Uzun Aşk Sözleri

Uzun Aşk Mektubu içeriğimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, "CTRL + F" tuş kombinasyonunu kullanarak sözler içerisinde arama yapabilirsiniz.

Sana yazdığım satırların her birinde tek gerçeğim olduğunu bilmeni istiyorum. Aşkımı kelimelere dökmek o kadar zor ki seni anlatabilecek kelime dağarcığına sahip olduğumu sanmıyorum. Hayatıma göz gezdirdiğim zaman şu son günlerimde senden başka mutluluk, heyecan, sevgiyi yaşatabilen başka bir etken yok. Bu durum üzücü mü? Tabii ki de değil, çünkü senin hayatımda olman bir çok şeye bedel bunu unutma.

Gözlerimi kapatıp bir anlığına düşünüyorum. Hayatımda sen olmasaydın ne yapabilirdim, nasıl yaşardım, bu kadar hayattan zevk alabilir miyim acaba diye. Bu düşünceler uykumda beni kötü bir kabusa götürmeye yetiyor. Orada sensiz hayatımın anlamı olmayacağını ve her zaman sana ait olmanın vereceği his ile karmakarışık olabileceğimi anlıyorum. Bundan dolayı da sana her günümü düşünmeden verebilirim. Ben sen varolduğun sürece benim. Sen yoksan her şey bomboş.

Hayatıma can katan sevgilim, seni ilk görüşümde yaşamış olduğum heyecan, seneler geçmiş olmasına rağmen uzun süredir içimde devam ediyor. Allah’tan tek isteğim bu heyecanın asla bitmemesi, bir gram bile eksilmemesi. Sana olan sevgimi kelimeler dökmek mümkün değil, bunu gözlerimin içerisine baktığın zaman anlayabilirsin. Sınırsız bir hayalin içindeyim ve aklıma her gelişin bana mutluluğu yaşatıyor. Hayatıma can katan sevgilim, varlığın bile mutlu olmama yetiyor. Ömrüm yettiği kadar seni seveceğim ve ellerini son nefesime kadar bırakmayacağıma söz veriyorum. İyi ki benimlesin birtanem seni seviyorum.

Merhaba, tattığım en güzel aşk, her güne uyanışım da seni görüyorum. Yeni bir güne seninle başlamak, yanımda olmasan dahi seni sevebilmek bana yetiyor. İlla birini yanında hissetmek için yanında olmasına gerek yok ki, sen yanımda olmasan dahi ruhunu sıcaklığını ben hissedebiliyorum. Nasıl hissedebiliyorsun diye düşündüğünü biliyorum ama içimdeki o sevgiyi sana tarif edemem. Sevgim sana karşı o kadar büyük ki her şeyinle seni hissedebilmek için çabalamaktayım. Evet, başarılı oluyorum ve seni her geçen gün daha çok hissedebiliyorum.

Sevgiliye Aşk Mektubu

Seninle beraber olduğumuz ilk zaman beri hayatımda yaşadığım en büyük mutluluğum oldun sen benim. O kahverengi gözlerinde kaybolduğum ve mutlu olduğum anları düşünüyorum da en iyisine sahip olduğumu şimdi anlıyorum. Senin yanında ayrıldığım an hasret ve dolu bir hüzün kaplıyor içimi, karanlık gecelerime ortak olan sabaha umutlu bir şekilde uyanmamı sağlayan sensin bebeğim. Ömrümün sonuna kadar seni sevip, aynı heyecanı her zaman yaşamak istiyorum. Kendine dikkat etmelisin, çünkü ben seni her sabah bir umutla beklemekteyim.

Sensizlik en kötü en can alıcı nokta sevgilim. Her gece seni düşünerek içilen sigaralar, alkoller bitmek bilmiyor. Her geçen gün özlemin daha çok artıyor ve sen bana geri dönmüyorsun. Beraber geçirdiğimiz o güzel günleri hatırlasan, sende benim gibi ağlasan, gözlerin dolsa özledim diyerek beni arasan, çok mu şey istiyorum sanki?

Seni seviyorum çünkü, senin yanındayken olmadığım biri gibi davranmam gerekmiyor. İçimden geldiği gibi davranabiliyorum. Seni öptüğümde, sana sarıldığımda kendimi huzurlu hissediyorum. Kollarının arasında tamamen özel bir güce sahipmişim gibi sadece sen ve ben varmışız gibi geliyor. Farklı bir duygu yaşamamı sağlıyorsun bana, sende bunu çok seviyorum. Hayatıma  bu zamana kadar birileri girip çıktı fakat canım acımamıştı. Ama sen hayatımdan çıktığın anda çok fazla acı çekeceğimi düşünüyorum. Seni kaybetmek istemiyorum. Bu durum beni fazlasıyla korkutuyor. Ne kadar sevdiğimi anlatmak istesem de kelimeler yetmiyor sevgilim. Senden öncesinde yaşamım çok sıkıcıydı, ama hayatıma renk kattığın için artık çok farklı bir hal aldı her şey. Geceleri sensiz olmak üzse de seninle beraber bir sabaha uyanmak bana oldukça iyi geliyor. Seni seviyorum, aklından çıkartma bunu.

Senden uzak kalmak çok ama çok yanlış bir şey bunu bir kere bilmen gerekiyor. Sana ait olmanın hissini düşündüğüm zamanlar da yanlış olup olmadığı beni pek ilgilendirmemekte. Şuan koynun olmak isterdim ve o güzel kokunu içime çekmek isterdim. Çünkü orası hayatımda kafamı yaslayıp kendimi güvende hissettiğim tek yer. Seninle beraber gece uyanıp, senden önce kalkıp en güzel halimle seni uyandırıp, dudaklarına ufak bir buse kondurmak istiyorum. Sana içimdekileri anlatırken bile ne kadar mutlu olduğumu anlayamazsın, hep benim ol, bana ait ol ve beni sev.

İnsan yanında biri olduğunda tüm dertlerini unutabilir mi? Ben unutabiliyorum, sanki senin yanında, kollarının arasında olduğum süre boyunca herhangi bir şey bana dokunamaz, zarar veremez gibi geliyor. Seninle olmanın tadını işte o zaman çıkarıyorum. O kokunu duyabilmek, ellerini vücudumda hissedebilmek, her şeyden önce kalbinin atışını göğsüne kafamı yasladığım zaman hissedebilmek beni özel güçleri olan biri yapıyor. Seni her saniye düşünmekten büyük bir zevk aldığımı unutma. Yanındayken bile seni özleyen bir sevgiliye sahip olmanın mutluluğunu yaşa.

Uzun geceler o kadar zorluyor ki beni, sen yoksun, sana dair tek bir resim var elimde ve ben sadece resmine bakarak saniyelerimi öldürüyorum. Suratını seyrediyorum, duruşunu, yaptığın mimikleri seyrediyorum. Çok masumsun, her bakışımda daha çok içim sevgi ile doluyor sana karşı ve gözlerimin dolmasına engel olamıyorum. Aniden kanımın çekildiğini hissediyorum ve kalbimin ritmi gittikçe artıyor. Seni izlemek, bir şiirin içerisinde kaybolmak gibi..

Bazı zamanlarda yokluğun beni çok zora sokmakta. Daha öncesinde böyle bir özlemi hiç yaşamamıştım, içimdeki bu sızı hiç oluşmamıştı. Bugüne kadar birinden bu denli uzak kaldığım da üzülmemiştim. Ama şimdi sensiz olduğum her gece de karanlığın içerisine gömülmekteyim. Tek düşüncem sensin. Seni düşündüğüm o geceler de bana ışık oluyorsun. En kötü kabuslarımı bile güzelleştirebilecek kadar hayatımda yer edinmiş bir haldesin. Sesini, yüzünü bir gün dahi görmesem nefes alamayacak durumda oluyorum. Beni hiç bırakma sevgilim, not seni çok seven aşığın.

Benzer İçerikler

Abdürrahim Karakoç Sözleri

Kâinat uyur sessizce,Ben hep seni düşünürüm. Temizlen de gir mezara Toprak senden incinmesin. Demiş güzel insan Abdürrahim Karakoç bir sözünde

Al Capone Sözleri

Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler. Al Capone gerçekleri görmüş, diğer tüm sözleri için sayfamıza bekleriz

Ahlak Sözleri

Namaz beş vakit, Ahlak ise yirmi dört saat farzdır. Ahlak insanın özüdür. Nebiha Etik, iyi yönetimin temelidir. En Güzel Ahlak Sözlerini derledik

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat