Ablaya Özür Mesajları ile Özür Dileme Sözleri

Ablasının Gözyaşını silen kardeş

Ablaya Özür Mesajları içeriğimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, "CTRL + F" tuş kombinasyonunu kullanarak sözler içerisinde arama yapabilirsiniz. Ablaya Özür Mesajları, Ablaya Uzun Özür Mesajı, Ablam İçin Özür Dileme Mesajı, Abladan Özür Dileme Mesajı, Özür Dileme Mesajı Ablaya, Ablaya Özür Mesajları Uzun, Abladan Özür Dileme Sözleri gibi alt başlıklarda içeriğimizi derledik.

Gelip elini öpmek senden özür dilemek isterdim ama inan abla yüzüne bakacak yüzüm yok. Ne olur bağışla beni senden özür dilerim.

Güzel ablam farkındayım hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil ama büyüklük sende kalsın(zaten de benden büyüksün) yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Söze nasıl başlasam, ne desem, söyleyecek kelime de bulamıyorum, çok zor bir onu da biliyorum ama söylemeliyim, seni kırdığım için üzgün olduğumu senden özür dilediğimi söylemek istiyorum ablacığım.

Bu mesaj kardeşten ablaya gönderilmiş bir mesajdır. Ablasının kardeşini affetmesi için özür dilemek için gönderilmiştir. Gerekenin yapılması ve bu mesaja cevap verilmesini istiyorum.

Farkındayım bugün seni istemeden de olsa kırdım sonra da pişmanlıklar ülkesinde tek başıma dolaşıp durdum. Beni affet güzel ablam özür dilerim senden.

Biliyorum ben seni ne kadar üzsem, kırsam da sen beni affedersin. Çünkü sana kardeş denildiği zaman her şeyi göze alırsın, kardeşleri için kendi mutluluğundan bile vazgeçersin. Senden özür dilerim ablacığım.

Bu hafta bulaşıklar full benden, ütü, temizlik, çamaşır bir numaralı yardımcın hazır sen yeter ki emret. Beni de affediver gari barışalım.

Kardeşler arasında kırgınlık olmaz, kardeşler birbirini kırar üzer ama yine de kardeşinin üzüldüğünü gören ablası onu affeder. Öyle değil mi canım ablam. Beni affettin değil mi?

Bazen istemeden de olsa, ablamızı, abimizi, kardeşimizi, annemizi, babamızı, arkadaşımızı kırabiliyoruz. İnsan sevdiğini üzer mi ama bazen en çokta onları üzüyor. Onlar için hazırladığımız özür dileme mesajlarını ablanıza, abinize, kardeşinize gönderebilirsiniz.

Canım ablam sen benim bu dünyadaki her şeyimsin seni çok üzdüm senden çok ama çok özür diliyorum ne olur beni affet.

Ablacığım, canım, biriciğim, hiş abla ablaaa orda mısın? Seni çok seviyorum özür dilerim senden.

Biliyorum sadece özür dilemek bizi barıştırmayacak yapmam gerekenleri çok iyi biliyorum ama şimdilik senden özür diliyorum yapmam gerekenleri ayın 15 de halledeceğim.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Bağışla beni ablacığım özür dilerim senden.

Ya beni affeder özrümü kabul edersin, ya da beni affeder özrümü kabul edersin. Artık seç birini ablacığım.

Benim sözlerim yanlış anlaşıldı ablacığım. Sen benim seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun. Ben sana asla öyle bir şey söylemek istedim. Yine de senden özür dilerim.

Öyle olsun istemezdim ama oldu, olanlar için çok üzgünüm ablam. Beni bağışla senden özür dilerim. Yeter ki beni affet ne istersen yapmaya razıyım.

Sana karşı o kadar çok hata yaptım ki şimdi karşına çıkıp yüzüne bakacak senden özür dileyecek halim kalmadı. Lütfen beni affet abla ben seni çok seviyorum. Senden çok çok özür diliyorum. Bundan sonra sana karşı hiçbir hata yapmayacağım sana söz veriyorum.

Ya ben aslında kötü çocuk değilim bazen öyle birden celallenip köpürüyorum. Bugün de niyetim seni kırmak değildi. Özür dilerim senden hadi affediver bu çocuğu.

Ablalar affetmezse küçükler affetmeyi nerden öğrenecek affet beni güzel ablam. Senden çok ama çokkkkkkkkkk özür dilerim.

Herkese nasip olmaz senin gibi bir abla, herkes eşeklik yapmaz benim gibi, senin gibi mükemmel bir insanı üzmeye. Senden özür dilerim ablacığım.

Benzer İçerikler

Cool Sözler

Cool yani havalı sözler sayfamıza hoşgeldiniz. Bu hayatta ilk insanlara nasıl güvenmem gerektiğini öğrendim. Sonrasında bir daha asla güvenmemeyi. En iyi havan batsın dedirtecek sözleri sizler için derledik.

Ahmet Telli Sözleri

Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni almadan gel diyor Ahmet Telli, Diğer sözleri için sayfamıza bekleriz

Acı Sözler

Acı Sözler, Acı Mesajlar, Acı Laflar, En Güzel Acı Sözlerinin yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Sizde Acı Sözleri sevdiklerinle paylaşın. İçimde bir şey acıyor sen gelince aklıma.. Sana ihtiyacım olduğunu bile bile gelmiyorsun.. Olacak gibi değildi, olmadı da zaten… Şimdi söndü ışık sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık. Acı çekmek bir şey değil ama […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat