Manzara Sözleri

Manzara Sözleri içeriğimizde bulunan sözleri sizler için çeşitli kaynaklardan derledik. En altta bulunan yorum satırına siz de söz önerilerinizi lütfen yazınız. Manzaraya dalıp gidiyoruz, nereden çıkacağımız belli değil.

Manzara Sözleri

Sen benim manzaram olmalısın, gerisi boş hikaye. Güneş yüzü görmesem de olur.

Eğer harika bir manzara görürsen, hareket ediyorsan hemen dur ve izlemeye başla. Çünkü o manzara seneler sonrasında senin anın olacak ve mazinde yer alıp hep hatırlayacaksın.

Benim manzaram daima senin yüzündü. Ama ne hikmetse sen oradan hep kendini seyrediyordun.

Bir karavan lazım bana, sınırsız kahve ve çok sayıda kitaplar, bir de unutmadan mükemmel bir deniz manzarası.

Ormanın manzarası yeşilliktir. İnsanın içini ferahlatır ve rahatlatır. Denizin manzarası ise mavidir, insanın içine umut doldurur, neşelendirir. Gecenin manzarası da siyahtır ve insanı sessizleştirerek hüzne götürür.

Doğduğumuz andan itibaren ölünceye kadar hayatımız daima yolculuk içinde geçer. Manzarası değişir, insanlar değişir, ihtiyaçlarımız değişir fakat tren asla durmaz ve hep ilerler. Hayat trene benzer fakat tren istasyonu değildir.

Bakılmış olan manzaranın üstünde bulunan tepe çok önemlidir.

Canın bir gün çok sıkılır ise eğer atla araba ve bırak kendini doğaya, manzaran yeşillik olduktan sonrasında kalmaz hiçbir şekilde hüzün, derdin.

Her insanın manzarası farklı olur. Kimisi yağmuru izlemekten zevk alır, kimisi güneşin batacağı zaman deniz kenarında oturmayı.

Yüksek binalar hiçbir işe yaramamaktalar. Atlamayı düşünüyorsan eğer güzel manzaralı olan uçurumu tercih edeceksin.

Manzara sözleri yazımızda manzara ile ilgili sözler paylaştık.

Ben deniz manzaralı bir ev istemedim, ne de gün batımını görecek zirve manzara, sadece senin manzarana sahip olmak istiyorum hayatım.

Tabiat huzur açılmış gizli kapıdadır açmasını bilen kişiye, her yer manzaradır bakmayı bilen kişiye.

Bir kentin en güzel manzarasının gece ışıkları olduğunu söylemekteler, söylesene senin gözlerinin içindeki parıltılar kaç kentin gece manzarasına bedeldi?

İyi bir manzara yakaladığın zaman zamanın hızlı akması hakkında zaman ile hiç anlaşamayacağınızı bil.

İnsanlar aslında bilmeden huzura zarar vermekteler. Doğa bize huzur verebiliyorken biz ona huzur vereceğimize daha çok zarar vermekteyiz..

Belki şu sıra sadece yapmam gereken, sakin, huzurlu ahşap evin güzel manzarasında, çiçekler ile dolu olan cam kenarında Kuran’ıma devam etmek…

Manzara ile İlgili Sözler

Eğer insan tabiattan koparak yaşar ise stres ve bunalım gibi çağın hastalıklarına daha fazla yakalanma riskine girer. Doğayla iç içe yaşayan kişiler rahat ve daha çok huzurlu olmaktalar.

Deniz manzara olan bir banka oturup, kendimi orada bırakıp gitmeyi çok istiyorum. Olduğum yerden çok uzaklara.

Bir gün çayı beraber içelim senle, çayları ben söyleyeyim manzara da senden olsun.

Güzel bir manzara varsa herkese ilaç gibi gelir.

Benim manzaram bu saatten sonra sensin, başka bir manzara tanımam, etmem artık.

Hani her zaman der ya eskiler sağlıklı ve uzun ömürlü olurlar diye. Peki, bunun neden olduğunu düşündünüz mü hiç? Çünkü eskiler her zaman doğal ürünler ile beslenip, doğayla iç içe yaşamaktaydılar. Stresin olmadığı yerde, gürültü kirliliği yokken, yalnızca doğal seslerin bulunmuş olduğu ortamda yaşamaktaydılar.

Evin camından bakanla zirveden bakan kişinin manzarası asla aynı olmaz.

Unutmamalısın ki yokuş aşağıya doğru inmek çok kolay fakat manzara her zaman tepeden seyredilmektedir.

Gün gelirde doğada yürümeyi istersen, sen yürüdüğün zaman doğa da seninle beraber ilerleyecektir.

Yüzün şehirler arası otobüs yolculuğunda cam kenarına benziyordu. Ne zaman görsem düşünceli bir şekilde izleyip duruyorum.

Manzara sözleri yazımızda doğa ile ilgili güzel sözler, en güzel manzara sözleri ve manzara ile ilgili sözler bulabilirsiniz.

Çoğu kişinin hayali içerisinde deniz manzaralı olan ev almak ya da deniz manzaralı evin içinde oturmak.

Yeni manzaraları aramanın yerine yeni gözler geliştirmeniz daha mantıklı olacaktır.

Eğer sen doğaya zarar veriyorsan, doğa sana iki katını verir unutma.

Gözlerine bakmayanlar sendeki manzarayı göremezler.

Hayatının tüm çirkinliğini unutturan bir manzara gecenin ay ışığındaki denizin üstüne yansımasıdır. İşte o anda kişi yarınlara her zaman yeni umutlar ile tutunmaktadır.

Öpüp uyandırdım bu kez ayrılığı, fırından yeni çıkmış olan bekleyişleri satın aldım. Kırmızı mavi köşeli olan yalnızlığımı koydum masaya. Manzara ise ayrılığa sıfır şekildeydi. Her şey hazırdı. Acılarım ile beraber iki laf ettik. Yokluğunda da bir kuş sütü eksik sevgilim. Yalnızlığımla ben seni hala beklemedeyiz.

İnsanların manzaraları vardır. Mesela benim için sen akşam üstü bir deniz kenarı gibisin.

Gözlerin benim en güzel görmüş olduğum manzara.

Günün her anı insana güzel manzaralar sunmaktadır. Fakat bunları görmesin bilenler, sabah güneş doğuşunu ayrı bir manzara olarak görüp, batışının şahane olarak görüp geceyse yıldızları manzara olarak görür.

Sen eksiktin işte ay ışığı! Gümüş tüy diktin manzarama!

Deniz manzarası olan kişilerin kıyıya vuran acıları çok daha büyük olurmuş.

Manzaraya talipliysen yokuşunda da yorulmayı göze almalısın.

Ben senin ile deniz manzaralı hayallerimi kurarken sen çıkmaz sokakmışsın onu anladım.

Sıfırdan deniz manzarası olan, uçsuz bucaksız bir şekilde gökyüzüne bakarak, yine yeniden başladığımız o hayatımıza devam edebilsek keşke.

Dünyadaki en güzel manzara, onun sana anlattığı şeyden parıldayan gözleri, kahkahalar içerisinde savurmuş olduğu gülüşleridir.

Benzer İçerikler

Al Capone Sözleri

Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler. Al Capone gerçekleri görmüş, diğer tüm sözleri için sayfamıza bekleriz

Ahmet Hamdi Tanpınar Sözleri

Ahmet Hamdi Tanpınar diyor ki: Hepimiz ömrümüzün kısalığından şikayet ederiz; fakat gün denen şeyi bir an evvel ve farkına varmadan harcamak için neler yapmayı

Adnan Menderes Sözleri

Sayfamızda Adnan Menderes Sözleri yer almaktadır. Beni Atatürk keşfetti. Her mahallede bir milyoner yaratacağız. Ben bu orduyu, yedek subaylarla da idare ederim! Hiç kırgın değilim. Hiçbir dargınlık duymuyorum. Allah’ım bana bir daha böyle bir seçim gecesi yaşatma! Allah düşmanımı bile böyle bir muhalefetle karşılaştırmasın. Mukadderatımı tamamen DP grubunun inisiyatifine bırakıyorum. İsmet Paşa hastadır. Hastalığının adı […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat