Ay Dönümü Mesajları

Balonlar gökyüzüne yükseliyor
Ay Dönümü Mesajları sayfamıza hoş geldiniz. İnternet ortamında derlediğimiz bu sözlerin asıl kaynağı sizlersiniz. İlginizi çeken sözler ve bu konudaki karşınıza çıkan sözleri bize yorum olarak göndermenizi rica ediyoruz.

Adamım hayatıma girdin girelim tam olarak bir ay olsa da zaman çok çabuk akıp gidiyor ve seninle zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana neşe ve huzur kattığın için sana teşekkür ederim sevgilim. Seni çok ama çok sevdiğimi asla unutma. Senin yanında olmayı elini tutmayı ve sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki bana dünyaları verseler de sana sarılmaktan asla vazgeçmem. İyi ki varsın ve benimlesin. İnşallah önümüzde daha çok ayları ve yılları beraber geçirir ve kutlarız.

Hayattan tam ümidimi keserken sen çıkıp geldin karşıma ve bana umut dolu bir hayat verdin. O nefesinle beni hayata döndürüp yaşama sevincim olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Günler sensiz geçmek bilmiyorken şimdi ayları sayıyoruz. 4. Ayımız kutlu olsun bir tanem ve daha çok nice aylara, senelere diliyorum.

Senden öncem tamamen bir hayaldi sevgilim. Sen geldin geleli hayatıma saf ve temizlik getirdin. Hayallerimi gerçeğe dönüştürenim oldun ve sensiz bir gün bile nefes alamaz hala getirdin beni. 1. Ayımız olsa da seni ne kadar çok sevdiğimi ve seninle mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Birinci ay ilişkilerde bence çok önemlidir. Bazı erkeklere bu aylara katılmasa da ya da önemsemese de ben onlardan biri değilim bunu bilmelisin. Seni her zaman sevecek olan ve özel günleri sana yaşatacak olan biriyim. Seni seviyorum ve koskoca bir ömür diliyorum ikimize.

Senin yanındayken zaman geçmesin istiyorum, dursun ve biz öylece birbirimize kitlenmiş bir şekilde kalalım istiyorum. Fakat şu anda 8. Ayımızı bitirmiş bulunuyoruz. Bu kadar kısa bir zamanda hala sana doyamamış olmamak, sanki ilk günkü gibi içimdeki aşkım sana karşı büyümüş bir şekilde. Seninle beraber olduğum zaman ne kadar iyi olduğumu hissedebiliyorsun değil mi? Kaç ay geçse de yıl geçse de bu ay dönümleri benim için çok önemli hep hatırlaman dileği ile adamım. Seni seviyorum.

Seninle aşkımızın her günü bir sene gibi geçirmeme sebep oluyor sevgilim. Günler bitmesin istiyorum ve her anımın seninle dolu bir şekilde geçmesini istiyorum. Ama bir bakıyorum ki ilk ayımız şu anda çoktan bitmiş. Senin çok daha fazla vakit geçirmekle beraber yıllarımızı kutlamak istiyorum. Son nefesime kadar seni seveceğime söz veriyorum bir tanem.

Kalbim bundan sonra sen diye atacak sanırım. Her nefes alışımda seni içime çektiğimi hissediyorum. Ömrüm daha da uzuyor seni gördüğüm zamanlar da seninle beraber olmamızın 7. Ayındayız ve dilerim ki son nefesimi verinceye kadar benimle olursun. Sen benim huzurum, aşkım ve hayatımsın. Ellerimizin hiç ayrılmaması dileğiyle hayatım. Kalbimizin ritmi duruncaya kadar seninle dans edip, nefesini nefesimde hissetmek istiyorum.

Ben seni tanımadan önce yaşamadığımı anladım sevgilim. Seninle geçirdiğimiz her saniyede bunu görebiliyor, hissedebiliyorum. Sen hayatıma girdiğin zamandan itibaren 1 ay oldu fakat bu bir ay da benim hayatıma çok fazla şey kattın. Renk getirdin ve huzurum oldun bir tanem. Her güzel güne seninle uyanmak bana çok iyi ve güzel hissettiriyor. Senden önce nefes alışverişim bile heyecansız, tatsız bir şekildeymiş onu fark ettim sevgilim. Benim olduğun, beni sevdiğin için sana sonsuz kere teşekkür ederim.

Sevgiliye 6. Ay Mesajları

Bak sevgilim bir ayımızı daha geride bıraktık ve seninle beraber mükemmel bir yolculuğa çıktığımızı hissediyorum. Ben bu hayatta en çok sana ait olmayı sevdim ve seninle beraber olduğumuz her zamanda kendimi o kadar çok iyi hissediyorum ki ben ben olmaktan çıkıyorum ve bir anda sen oluveriyorum. Nice aylarımız olsun, senelerimiz olsun bir tanem seni çok ama çok seviyorum bunu aklından çıkartma.

Sana duyduğum sevgiyi anlatabilecek bir kelime bilmiyorum. Çok şey var söylenecek fakat ben bunu kağıda, yazıya dökemiyorum ki içimdeki seni ah bir bilsen benim gözümden bir görsen kendin bile şaşıracaksın ama şimdilik bunlarla yetinmelisin. 6. Ayımız kutlu olsun bir tanem ve seni çok sevdiğimi unutma. Ömrümün sonuna kadar seni sevip, kollayacağım ve senden başkası hayatımda asla olmayacak.

Kalbime taht kurmuş birisin ve oradan seni indirmeye hiç niyetim yok sevgilim. Seninle beraber aklımda olan tüm çılgınlıkları yapıp, ömrümün, nefesimin son anına kadar yaşamayı istiyorum ve senden başkasıyla asla olmak istemiyorum. Bu 6. Ayımızı bitirmekle beraber 7. Ayımızın bize daha fazla mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. Benim olduğun zamanlardaki mutluluğumu anlamak istiyorsan eğer gözlerimin içine ta derinliklerine bak hayatım ve orada kendini bul. Seni seviyorum.

Sana ilk başta duymuş olduğum aşkım ve sevgim nasılsa 6. Ayımızda aynı devam etmekte sevgilim. İçimdeki sana olan aşk ve sevgi seneler geçse de aynı kalacak bundan emin olabilirsin. Seni ilk gün nasıl seviyorsam öyle sevmeye devam edeceğim ve özlem ile sarılmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Her gün yanımda olsan dahi seni özlediğimi bilmelisin. 9.ayımız kutlu olsun hayatım.

Seninle beraberken zaman dursun ve geçmesin istiyorum. Bugün 6.ayımız ve sana çok sürprizlerim var bu sadece ilk sürprizlerimden birisi akşama hazır olmalı ve kollarımdaki yerini almak için sağlam durmalısın canım. 6.ayımız kutlu olsun.

Sen hayatımda çok nadir bulunan en değerli insanlardan birisin. Sadece birisin demem çok daha doğru olacaktır. 6. Ayımızı doldurduğumuz bugünde ne kadar çok sana alıştığımı ve sensiz ayrı yapamayacağımı anlamış bulunuyorum. Beraber olduğumuz sürece seninle her şeyin üstesinden geleceğimizi bilmelisin. Seninle olmak ve mutlu olmak için can atıyorum bebeğim. Bana ait ol ve 5.. ayımızı değil binlerce ayımızı kutlayarak birbirimize sahip çıkalım. Seni seviyorum.

Benzer İçerikler

Davetiyeye Eklenebilecek Sözler

Düğün ya da diğer davetiyelerinize Ekleyebileceğiniz en güzel sözleri sizler için derledik

29 Ekim İle İlgili Sözler

Bu yazımızda Cumhuriyetle ilgili sözler, 29 Ekim sözleri ve 29 Ekim mesajları yer almaktadır. 29 Ekimle İlgili Sözler Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun” Cumhuriyet rejimi demek, demokrasi sistemiyle devlet şekli demektir. Cumhuriyet, etnik kökeni […]

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Sözleri

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Sözleri içeriğimizi okumaktasınız.

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat