Uzun Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik Teklifi Sözleri Uzun içeriğimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, "CTRL + F" tuş kombinasyonunu kullanarak sözler içerisinde arama yapabilirsiniz.

Aşkı en derinde yaşayabilmek, ardından atlayabilmek kör kuyularına gözün kapalı olacak şekilde. Daha sonrasında bir anda o kör kuyudan çıkıp, göğe yükselmek gibi duygu yoğunluğunu yaşarsın. Geçmişte yaşaan bir adam; ilk aşık ol, sonra da seni öldürebilmesini izin ver demiş. Beni öldürebilecek aşkın, beni öldüreblecek olanın sen olmasını istiyorum Tanrımdan. İzin ver bir ömür sana hasret olup, aşkına tutsak olabileyim benim olur musun?

Evlilik Teklifi Sözleri Uzun

İlk tanıştığımız anda işte dedim bu kadın benim hayatımın aşkı. Gönlümün sultanı olacak bir kadın. İlk başta korktum fakat artık bu korkudan eser kalmadı. Elini tutarak yürüyeceğimiz o yolları düşündüğüm zaman mutlu oluyorum. Hayallerimin içinde hep sen varsın, benimle berabersin. Bu hayallerimi gerçekleştirmek için can atıyorum. Tabii sende bana evet dersen. Hayallerimi geri de bırakıp gerçeğe kucak açmak istiyorum artık. Sabah uyandığında seni seviyorum diyebilmek, sana ölesiye sarılmak istiyorum. Benimle tüm hayallerini gerçekleştirmeye evet der misin?

Uyandığım zaman aklıma ilk sen geliyorsun. Seninle geçireceğim uzun bir ömür geliyor. Sende eğer aynı duygulara sahipsen eğer bana EVET der misin?

En romantik evlilik teklifi sözleri paylaştığımız yazımızın burada sonuna geldik.

Geceler boyunca düşünüyorum. Elimden tutup benimle gelir mi acaba diye. Sana olan sevgim gün geçtikçe tüm bedenimi ele geçirdi. Benim aşkımında seni sarma vakti geldi bence artık? Sevgilim, eşim, sevgimin ortağı, hayatın boyunca bu eli hiç bırakmamak üzer tutar mısın?

Senden başka birini sevmenin ihtimalini bile düşünemiyorum. Daha doğrusu senden başkası nasıl sevilebilir onu da bilmiyorum. Aslında bunu hiç öğrenmek istemiorum. Bu yüzden gel yanıma ve güzel sevilecek olmanın tadını bir ömür boyu sür bebeğim.

Duyduğum her şarkı seni hatırlatıyor bana, seni sevebilmek bile ruhumu aydınlatıyor. Senin bundan henüz haberin yok ama tüm şarkıların içerisinde seni bulabilmek ne kadar keyifli bilemezsin. Kalbinde bana yer açmak, kalbimin sahibi olmak ister misin? Bana evet dersen ne kadar şanslı olduğunu kendinde görecek ve hiç bitmemesini isteyeceksin.

Bu yaşıma kadar adını kalbime kazıyacak kimsem olmadı. Ta ki sen gelene kadar. Bana izin verirsen eğer ömrüm boyunca adını yüreğime kazıyacağım benim olur musun?

Sen benim hayatımda ilk defa aklımı başımdan alan kişisin. Kalbimin ritmini değiştirmeyi başarıyorsun. Aklımın sende kalması için kalbime ömür boyu sahip çıkar mısın?

Sana aşkımı anlatmak isterdim. Seni ne kadar güzel sevdiğimi, her anını sana yaşatmak isterdim. Ama bunu anlatabileceğim tek bir yer var sevgilim, bunu dinlemek istiyorsanız gel bir ömür boyu beni dinle.

Sana aşığım. Yanlış duymadın tabii ki de ölesiye seni seviyorum. Delirmiş gibi her saniye aklımdasın, hiçbir zaman da çıkmayacaksın. Seni ta gördüğüm o günden beri kafamın ve kalbimin içindesin. Senden ruhen uzak kalmak istesem de yanımda olmadığın zamanlarda ruhum her zaman yanında oluyor. Artık buna bir son vermek ve her zaman yanımda olmaya ne dersin?

Ellerini versen bana gözüm kapalı seninle ömrümü geçirebilirim. Kendini bana bıraksan seni bir ömür koruyup kollayabilirim. Gözlerime kilitlensen gözümü kırpmadan sadece gözlerine bakarak uçurumdan bile atlayabilirim. Bana evet dersen eğer kalbimi de sana sonsuza kadar mühürleyebilirim buna inan sevgilim.

Dinlediğim şarkı ne oluyorsa olsun tüm kapılar dönüp dolaşıp sana açılıor. Sana ve o güzel gözlerine. O güzel gözlerine baktığım zaman kalbimin yerinden çıkacağını hissediyorum. Duygularımı en yoğun şekilde yaşıyorum ve buna anlam verebilmek benim için çok zor birtanem. Çünkü hayatımda ilk defa aşık oluyorum. Senin o güzel kalbinde kalmak, bir ömür boyu orada kendime yer edinmek istiyorum. Kalbinde bana bir yer açar mısın?

Uzun evlilik teklifi sözleri yazımızda birbirinden romantik evlilik teklifi sözleri 2021, sevgiliye evlilik teklifi mesajları ve yazıları bulabilirsiniz.

Evlenme Teklifi Mesajları

İkimiz de yatağa yattığımız zaman tavana bakıyorsak, aynı tavana neden beraber bakmayalım ki? Benimle aynı tavana bakmayı bir ömür boyu kabul eder misin?

Biliyorum bu zamanda birine güvenmek kolay bir iş değil. Ama sana bir şeyi garanti edebilirim ki senin kadar kimseyi sevmedim, seninle kurduğum hayalleri bir başkasıyla asla kurmadım. Bana büyük bir aşk için şans vermek ister misin?

Gözlerine ne zaman baksam heyecanlanıp, midemde kelebeklerin uçtuğunu hisseiyorum. Seninle ömrümün sonuna kadar aynı havayı solumak istiyorum. Beni mutlu etmek, seni mutlu etmem için bana evet der misin?

Hayatını hayatımı birleştirebilmek çok uzun seneleri alabliir belki fakat ilk adımın özel olması önemlidir. Aşka açılan kapımı ben seninle attım bu hayatta. Ömür boyu benim olmaya, benimle beraber şahitlik etmek ister misin? Gönlümün ortasında taht kurmak istersen, sevgilim olur musun?

Sen karşıma çıkmadan önce dünyanın bu kadar heyecanlı bir yer olduğunu bilmiyordum. Dünyamı güzelleştirdin sen benim! Dünyanın bana her daim bu denli güzel görünebilmesi için ömür boyu yanımda yer alır mısın?

Hayatımın içi bu kadar karanlıkken biran da ortaya çıkmış olan gökkuşağı gibi renk verdin bana ve ömür boyu öyle kalmak ister misin?

Seni ilk gördüğüm o andan beri kalbimin ritmini değiştirebilen tek kişi oldun. Bakışını, gözlerini, gülüşünü bir an bile aklımdan çıkartmadım. Düşündüğüm zamanlardaysa kalbim yerinden çıkacakmış gibi olmaya başladı. Eğer sende istersen eğer bir ömür boyu kalbimin ritmini arttır mısın?

Hiç kimsede olmayan bir kalbin içine düşüverdim bir anda. Kendimi asla bulamam dediğim o mükemmel kalbin içerisinde buldum. Sen hayatıma girdiğin ilk günden beri ben kim olduğumu, ne olduğumu unutuverdim. Aşkla bir arada olmak ve tamamen kendimi sana teslim ettim. Kadınım, sonsuza dek beni teslim almak ister misin?

Hayatıma anlam katmaya, dertlerime ortak olmak, benimle hiç önünü görmediğin bir gelecek için adım atabilir misin?

Benzer İçerikler

Adalet Sözleri

Bu sayfamızda; Adalet Sözleri ve Adalet ile ilgili Sözler yer almaktadır. Adalet, evrenin ruhudur. Ömer Hayyam Medeniyetin ilk şartı adalettir. Freud Devletin hazinesi adalettir. Konfuçyus Mutlak hak mutlak haksızlıktır. Cicero Adalet mülkün temelidir. Hz. Ömer r.a. Adalet devletin amacıdır. James Madison Doğru olan, haklı olandır. Alexander Pope Suçu toplum hazırlar, suçlu işler. Buckle Adaletsiz rejimi, […]

Adnan Menderes Sözleri

Sayfamızda Adnan Menderes Sözleri yer almaktadır. Beni Atatürk keşfetti. Her mahallede bir milyoner yaratacağız. Ben bu orduyu, yedek subaylarla da idare ederim! Hiç kırgın değilim. Hiçbir dargınlık duymuyorum. Allah’ım bana bir daha böyle bir seçim gecesi yaşatma! Allah düşmanımı bile böyle bir muhalefetle karşılaştırmasın. Mukadderatımı tamamen DP grubunun inisiyatifine bırakıyorum. İsmet Paşa hastadır. Hastalığının adı […]

Acayip Sözler

Acayip Sözler, Acayip Laflar, Acayip Mesajlar, Acayip Sözler Facebook, Acayip Sözler Twitter yer almaktadır. Huzurla nefes alabildiğin anlarda anlarsın yaşadığını… Zoruma gidiyor, boşa geçen zaman. Bir o kadar ölüme yaklaşırken… Yaşayabilecekken yaşayamadıklarım… Zoruma gidiyor. Aklın nakaratıdır, kalbin sana atışı. Senin hikayende kendime bir yer arıyorum. Dert etme, iyiyim ben, ara sıra mahşer, ara sıra yaşama hırsı. […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat