Hasret Sözleri 

Hasret Sözleri sayfamıza hoşgeldiniz. İnternet ortamında derlediğimiz bu sözlerin asıl kaynağı sizlersiniz. İlginizi çeken sözler ve bu konudaki karşınıza çıkan sözleri bize yorum olarak göndermenizi rica ediyoruz. Sevgilim, gözyaşlarımı silip sana bu satırları yazmaya başladım. Biliyorum, bu satırlar sana olan hasretimi anlatmaya yetmeyecektir. Ama olur da bir gün aklına gelirsem beni bu satırlar ile anarsın.

Hasret Sözleri

Sana kırgın da değilim, dargın da. Hasret ile doldursan da yüreğimi; canın sağ olsun, gittiğin yerde ayağına taş değmesin; gözünden bir damla yaş akmasın. Sen mutlu ol yeter ki, ben hasretimi birkaç paket sigara ile geçiştiririm.

Beni ben yapanım, sen benden gidince ben, ben olmaktan uzakta; yok olmaktayım. Gel de bitsin bu hasret, gel de yine ben, ben olayım.

Gönlü güzelim, ellere mi kandın da gittin benden? Yollarımız ayrı düştü de, sen düşmedin yüreğimden. Hasretle gelmeni bekliyor, yollarını gözlüyorum.

Sevda yolunun zor olduğunu bile bile geldim sana. Bu sevdayı avuçlarımda, herkesten sakınarak büyüttüm. Sen ise sevdama değer vermeyip bırakıp gittin. Geride ise kırık dökük ben ve şişeler dolusu hasret bıraktın be sevgili!

Göz göz olmuş kanıyor yüreğim. Öylece, umarsızca acı çekiyorum. Biliyorum ki gelmeyeceksin ve bitmeyecek bu hasret. Yüreğim avuçlarında ölürken; öylece durup izleyeceksin. Derman olmayacaksın yaralarıma.

Sen yüreğimin en derininde hasretle anılan yârimsin. Acılarım depreşip, ağırlaştırsa da yüreğimi; ben seni hep en özelim, en kıymetlim olarak anacağım.

Harabe bir ev gibi yüreğim, adını andıkça birkaç tahtası, tuğlası daha dökülüyor. Tamamen yıkılsa da, o enkazın altında seni beliyor olacağım.

Daha fazlası için Ayrılık Sözleri

Sen ki, nice Leylaların bağrını yakan; serseri Mecnun… Bir Leyla’nın daha gönlü düştü sana. Lâkin bilirim ki, senin yolların dikenli; sevdan bolca hasretli. Ama ben uğrunda hasretten ölecek olsam da vazgeçmeyeceğim sevdandan.

Canıma kastın mı var sevgili? Korlar içinde yanan yüreğimin dumanı, sigaramdan çıkıyor.
Onun için dünyaları bile yakarmışsın sevgilim. Ben sana yanarken, bir damla su dökmemiştin ateşime.

Hasret sözleri yazımızda sevgiliye hasret sözleri, aileye hasret mesajları ve özlenen duygusal hasret yazıları bulabilirsiniz.

Bazen düşünüyorum da, ne çok değer vermişim sana. Gideceğini bile bile sevdim, şimdi ise gelmeyeceğini bile bile hasret çekiyorum.

Bir çift ela göze vurgunum, bir çift kiraz dudağa hasretim. Al yanaklım, gözlerime bakmaya hayâ eden sevgilim; neden hasret kaldık birbirimize? Neden ayrıldı yollarımız? Bilesin ki, değil birkaç ay ayrılık, bir asır görmesem yüzünü, yine de vazgeçmem senden.

Severek ayrılmaz kimse kimseden. Seven ayrılamaz, kopamaz, bırakamaz. Eğer ki ayrılık olmuşsa, giden sevmemiştir. Kalana ise hasret çekmek, farz olmuştur.

Öyle bir yerde bıraktın ki beni, ne gidebiliyorum, ne de dön diyebiliyorum. Hasreti dost edindim kendime, sayfalarca adını zikrediyorum.

Bu sözler yüreği hasret ile kavrulmuş bir kadının kaleminden dökülüyor. Yine mehtaba dalıp, adını anıyorum ve sayısız sigara yakıyorum.

Hep yanımda kalacaktın, hep beraber olacaktık hani? Gelecekteki çocuklarımıza bile isimler düşünmüştük oysa ki. Bir kızımız olacaktı, tıpkı annesi gibi dünyalar güzeli. Bir de oğlumuz, babası gibi futbol düşkünü. Hayallerimizi hiç edip, dünyamı başıma yıkıp, beni hasrete kul köle edip gittin. Şimdi söyle, mutlu musun gittiğin kollarda?

Aşkı birkaç roman ile, üç beş şarkıdan ibaret sanma güzel kız. Geride kalanın çektiği hasret ve yüreğinde sönen sigaralar da aşka dahildir.

Ben, senin beni sevebilme ihtimalini bile düşündükçe mutlu oluyordum. Hani özlemi kalbime hapis ettin ya; bundan sonra ben senin uğrunda hasret çekmeyi boynuma borç bilirim.

Hasret nedir bilir misin sevgili? Nefes aldığın halde, hücrelerine gitmeyen oksijendir. Hücrelerin tek tek ölürken, acı çekerek sadece beklemektir hasret.

Sevgiliye Hasret Sözleri

Duydum ki, sen de özlemişsin beni. Dönmek istiyormuşsun, pişman olmuşsun başka kollarda. Lakin unuttuğun bir şey var ki; bendeki sen, sen değilsin artık. Çektiğim hasret, yeni bir sen yarattı yüreğimde, istesen de değiştiremezsin.

Günün en sancılı zamanıdır geceler. Hasretim mehtaba karışır, kavurur, tüketir beni. Göğüs kafesime sığmaz el kadar kalbim. Yorar, incitir, yakar beni ve sabah olur, gecenin enkazı ile ayakta kalmaya çalışırım yine.

Sen en sevdiğim şiirin en güzel mısrasısın. Sen günün en özel vaktisin, ışığın en güzel halisin. En sevdiğim sesin sahibisin, en güzel gözleri olansın. En değerlim, en vazgeçilmezimsin. Ve sen bana en çok acı veren hasretimsin.

Sen başka bir kadının yanına eş, yüreğine yoldaş olmaya hazırlanırken; benim yüreğim hasret denen dikenli tele dolandı sevgili. Sen bir başkasının kokusunu, ben senin gülüşünü özledikçe bu hasret bırakmayacak beni.

Hasrete müebbet yedim be sevgili! Geceler mahpushane olmuş, uykuyu zehir ediyor.

Bazen merak ediyorum, seni nasıl hasret ile andığımdan haberdar mısın. Gülüşünü, kokunu, saçlarına dokunmayı, sesini duymayı çok özledim. Ben de aklına gelip, yüreğini sızlatıyor muyum hiç?

Başımın tacı, gönlümün sultanı; kanayan yaramın merhemi… Gel de bitsin bu hasret, gel de dinsin acılarım.

Kar beyaz hayallerime, katran süren sevgili; mutlu oluyor musun bıraktığın enkazı gördükçe? Sen gününü gün ederken, ben hasret ile seni bekliyorum.

Hasret, sevdanın en dikenli halidir. Yüreği sevdikçe acıtır, özledikçe kanatır.

Benzer İçerikler

Sabır Sözleri

İnsan en zor anlamında "ya sabır" der ve allah ona kuvvet verir. Sabretmek ile ilgili en güzel sabır sözlerini sizler için derledik.

Sitemli Sözler

Hepimiz bazen sevdiklerimize kızıyoruz, kırılıyoruz. Onlara siteminizi göstermenin en iyi yolu, sitemli sözler sayfamızdan bir söz seçmek olacaktır.

Uzun Duygusal Sözler

Duygusal sözler en duygulu anlarımızda yardımıza koşar. Duygusal sözlerin en uzunlarını sizler için derledik.

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat