Kızıma Uzun Doğum Günü Mesajları

Annesinin elini tutan kız bebek
İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Kızıma Doğum Günü Mesajları içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Sen dünyaya gelmeden öncesinde neler yapıyordum, zamanlarımı nasıl geçiriyordum inan hiç bilmiyorum. Sen geldiğinden andan itibaren dünyam daha da renklendi daha güzelleşti. Mutlu yıllar canım, doğum günün kutlu olsun ve sevgimin daima seninle olduğunu bilmelisin.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Anneliği ilk defa sende tattım ve nasıl bir duygu olduğunu seninle öğrenip, seninle büyüdüm ben canım kızım. Küçük ellerin avuçlarımın arasına aldığımda benim için asla hayal edemeyeceğim bir mutluluk yaşadım. İyi ki hayatımızda yer aldın ve bizim kızımız olduğun. Mutu yıllar bir tanem.

Sen hayatımıza farklı anlam katan, bizim büyümemize yardımcı olan, hayatımızı güzelleştirensin. Sen olmadan bir hayat sürmemiz bu zamandan sonra artık çok zor. Büyüyüp gittiğin zaman ikimiz de çok üzüleceğiz. Ama sen daima mutlu ol bu bize yeter canım kızımız. Her mutluluk seninle olsun ve içten dualarımızla ne kadar uzakta bile olsan yanında olacağımıza emin olabilirsin.

Sesiz, gülüşün, gözlerin, teninin kokusu senin olan her şey bizim için çok değerli tatlı kızım. Senin dünyaya gözlerini açmanla beraber güzelleşen ve yerini yeni umutlar alan dünyam sadece sana ait oldu. Annen seni çok seviyor güzel kızım.

9 ay boyunca baban ile beraber aramıza katılman için heyecanlı ve sabırsızlık içerisinde seni bekledik güzel kızım. Sonunda sen dünyaya gelerek ufacık ailemizi oluşturdun.. anılarımız seninle daha da güzel oldu, zenginleşti ve çok daha da iyisi olacak. Mutlu yıllar.

Canımdan bir parça olduğunu biliyorsun. Hayallerimi gerçeğe dönüştürensin. Hayatım boyunca her zaman kız çocuğum olsun diye dua edip yalvarıyordum ve çok şükür senin gibi düşünceli, tatlı bir kızı bana verdi.

Senin o gülüşün, konuşman bizim için ne kadar değerli bilemezsin. İlk doğduğun andan itibaren vazgeçilmezimiz oldun ve evimize neşe, mutluluk getirdin. Seninle olduğumuz zaman hayatımızın her anı mutlulukla geçmekte. Senin yaşlarında aynı bizim gibi mutluluk dolu olsun, kötülükten, üzüntüden uzak durursun inşallah, doğum günün kutlu olsun canım, tatlı kızım.

Sevgini dünyadaki şeylerle kıyaslamam çok saçma olur. Sana olan sevgim o kadar büyük ki hayatımın merkezinde sadece sen varsın. Sen doğduktan sonrasında hayatım senle beraber daha da fazla anlam kazandı. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Kızıma Doğum Günü Sözleri

Benim için her zaman küçücük, el kadar bir bebek kalacaksın. İster 40 ol, ister 50 her zaman göz bebeğim olacaksın. Hayatımdaki en değerli şeysin sen ve uzun seneler geçse bile o şekilde kalacağına emin olabilirsin. Her şeyden değerli olmanın sevincini yaşa güzel kızım. Seni çok seven bir aileye sahip olmanın ayrıcalığını da bilmen gerek. Mutlu yıllara.

Seninle beraber olduğum zaman dünyadaki en mutlu insan oluyorum artık. Küçükken hep bizimle olurdun ve mutluluğum daima artardı ama şimdi büyüyüp başka yerlere gidiyorsun bize fazla zaman ayıramıyorsun. Şikayetçi olduğumuzu bilmelisin ama sen mutluysan ve güven içerisindeysen her şeye katlanırız. Bu yaşında sağlık, mutluluk seninle olsun güzel kızım.

Koskocaman dünyaya güneş gibi doğdun, evimizin içini ısıttın. Her daim orada duracak güneşsiz sen, asla batmayacaksın. Güneşin vermiş olduğu sıcaklığı sana her zaman baktığımızda yaşamanın mutluluğunu bizlere göstermektesin. Seni ailen her zaman çok sevecek ve daima sevmeye de devam edeceğiz. Mutlu yıllara tatlı kızım.

Hayatıma anlam katan en güzel nedenim, dilerim ki bu yeni yaşında sana her zaman mutlulukların en güzeli uğrasın. Her işinde başarılı olursun inşallah. Yaşın ne kadar büyürse büyüsün, seneler ne kadar çok geçerse geçsin sen benim bir tanecik göz bebeğimsin. Mutlu yıllara canım kızım.

Kızıma doğum günü mesajları yazımızda kızınıza gönderebileceğiniz en güzel doğum günü mesajları ve anneden kızına doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

 Bu kocaman yalan hayatta bizim için tek doğru olduğundan teşekkür ederiz. Sen dünyamıza renk katıp, kocaman gülümsememiz için bizimle var oldun. Bizden bir parçasın ve ne kadar değerli olduğunu tahmin edemezsin. İkimizde seni çok ama çok seviyoruz.

Babasından Kızına Doğum Günü Sözleri

Annen ile tanıştığımız zaman hayatımın en büyük aşkı o sanırdım. Ama tabii sadece sen doğana kolay. Sen dünyaya geldiğin zamandan en büyük aşkımın sen olduğunu anladım. Doğduğun zamandan bu yana annenle ikimizin hayatına farklı anlam kattığın için teşekkürler canım kızım!

Sen doğduğun zaman hem annen hem de ben çok fazla bir şey bilmiyorduk. Senin heyecanınla yanıp tutuşuyorduk sadece. Kollarımızın arasına aldığımız zaman seni ikimizde gözyaşlarımıza engel olamadık sadece ağladık. Günlerce mutluluk gözyaşı döktük. Sen bizim en kıymetlimizsin ve her ne olursa olsun her anında yanında olacağımızı bilmeni istiyorum canım kızım.

Senin yaşamak, senin olmadığın yerde olmak çok zor. Sen annen ve benim için aldığımız nefesten bile değerlisin ve gereklisin. Sol yanımda her saniye atan kalbim durmadığı sürece seni çok seveceğim, doğum günün kutlu olsun biricik kızım.

Camını ortaya tereddüt etmeden senin için koyabilirim. Dünyaya geldiğinde hayatımızı ansız bir şekilde güzelleştirerek daha eğlenceli hale getirdin. İyi ki bizim kızımız oldun ve dünyaları bize verdin.

Benzer İçerikler

Yengeye Doğum Günü Mesajları

Yengeye Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Komşuya Doğum Günü Mesajları

Komşuya Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda; Ablaya Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Sözleri, Ablama Doğum Günü Mesajları, Ablam için Doğum Günü Mesajı yer almaktadır. Yeni yaşını tebrik eder gözlerinden öperim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun ablam seni çok seviyorum. Nice yıllara. Abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun. Cansın ablam. Sağlık ve mutluluk içinde […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat