Anneye Doğum Günü Mesajları

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Anneye Doğum Günü Mesajları içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istedikklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Sen yanımda olduğun zaman her şeye göğüs gerebileceğimi biliyorum. Her şeyin bir yolu olduğunu biliyorum. Seninle ben bir bütün oluyorum annem. Hep yanımda ol ve başka bir şey istemiyorum bu hayattan. Doğum günün kutlu olsun.

Tüm acılar üzerime yağdığı zaman sen beni onlardan koruyan bir şemsiye gibisin annem. Her şeyde benim önüme geçen ve beni her şeyden çok sevdiğin için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara annecim.

Güzeller güzeli bir tanecik annem benim, sen evimizin direği ve neşesisin. Sen olmasan her birimiz farklı yönlere yöneliriz ve kendimizi toparlamamız da epey bir zor olur. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin canım anam.

Yeni yaşın bir öncekinden daha mutlu, daha sağlıklı geçsin umarım annem. İyi ki varsın ve benimlesin. Ömrümün son nefesine kadar her zaman sana sahip çıkıp, seninle olmaya çalışacağım. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

Güneş gibi sıcak kar tanesi gibi berrak yağmur gibi saf ve temiz bir ömrünün olması dileği ile iyi ki doğun annem.

Anne seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam. Bazen bu sevgimi gösteremediğim zamanlarda oluyor o zamanlarda beni affet lütfen. Doğum günün kutlu olsun canım annecim.

Ah o tatlı gülüşün yok mu? Beni benden alıp götürüyor canım annem. Şefkatli yüreğine beni basışın. Beni her görüşünde daha farklı mutlu oluşun her şeye bedel. Senin bir ağlamana her şeyi yıkacağımı çok iyi biliyorsun. Hayatın boyunca umarım sadece yüzün güler, o güzel gözlerinden bir damla yaş gelmesin canım annem.

Bu dünyada tek sığınabileceğim, tek güvende olabileceğim bir kucak varsa o da senin kucağındır annem. Benim annem olduğun için belki de bu hayatımdaki en büyük şansım. En azından ben öyle düşünüyorum. Seni çok ama çok seviyorum bunu asla unutma annem. Doğum günün kutlu olsun.

Senin sevgin beni dünyamı aydınlatıyor annem. Hiç ışığın üzerimden eksilmeyecek bunu çok iyi biliyorum. Varlığın bile bana mutluluk veriyor annem. Doğum günün kutlu olsun.

Bana tüm güzelliği yaşatan kadın doğum günün kutlu olsun.

Karşılıksız bir sevgi varsa o da anneyle çocuk arasında olandır. Senin sevginde karşılıksız annem, fedakar oldun hep bizim için. Bu yaşından sonra artık sadece kendine bakmalı, kendinle ilgilenmeli ve bizim seninle ilgilenmemiz gerekli. Bu yaşınla beraber her şey çok daha güzel ve harika olacak. Seninle alakalı çok iyi planlarım var.. bekle beni annem. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Sözleri

Gönlümün tek sultanı sensin annem. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

Benim canım annem, iyi ki senin evladın olmuşum iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Annem, bir günde değil her günde benim için özelsin sen. Annem olman ise dünyadaki en büyük şanslarımdan birisi belki de tek şansım. İyi ki varsın, nice yaşlara, seni çok ama çok seviyorum.

Yokluğunu düşündükçe deliriyorum, sensizlik o kadar zor ki anlatamam. Ölümün bu kadar canımı acıtacağını bilemezdim. Ama seni ne kadar çok sevdiğimi bil. İyi ki doğdun annem.

Senin tek bir gözyaşına dünyayı yakacağımı herkes iyi bilir. Sen benim bu hayattaki en değerlimsin ve ben sensiz hiçbir şekilde yoluma devam edemem. O yüzden sadece kendini bana bırak annem, sen beni nasıl büyüttüysen bende aynı şekilde sana bakacağım. Doğum günün kutlu olsun.

Annem şu anda sana ne desem sayfalarca yazsam bir anlamı yok, çünkü içimdeki olan sevgiyi sözcüklerle anlatamayacak kadar fazla. Seni çok seviyorum ve her zaman sevmeye devam edeceğim mutluluk nedenim benim. Doğum günün kutlu olsun.

En güzel kelimenin senin adın olduğunu öğrendim. Senin sesin, konuşman, hallerin bana sarılışın beni her zaman daha iyi bir yere getirdi. Seninle beraber olduğumuz zaman her şeyi geri de bırakmanın sevincini bir bilsen. Sen yanımdayken diğerlerinin hiçbir önemi yok. Çünkü ben seninle bir bütün oluyorum ve sadece seninle aitliği hissedebiliyorum. İyi ki doğdun canım annem.

Bir anne ile yavrusunun arasında kopabilen tek bağ varsa o da göbek bağıdır. Sen benim canımdan bir parçasın annem, nice sağlıklı hep beraber güzel yaşlara.

Geleceğinin oluşturup her yeni günün bir öncekinden daha güzel olmasını, dileklerinin gerçekleşmesini, seni mutlu edecek ne varsa olmasını istiyorum annem. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Anam, canımın yarısı ve nefes alma nedenim. Seni ne kadar özledim bilemezsin. Bu özel günde, doğum gününde yanında olamadığım için çok üzgünüm. Beni umarım affedersin. Seni çok çok öpüyorum ve ne kadar sevdiğimi aklından çıkartmamanı istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canım anam.

Dünyada bir tek seni sevdim annem, seni sevdiğimi gibi kimseyi de sevip, bağlanamam. İyi ki doğdun, iyi ki bizim annemizsin. Allah seni tüm kötülüklerden korusun canım annem.

Benzer İçerikler

Amca Kızına Doğum Günü Mesajları

Amca Kızına Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Damada Doğum Günü Mesajları

Damada Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat