

Müslüm Gürses Sözleri

Müslüm Gürses Sözleri

Özlem İle İlgili Sözler

İnsanoğluna verilen en büyük azaplardandır özlem. Özlem ile ilgili sözler ise insanı bir nebze olsun rahatlatır. Sayfamızda özlem ile ilgili bir çok söz var

Kısa Damar Sözler

Kısa Damar ve Arabesk Sözleri

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat