Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları
İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Babaya Doğum Günü Mesajları içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Hayatın tüm anlamını ve güzelliğini sen öğrettin bize güzel adam. Nice yaşların olsun bir sürü torunlarınla beraber.

Canım babacığım iyi ki varsın. Sana ne kadar cümle kursam sevgimi anlatmaya yetmez biliyorum. Çünkü sen benim tek aşkımsın. İyi ki doğdun nice mutlu senelere.

Babaya doğum günü mesajları yazımızda babama doğum günü mesajları ve doğum günü yazıları bulabilirsiniz.

Dünyadaki en yakışıklı babanın doğum günüymüş bugün, seni ne kadar çok sevdiğimizi tahmin edemezsin. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın tek aşkısın, sen gözlerimi açtığımda gördüğüm ilk erkektin. Sana o anda aşık oldum ben ve beni her şeyden koruyacağını o zaman anladım. Aynı da öyle oldu. Emeklerken düşeceğim zaman yanımdaydın, ilk kalp kırgınlığımı yaşadığımda yanımdaydın. Her şekilde yanımda olduğun için teşekkür ederim babam. Doğum günün kutlu olsun.

Meğer dilimde dolaşan ve beynimin hücrelerindeki en güzel, harika isim senin adınmış babacığım. Sana her seslendiğim zaman kalbim hızlı hızlı atıyor ve seninleyken ne kadar iyi hissettiğimi anlıyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik babam.

Canımdan çok sevdiğim canım babama kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum ve doğum gününü kutluyorum.

Kalbimde, gönlümde bir yerlerde her zaman olacaksın. Senin yerin herkesten daha özel ve o yeri kimse bulamaz ve alamazlar. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun aslan babam.

Bir tanecik babama sevgilerim ile… nice yaşların olsun. Her yeni yaşında sana sağlık, mutluluk huzur getirsin babacım.

Babacığım sen evin direği gemimizin küreğisin sen olmasan hepimiz ayrı yerlerde olurduk. İyi ki bizim babamız olmuşsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun.

Canım babam, varlığın bile sadece benim güçlü olmama yetiyor. Allah sana uzun ömürler versin. Doğum günün çok kutlu kutlu olsun. Seni çok seviyoruz ailemizin reisi!

Kelimeler ile anlatılamayan fedakarlıklar, karşılıksız sevgiyi tarif etmeyi söyleşeneler bana herhalde yalnızca baba diyebilirdim. İyi ki doğdun babam!

Babama Doğum Günü Sözleri

Tatlı babama sabah yağmış olan çiğ kadar saf olup akşam gün batımındaysa rüzgar kadar çılgın o, okyanustaki derinliklerde bulunan inci gibi güzelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Zaman zaman sana olan sevgimi anlatamadığım anlar oldu. Ama gözlerime baktığın zaman seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Sensiz bu hayatın tadı tuzu olmazdı sevgili babacığım. Bir yaş daha yaşlandın ve daha da huysuz bir adam olacaksın başımıza ama biz seni her halinle seviyoruz canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Babam Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sen yanımızda olduğun zaman biz kuvvet güç alıyoruz. En güzel günlerimize daha çok var. O yüzden bu doğum gününde yanına olamadığımız için üzgünüz ama kalbimiz daima seninle. Mutlu yılların olsun, doğum günün kutlu olsun canım babam.

Doğun günün kutlu olsun babam! Seni çok ama çok seven kızın. Nice senelere babam!

Evimizin tek reisi, yakışıklısı! Babamızsın, canımızsın, Bilmelisin ki her geçen günde sevgimiz daha da artmakta ve daha da çok sevmekteyiz. Her zaman yanımızda ol ve ne yapabileceğimizi bize söyle. Doğum günün kutlu olsun.

Kollarında daima huzurlu, güvenli, kalbinden sıcak başka hiçbir yer yokmuş babam. Doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin reisi olmanın dışında benim en büyük aşkımsın babam… Nice yaşlara sevgili babacığım, iyi ki doğdun.

Sen bana hiçbir zaman kıyamadım babam. Hiç kızmadın her ne kadar kızılacak şeyler yapsam da her zaman alttan alıp yanımda oldun. Seni çok seviyorum yakışıklım, tek aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Güldüğünde mutlu olan bir ailen var. Sen mutluysan huzurluysan bizde mutluyuz babam! Her şey seninle daha güzel oluyor bunu bilmen gerek. Hep yanımızda olman dileğiyle, seni ççok seviyoruz nice senelere.

Evimizdeki güneş,  kara bulutları uzaklaştıransın. Her derdimize koşan ve bizim derdimizin içinde kaybolansın. Seni ne kadar çok sevdiğimizi bir bilebilsen mutluluktan gözyaşları dökersin. Seni çok sevdiğimizi bir kere daha bu şekilde belirtelim babacığım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Hayatın bütün güzelliklerini ben senden öğrendim babam! Her zaman yanımda olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sınırsız sevginin içerisinde, anlatılamaz bir sevgi ile beni seven, kollayan babam. Sana layık olabilmek için bu hayatta yaşamaktayım. Doğum günün kutlu olsun nice yaşlara babacığım.

Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu bir tek seninle paylaşıyorum canım arkadaşım. Babadan daha çok arkadaş gibi olduğun için teşekkür ederim sana. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bizim için güçlü bir çınar oldun yıllar boyunca. Arkamı hangi an olursa olsun sana yaslasam biliyorum ki dünyayı bile keşfe çıkabilirim. Çünkü sen daima bana güç verensin. Doğum günün kutlu olsun babam!

Bazen sana ne kadar kızsam da sinirlensem de seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun. Belki bir gün bunların hepsini anlayacağım ama geç olmuş olacak. Artık seni üzmemeye, kızdırmamaya söz veriyorum. Bu yaşında sana çok mutluluklar yaşatacağım. İyi ki doğdun bir tanecik babamız.

Benzer İçerikler

Amca Oğluna Doğum Günü Mesajları

Amca Oğluna Doğum Günü Mesajları

Dini Doğum Günü Mesajları

Dini Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Evlatlarımız, oğullarımız bu dünyada onlar için yapamayacağımız fedakarlık yoktur. Oğlunuza doğum günü mesajları için doğru sayfadasınız

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat