Pazar Mesajları

Pazar Mesajları
İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Pazar Mesajları içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Her daim güzel anılar biriktireceğin senle güzel olan şeyleri paylaşan yeri geldiğinde hüznü yalnızlığını paylaşan sana kıymet veren dostlukların olması dileğiyle huzurlu mutlu pazarlar.

Zaman nasıl geçiyor ömür nasıl gidiyor farkında olmadan geçip gidiyor dostum bugün var olan yarın olmuyor. Bugün var olanların kıymetini bil mutluluğunu paylaş sevgini beraberliğini paylaş dostum mutlu pazarlar.

Aile demek bir bütün olmak demektir, mutluluğu sevgini paylaşabileceğin bir bütün demektir, sizleri seviyorum canım ailem huzurlu sabahlar mutlu pazarlar dilerim hepinize.

Aile olmak güzeldir aileyi bir arada tutmak zordur ama öyle anlar olur öyle günler olur tüm ailenin birleştiği mutlulukların paylaşıldığı dilerim sadece bugün değil her günün böyle özel olur.

Ayrılıklar artık son bulsun beraberlikler artık seni bulsun sevdiklerin den ayrı değil onlarla geçireceğin güzel günler olsun dostum.

Zamansız gelen vedalar vardır derin özlemler ama her özlem arkasında özlen güzel biri vardır işte sen iyi ki varsın mutlu pazarlar.

Arkadaşım bugün yeni bir güne yeni mutluluklara yeni beraberliklerin olacağı güzel bir güne uyanıyorsun dilerim sevdiklerinle geçireceğin buğun senin için özel ve unutamayacağın güzel anıların olur mutlu sabahlar.

Sevdiğim senle geçirebileceğim güzel günlerim mutlu sabahlarım huzurlu pazarlarımız olur bir ömür.

Dost dediğin işi düşünce yazan değil işi düşünce arayan değil dost dediğin her gün arayan merak eden iyi ki varsın dostum mutlu pazarlar.

Hayat bu imkân varken değerlendirmek lazım birlikte beraber zaman geçirmek varken ayrılığa ne gerek var sevdiğim var olan günü ayrılıkla değil mutluklarla dolduralım sevdiğim güzel bir pazar günü dilerim sevdiğim.

Bazen araya mesafeler girer soğukluk girer ayrılıklar girer ama bir bağ vardır hiç kopmayan dostluk bağı araya ne kadar mesafe ayrılık girse de kopmaz kopmayan dostluğumuz ömürlük olsun güzel pazarın olsun.

Yaşamasını bilmek yalnız olmak değil birlik olmak beraber olmak o derdi de kederinde birlikte çekmektedir derdine ortak olan dostlukların olur umarım güzel günlerin unutamayacağın anıların olur dostum mutlu pazarlar.

Aile dediğin uzakta olsan yakında da olsan hep bir arada olmak demektir mesafeler sevgiye engel değildir ailem uzakta da olsam sizleri seviyorum en kısa zaman da kavuşmak dileğiyle mutlu pazarlar.

Hayat zordur birlik beraberlik olmasa daha zordur sana bu hayata elini uzatan seni hiç yalnız bırakmayan dostların olması dileğiyle mutlu pazarlar.

Sevgi öyle güzel öyle özeldir ki her insanla yaşanmaz ben sevgimi sana verdim benim için özel olan sensin ömrüm ben sana sadece sevgimi değil örüm verdim sevdiğim senle güzel günlerimiz olması dileğiyle.

Sevgiliye Pazar Mesajları

Pazar günleri özeldir tüm ailenin bir araya geldiği mutluğun paylaştığı birlikteliğin olduğu zaman geçirdiğimiz özel bir gündür bu birlikteliğin bir ömür boyu sürmesi dileğiyle mutlu pazarlar.

Güzel günler huzurlu mutlu sabahlar sevdiklerinle geçireceğin güzel pazar günün olsun dostum.
Sevmek güzeldir sevmek özeldir sevdiğinle yeni güne uyanmak daha güzeldir sevdiğim mutlu pazarlar sevdiğim.

Bazı hatıralar vardır sende yeri özel arada aklına gelir hani dalarsın derine bir özlem sarar etrafını özlemini yaşadığın o günü yaşaman dileğiyle mutlu pazarlar.

Bu Pazar ömrünüzde geçireceğiniz en güzel gün olsun, öyle bir pazarınız olsun ki geçmiş bile onu eskitemesin. Mutlu, huzurlu ve neşeli pazarlar.

Aşk dediğin bir gündür sevdiğimi oda senle geçirdiğim tüm gündür sevdiğim seni seviyorum hayırlı sabahlar mutlu pazarlar dilerim sevdiğim.

Arkadaşım seni iyi ki tanımış iyi ki varsın senle güzel günlerimiz kederli günlerimi oldu birlikte paylaştığımız birçok hatırlarımız oldu iyi ki varsın arkadaşım gönül dostum mutlu pazarlar.

Dostluklar güzeldir hiç ummadığın kendini yalnız his ediğin bir günde beklemediğin bir mesaj gelir tüm günün güzelleşir ya işte hep öyle günlerini güzelleştirecek dostlukların olsun kıymetli dostum mutlu pazarlar.

Aşk öyle güzel öyle özeldir ki yanındayken bile özlersin işte öyle özlemim var derinden sana sevdiğim iyi ki hayatımdasın iyi ki benimlesin ömrüm mutlu pazarlar sevdiğim.

Sevgini var olduğu her yerde mutlulukta vardır sevdiğim hayatıma neşe katan her günüme özel anlar katan kıymetlim iyi ki varsın seni seviyorum mutlu sabahlar huzurlu pazarlar dilerim bir ömür.

Dostlukların özel olanı bir gün değil her gün hatırlayanıdır iyi ki varsın dostum bugün sevdiklerinle geçire bileceğin güzel bir gün olur.

Sevdiklerinle gülerek eğlenerek geçireceğin güzel bir pazar günü dilerim değerli dostum kıymetli arkadaşım mutlu sabahlar hayırlı pazarlar.

Yaşamasını bilene hayata var olan her şey güzeldir dert de keder de ama o derdi kederi senle çekecek dostu bulmaktır mesele ben aradığım dostu buldum iyi ki varsın mutlu günler dostum.

Hayat güzeldir yaşamak güzeldir sevmek güzeldir sevdiğinle olmak daha güzeldir sevdiğinle geçirebileceğin güzel günlerin huzurlu pazarların olsun.

Bu gün gönlünden geçen tüm güzellikler seninle olsun, günaydın mutlu pazarlar.

Hayat ne gariptir hiç beklemediğin kişiler hiç beklemediğin anda çıkar gelirler ya hani gelişiyle sana mutluluklar getiri dilerim etrafında hep sana mutluluk getiren insanlarla dolar mutlu günler.

Benzer İçerikler

Adalet Sözleri

Bu sayfamızda; Adalet Sözleri ve Adalet ile ilgili Sözler yer almaktadır. Adalet, evrenin ruhudur. Ömer Hayyam Medeniyetin ilk şartı adalettir. Freud Devletin hazinesi adalettir. Konfuçyus Mutlak hak mutlak haksızlıktır. Cicero Adalet mülkün temelidir. Hz. Ömer r.a. Adalet devletin amacıdır. James Madison Doğru olan, haklı olandır. Alexander Pope Suçu toplum hazırlar, suçlu işler. Buckle Adaletsiz rejimi, […]

Al Capone Sözleri

Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler. Al Capone gerçekleri görmüş, diğer tüm sözleri için sayfamıza bekleriz

Ahlak Sözleri

Namaz beş vakit, Ahlak ise yirmi dört saat farzdır. Ahlak insanın özüdür. Nebiha Etik, iyi yönetimin temelidir. En Güzel Ahlak Sözlerini derledik

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat