Abiye Babalar Günü Mesajı

Abi Sözleri

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Abiye Babalar Günü Mesajı içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz. Bu sayfanın alt başlıklarında Babalar günü sözleri, abim için babalar günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Abime Babalar Günü Mesajları

Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler. Beni her zaman düşünen canım abim babalar günün kutlu olsun.

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Sana hayatı babam öğretti, sen ondan öğrendiklerinle bana hayatı öğrettin ben şimdi senin öğrettiklerinle yaşıyorum. Senin tecrübelerin benim hayatıma ışık oldun. İyi ki varsın canım abim. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun abiciğim.

Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim. Babalar günün kutlu olsun canım abim.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Babalar günün kutlu olsun.

Sen geleceksin, ömürsün, hayatsın abi. Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir. Babalar günün kutlu olsun abiciğim.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın. Babalar günün kutlu olsun abim.

Abiler başlangıçta oyun eşimiz, daha sonraki yaşamımızda ise en iyi arkadaşımızdır. İlk babalar günün kutlu olsun canım kardeşim.

Bazen sadece orada olacak birine ihtiyacımız vardır. Herhangi bir şeyi düzeltmek ya da özel bir şey yapmak için değil, sadece bakıldığımızı ve desteklendiğimizi hissetmek için.

Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur. Babalar günün kutlu olsun kıymetlim.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin. Canım abim babalar günün kutlu olsun.

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Abiye Babalar Günü Mesajı içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istedikklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler. Babalar günün kutlu ve mutlu olsun.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi. Babalar günün kutlu olsun.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun. İyi ki varsın abiciğim.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Babalar günün kutlu olsun abiciğim.

Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir. Babalar günün kutlu olsun abiciğim.

Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan. Babalar günün kutlu olsun can insan.

Abiye Babalar Günü Mesajı, Abiye Babalar Günü Mesajları, Abiye Babalar Günü Sözleri, Abiye Resimli Babalar Günü Mesajı, Abim İçin Babalar Günü Mesajı, Abiye Kısa Babalar Günü Mesajı, Babalar Günü Mesajı Abiye

Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim. Babalar günün kutlu olsun.

Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi. İlk babalar gününü kutlarım canım abim.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim. Babalar günün kutlu olsun canım abim.

Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın. Babalar günün kutlu olsun abiciğim.

Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın.

Hayat boyunca yanımda olup her vakitte destek olan abim babalar günün kutlu olsun.

Abilerin öyle göründüğü gibi sert mizaçlı biri olduğunu düşünmeyin onlar kardeşlerine bağırırlar, kızarlar ama onların yürekleri pamuk gibidir. Kardeşine bir şey olacağı zaman bir kartal gibi kanatlarını açıp onları korurlar. Abim babalar günün kutlu olsun.

Eğer en iyi abiyi seçme şansım olsaydı, yine seni yine seni seçerdim canım abim. Bu özle günün kutlu olsun.

Mesafelerle ayrılmış kardeşleri, sevgi birleştirilir. Babalar gününü kutlarım abiciğim.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun abiciğim.

Hayat abilerle çok daha güzeldir. Babalar günün kutlu olsun abim.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen canım abim babalar günün kutlu olsun.

Bana her zaman destek olan, en zor anımda imdadıma yetişen canım abim babalar günün kutlu olsun.

Çiçeği burnunda yakışıklı babanın ilk babalar günü kutlu olsun.

Canım abim sen benim bu dünyada eyguzelsozler.com değer verdiğim her şeyden daha değerlisin. Senin istediğin her şeyi yapmak ve senin benim için yaptıklarının en azından biraz olsun karşılığını vermek isterim. Babalar gününü kutlarım abiciğim.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun biricik abim.

Canımdan çok sevdiğim abiciğimin babalar günü kutlu olsun.

Abime Kısa Babalar Günü Mesajları

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun abicim.

Canım abim! Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.>Senin kardeşin olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Canım abim iyi ki varsın babalar günün kutlu olsun tontiş yanaklarından öperim. Ailemizin yıkılmaz direği abimize sevgilerimizle. Babalar günün kutlu olsun.

Canım abim iyi ki varsın, iyi ki benim abimsin. Babalar günün kutlu olsun.

Her senemiz güzel mutlu olsun. Babalar günün kutlu olsun canım abim.

Biricik abime sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi neşemi hüznümü mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Benzer İçerikler

Abdürrahim Karakoç Sözleri

Kâinat uyur sessizce,Ben hep seni düşünürüm. Temizlen de gir mezara Toprak senden incinmesin. Demiş güzel insan Abdürrahim Karakoç bir sözünde

Adalet Sözleri

Bu sayfamızda; Adalet Sözleri ve Adalet ile ilgili Sözler yer almaktadır. Adalet, evrenin ruhudur. Ömer Hayyam Medeniyetin ilk şartı adalettir. Freud Devletin hazinesi adalettir. Konfuçyus Mutlak hak mutlak haksızlıktır. Cicero Adalet mülkün temelidir. Hz. Ömer r.a. Adalet devletin amacıdır. James Madison Doğru olan, haklı olandır. Alexander Pope Suçu toplum hazırlar, suçlu işler. Buckle Adaletsiz rejimi, […]

Ahmet Telli Sözleri

Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni almadan gel diyor Ahmet Telli, Diğer sözleri için sayfamıza bekleriz

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat