Uzun Facebook Durumları

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Facebook Durumları Uzun içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istedikklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz. Yalnızca susuyorum ve duruyorum. Eskisi gibi değilim artık. Bağırmıyorum ve ortalığı yıkmıyorum. Annem bile artık farkına vardı iş işten geçti.

Facebook Durumları Uzun

Facebook üzerinden arkadaşlık isteği gönderimi ne kadar basitse, ilişkilerde aynı facebook üzerinden gönderilen istekler gibi olmaya başladı..

Bana her gün seni ne kadar çok sevdiğimi soruyorsun. Sana direkt cevap vereceğim sevgilim. Telefon kumandasından, tuttuğum takımdan ve Pazar günü uykusundan bile daha fazla seviyorum.

Senin olamayacak birini sevdiğin de ömrün de çift mesaiye başlar. Gündüz yaşarsın gece de ölmemeye çalışırsın.

İnsanlar birbirlerinin arkasından konuşup daha sonrasında yüzlerine karşı çok samimi olmaları beni çok güldürüyor. Lütfen biraz karakter sahibi olun kendim için istemiyorum. Sizler için istiyorum.

Bu şehirde yaşadığım sürece bana hiçbir şey olmaz diye düşünüyordum. Ta ki sen hayatımdan gidene kadar, bu şehirde beni yalnız bırakana kadardı her şey. Şimdiyse kocaman bir şehirde tek kişilik bir hayat sürmeye çalışıyorum.

Hayata ve kendime karşı o kadar büyük bir suç işledim ki şuan da ne yapacağımı bilemiyorum. Arkamdakilerden, çevremdekilerden nasıl kaçarım bilemiyorum. Fakat işlemiş olduğum suçu tabii ki kabul etmekteyim. Eğer sende beni seviyorsan duygumuz ortaklaşa ise suçuma ortak olup, benimle bu dünyadan kaçar mısın?

O an her şey tam yolunda gidiyor. Tamam diyorum bu sefer oldu! Fakat bir anda bir şey oldu ve her şey tersine dönüp gidiyor.

Kıskançlık değil bu yaptığım. Ben sadece benim olanı başka biriyle paylaşmaya tahammül edemiyorum hepsi bu. Sadece benim olacaksın ve bende kalacaksın bunu unutmamalısın.

Ben seni sevdim! Üzdüğün zamanlarda buna katlanacağım dedim, mutlulukta içim  huzur dolacak dedim. Şikayet ettiğim günlerde gelecek ama ne olursa olsun seni sevmekten vazgeçmeyeceğim.

Zaman geçtikçe seni daha çok seviyorum derken yalan söylememiş. Bunun altında sevdikçe gitmesi gerektiği yatıyormuş.

Annemin dediği şeylere dikkat eden birisiyim. Onun söylemiş olduğu her şey benim için önemlidir. Dışarı çıktığım zamanlarda sıkı giyin üşütme derdi, dinledim. Trafiğe çıktığında arabayı dikkatli sürmelisin dedi, dinledim. Kavga etme dedim, dinledim. Ama bana en önemlisini söylemedi. Aşık olma demedi. Bunu neden demedi ki? Aşık olma deseydin kesin seni dinlerdim ve bu kötülüğü bana sen yaptın!

Günler o kadar saçma geçmeye başladı ki ben bile kendime inanamıyorum. Bir saniyemle bir saniyem uymuyor. Yani lafın kısası bana yetişmeye çalışmayın arkadaşlar, ben bile kendime yetişemiyorum.

Gideceğin o yoldan eminsen dinlenme noktan sadece o engeller olur. Gerisini düşünmeden ileriye doğru gitmeyi göze alırsın.

Sıradaki şarkımız kışın nasıl olsa görünmüyor diyerek epilasyonu, ağdayı boş veren kızlara gelmiş olsun. Şebnem Ferah’tan Benim Adım Orman.

İyilik yapıp denize atın diyorlar fakat Konya’da adam iyilik yapıp nereye atacak? Demek ki her sözün anlamı çok doğru olmayabiliyor. İyilik yapıp suya at denseydi eğer doğru olurdu.

Biriyle ilişkiniz bittiği zaman aklınızdan silmeniz çok zor olmayacaktır. Fakat kalbiniz, oradan atmak o kadar zor olacak ki belki seneler geçse de oradan çıkması çok ama çok zor olacak.

Güzelliğine güvenen kişilere nasihat güvenmeyin bir sivilce çıkması ile o güzelliğiniz yerle bir olur. Malına da güvenme bir kıvılcımın olması yeterli!

Evde bir şey kırıldığında ben kırıyorsam nazar, babam kırarsa sakar, annem kırıyor onun orada ne işi var oluyor.

Facebook Durum Sözleri

Seninle beraber olmanın benim için olan güzel tarafını biliyor musun? Elin elime değmediği anlarda bile avuç içlerimi terleten o sıcaklığını içimde hissedebilmek.

Deli olan kadınlar geceden korkarlar. Çünkü cinler kötülüğün şarkısını geceleri çalmaktadırlar. Deli kadınlar ise bu müziği duymakta çok fazla ustalaşmışlardır.

Dans etmekten zevk alan birisi değilim fakat dans ettiğim zamanlarda karşımdaki kişi için buna katlanmaya hazırımdır.

Gülümsemeyi ihmal etmeyin. Bazısına yalandan, bazısına inattan, içten, bazılarına küfürden, bazılarına sevgili ile aşkla. Siz gene de gülün, gülüşünüz hak ettiğiniz yere ulaşacaktır.

Bir gün bir yerde rast gelirsek yolumu değiştireceğimden emin olabilirsin. Gözlerinin içine bakmam, seni tanımıyormuş gibi yaparım ve bunun nasıl bir his olduğunu o an anladığında tüm kapılarımın artık sana kapandığını anlarsın.

Seninle yaşadığım her gün çok özel ve güzeldi. Fakat şimdi oturdum ve açtığın yaralarıma zaman ve dua eder oldum.

Kızların sakal sevdiğini bildiğimden 3 senedir tıraş olmamayı kafama koydum. Fakat bir kıza sahip olamasam da üçüncü senenin sonunda bizim buradaki camiden imamlık teklifi aldım. Teşekkürler kızlar sayenizde meslek sahibi olabildim.

Seninle beraber aynı şarkıyı dinlersek eğer ayı duyguları da hissetmemiz mümkün olabilir mi?

Bana sımsıkı sarıl ki tüm kırık parçalarım birleşsin.

Aşk çok farklı anlamda ve kılıflara sahip olabilir. Herkesin içerisinde farklı aşk tanımı vardır. Genellikle aşk, karşındaki kişide bulunacak en doğru kişi olduğunu sanmak ile beraber aslında gereksizin biri olduğunu anlama arasında geçen zamandır.

Psikologların ağzında obsesif, manik depresif, pasik agresif, antisosyal, narsist, paranoid dedikleri terimlerden birine uyuyorum yahut belki de hepsi birden içimde barınıyordur.

Ailemle kızı istemeye gittik ve kız ben istemiyorum diyerek bağrındı. Fakat durum şu ki sen değil biz seni isteyeceğiz dediğimiz de ailecek kovdular bizi. Oturduk nerede hata yaptığımızı düşünüyoruz.

Sevdiğiniz kişiyle beraberken yağmur bastırdığında tutuşup el elle koşmak istediniz mi yahut koştunuz mu? Ben nasıl bir duygu bilmiyorum da o yüzden size soruyorum.

Dünya üzerindeki hiç kimse birini eleştirebilecek, kınayacak ve ayıplayabilecek kadar masun değildirler.

Kahve içtiğimiz de uykumuz açılıyorsa, süt içtiğimizde uykumuz geliyorsa, peki, sütlü kahve içtiğimizde uyuma numarası mı yapacağı?

Benzer İçerikler

Al Capone Sözleri

Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler. Al Capone gerçekleri görmüş, diğer tüm sözleri için sayfamıza bekleriz

Güzel Sözler Kısa

Güzel Sözler Kısa

Ahlak Sözleri

Namaz beş vakit, Ahlak ise yirmi dört saat farzdır. Ahlak insanın özüdür. Nebiha Etik, iyi yönetimin temelidir. En Güzel Ahlak Sözlerini derledik

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat