Hoş geldin Sözleri

Hoşgeldin Sözleri
Hoş geldin Sözleri sayfamıza hoş geldiniz. İnternet ortamında derlediğimiz bu sözlerin asıl kaynağı sizlersiniz. İlginizi çeken sözler ve bu konudaki karşınıza çıkan sözleri bize yorum olarak göndermenizi rica ediyoruz. Hayatımıza umarız ki hep hoş gelenler olur.

Hoş geldin Sözleri

Öyle görünmez ki sevdam sende; hoş geldin desem duymayacak kadar sağırsın. Sağır olman belki kabul edilebilir ama bu kadar görmezden gelme sevdamı. Sana hoş geldin sözlerinin en güzellerini topladım.

Seni her zaman güldürmeye çalışan birisi çıkarsa karşına tek yapman gereken hoş geldin deyip gönül kapılarını ardına kadar açmaktır. Her zaman bulunmaz ve kaybedilmez.

Kaybolduğum yerlerden beni çıkar. Çıkar ki günüm aydınlansın ve sen hep yanımda kal.

Çok görme duygularımı beni çok görme. Ellerin sen yoksun mesela. Çok yalnız ve mutsuz halimi çok görme. Karşılayayım seni artık kapımda. 

Dışarıdan bakıldığında bir kedi kadar masumdur. İçinde olana kurt kadar yırtıcısın. Her halinle prenses her halinle aşksın.

Hayatımdan giden insanlar size sesleniyorum. Hoş geldin demiştim ya size dolu dolu. Bomboş geri alıyorum hayrını görmeyin diye.

Rabbim seni bana gülücüklerime alkış ol diye göndermiş iyi ki göndermiş iyi ki hoş gelmiş.

Bazı rastlantılar vardır hayatta her şey olur biter ve sen sadece inanırsın. İşte o zaman tam hoş geldin zamanıdır. Hoş geldin demekten öte köy yoktur.

Hoş geldin sözleri yazımızda birisi kalbinize geldiğinde söyleyebileceğiniz hoş geldin sözleri ve hoş geldin ile ilgili sözler bulabilirsiniz.

Bazen tüm gerçekler hayatından çekip giderler. Sen benim gerçeğimsin ve yalan olma.

Kimliğimi kaybediyordum ki seni buldum. Hayatıma tepeden inmene rağmen iyi ki dedirttin bana.

Ayağının değdiği her yer benim için gülden bahçe. İyi ki varsın. İyi ki buradasın gül bahçem.

Yüreğime hoş geldin sevgilim demek çok isterdim sana. Öyle uzak ki yüreğin hoş geldin demeyi bırak gözlerini dahi göremez oldum. Kimse aşkına aşk kadar uzak kalmamalı.

Tesadüfler her zaman olmaz sen öyle güzel bir tesadüfsün ki hayatımda hoş geldin o zaman. 

Uçmaya kanat lazım ya hani. Seni aramak için göklerde benim kanatlarım sensin. Gitme benden gitme yüreğimden de düşmeyeyim göklerden.

Benim hayattaki en güzel şansım sensin. Şansların en kıymetlisi talihime hoş geldin. Bahtım sen kadar güzel olsun.

Sen geldin yüreğime baharlar benim oldu. Kışlar gidip her yer rengârenk oldu gelmişsin hoş gelmişsin kışıma.

Sen gel hayatıma öyle seveyim ki seni şeytan bile yaptığı işten utansın. Aramıza saçlarından başka bir şey girmesin.

Sevgilim derken sana yalan söylemedim hiç. Sen benim sevgilimden öte olmadan hiç sevgi her şey demekti benim için her şeyim.

Hayatın boyunca öyle biri çıksın ki karşına sana hoş geldin dediğine pişman etsin. Tek bedduam sana iyi ki diyeme hiç bir zaman.

Senin yokluğunda buralar buz kesiyor. Gel yüreğimin sahibi kalbimi gülen yüzünle ısıt sevdiğim.

Sev beni sevgilim. Sev ki dilediğim dilekler gerçek olsun.

Hoş geldin İle İlgili Sözler

Bir insanın mucizesi olmak lazım… Sende benim mucizem ol. Mucizeler diyarında mucizeme hoş geldin demeliyim.

Birbirimizi öyle sevelim ki görenler kıskansın ve nerde o aşklar desin. Dediğinde de bizi ansınlar ömürleri boyunca.

Kimse sen kadar güzel olamaz benim gözümde. Benim gözlerim bir seni görüp yüreğim bir sana hoş geldin demiş başka ne ister.

Kimse yanında duranın kıymetini bilmez. Hep uzakta olunca anlarsın kıymet. Bu yüzden gitme, elveda dedirtme.

Gözlerim sana bakarken nasıl dolu dolu oluyorsa kalbim seni ilk gördüğünde kanatlanıp uçmasın diye ellerimle öldürdüm.

Bazen uzaklara aşık olursun sevdiğin vardır içinde bazen yakından nefret edersin kimse olmaz içinde. Sen bana ne uzak ol ne yakın hep kalbimin derinlerinde yaşa.

Teşekkür ederim hoş geldin dememi bana geri elveda olarak vermediğin için. Sen benim hayata ilk merhabamsın.

İnanamayacağın kadar çok güzelliklerle dolu dünya ben sana gel dedikten sonra. Sen geldin hayatıma bahar geldi inanmıyor musun ki öyle hoş geldin dediğimi duymuyorsun.

Bahar yüreğime hoş gel. Öyle gel ki her yer papatyalar ile dolsun yer yok olsun. Yok olan yerlerde tek sevdam ve sen ol ne olur.

Sensizlik yüreğimde sızı. Sol yanım sızlamaktan yoruldu ve şükretmek istiyor varlığına. Kimse sen kadar yakışmıyor soluma.

Beni unutmanı istemem. Sana merhaba diyen beni nasıl terk ettiğini aklın bile alamaz.

Sevgin aşkın en kıymetli anlamı ne deseler; Bir hoş geldine sığan yar var bende derim ve güler geçerim varlığını bir ben bilirim.

İnsan annesinden doğduğunda ağlar ya işte o masumlukta ağladım sana. Hoş geldin derken sana bilmezdim hayatıma tekme atacağını.

Öyle hoş geldin ki gecem sen gündüzüm sen oldun. İyi geldin bana geldin iyi ki geldin sevdiğim.

Ömür boyu kalsan yanımda ama öyle bir bakıyorsun ki bana. Sanki bir hoş geldin ile gelmiş elveda bile dedirtmeyecek gibisin.

Sevginin varlığı ile bedenimi sararken sen ben bir hoş geldin demişim çok mu? Çok üzgün günlerimde bana gülüşler hediye et sevgilim.

İyi ki hayatıma hoş geldin. Sen bu zamana kadar beklediğim ve söylediğim en güzel "hoş geldin". Kimse kimseye bu kadar içten hoş geldin demesin bir gider hoş gelsinler biter.

Bugün günlerden aşk bugün günlerden sen ol. Hoş geldin dünyama derken dudaklarım kanasın aşktan.

Kimse aşkla bakmaz bana kimse sevmez beni sanırdım ta ki onu görene kadar. Her şeyin kıymeti aşkla anlaşılır ve o zaman güzel olurmuş görünce anladım.

Benzer İçerikler

Ahmet Telli Sözleri

Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni almadan gel diyor Ahmet Telli, Diğer sözleri için sayfamıza bekleriz

Acı Sözler

Acı Sözler, Acı Mesajlar, Acı Laflar, En Güzel Acı Sözlerinin yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Sizde Acı Sözleri sevdiklerinle paylaşın. İçimde bir şey acıyor sen gelince aklıma.. Sana ihtiyacım olduğunu bile bile gelmiyorsun.. Olacak gibi değildi, olmadı da zaten… Şimdi söndü ışık sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık. Acı çekmek bir şey değil ama […]

15 Temmuz Milli İrade Direnişi İçin Söylenmiş Sözler

Bu sayfamızda, 15 Temmuz Sözleri, 15 Temmuz Mesajları, Resimli 15 Temmuz Sözleri yer almaktadır. Bаyrаklаrı bаyrаk yаpаn üstündeki kаndır. Toprаk, eğer uğrundа ölen vаrsа vаtаndır. 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin ruhu şаd olsun. 15 Temmuz’dа Türkiye Cumhuriyeti’ne kаst edenlerin hаin plаnınа cаnını siper ederek kаrşı koyаn şehitlerimizin rаhmetle ve duаlаrlа аnıyoruz. Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat