40 Yaş İle İlgili Sözler

40 yaş eskiden epey bir yaştı. Gerçekten nerdeyse dede muamelesi gören 40 yaş, artık kadın erkek farketmeksizin genç bir yaş olarak kabul edilebilir. Biz de bu güzel yaş için İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz 40 Yaş İle İlgili Sözler içeriğimizi sizinle paylaşıyoruz. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Ayrıca altbaşlıklar olarak ayıramasak da yaş kırka geliyor, 40 yaşın güzelliği gibi kelimelerde de sözler bulabilirsiniz

Geride kalan 39 yılın tecrübesi ile hayata yeniden başlıyorum.

40 yaşındayım ömrün en güzel yerindeyim.

Bu yazımızda sizlere 40 yaş ile ilgili sözler ve yazılardan oluşan bir sayfa hazırladık. 40. Yaşınızda hayatınızda hayal ettiğiniz ve gerçekleştiremediğiniz ne varsa hepsini gerçekleştirmeniz dileğiyle 40. Yaş gününüz kutlu olsun.

40 yaş güzelliklerin yaşıdır herkes yaşlandım diye korkarken bu yaşın farkında olanlar mutluluk duyar.

40 yaşındayım daha yolun başındayım.

Saçım ağarmış ve yüzüm kırışmış olabilir hatta kırk yaşına da gelmiş olabilirim ama ben hala 18’indeyim.

Artık bazı şeyleri geride bıraktın ve hayatın en özel yeri 40 yaşına geldin. Yaşayacak olduğun her günün yaşadığın en mutlu gününden daha güzel olsun.

Yaşlanmak, bir dağa tırmanmak gibidir, çıktıkça yorgunluğunuz artar, nefesiniz daralır ama görüş alanınız genişler. (William E. Gladstone)

40 Yaş kadının daha güzel ve ilgili çekicidir fark etmesini bilene.

Üzülme kırk yaşına girdim diye bu bir son değil güzel bir başlangıçtır.

Hayatın nasıl da geçip gittiğine bakma! Onun yerine bundan sonra neler yaşayacağınla ilgili düşün.

Geçmiş geçmişte kaldı çevir kaptan dümeni geleceğe elveda 39 merhaba 40 yaş.

Yaş sadece bir sayıdır.

40 yaşındayım ama ben yaşlanmadım daha yolun başındayım.

Frank Kaiser’in 40 Yaş Üstü Kadınlara Yazdığı Kısa Yazısı

Yaşlandıkça, 40 yaş üstü kadınlara verdiğim değer arttı. İşte size birkaç neden: 40 yaş üstü bir kadın gecenin köründe sizi uyandırıp, “Ne düşünüyorsun?” diye sormaz. Ne düşündüğünüzü umursamaz. 40 yaş üstü bir kadın maç seyretmek istemiyorsa, yanınızda durup mızmızlanmaz. Başka bir şeyle ilgilenir.

40 yaş üstü kadınlar oturaklıdır. Operada veya bir pahalı bir restoranın ortasında sizinle ağız dalaşına girmez. Ama tabii hak ederseniz de, işin içinden rahatça sıyrılabilecekleri şekilde sert tepki verebilirler.

Yaşlı kadınlar iltifat etmeyi iyi bilirler, hak etmeseniz bile. Değer verilmemenin ne demek olduğunu iyi bilirler. Yaşlandıkça, medyuma dönüşürler. 40 yaş üstü bir kadına hatanızı itiraf etmenize gerek yoktur.

Suratlarında kırışıklıklar belirse de, 40 yaş üstü kadınlar gençlere nazaran daha çekicidirler. Yaşlı kadınlar samimi ve dürüsttürler. İşe yaramazın teki gibi davrandığınızda, bunu suratınıza direk söylerler. Yanlarında olduğunuzda endişelenmenize gerek yoktur.

40 yaş üstü kadınlar birçok nedenden dolayı övgüyü hak ederler.

Maalesef, erkekler böyle eyguzelsozler.com değildir. 40 yaş üstü kadınlar, zeki, göz kamaştırıcı ve çekiciyken, aynı yaşlardaki erkekler göbekli, ütüsüz sarı pantolonludur ve 22 yaşındaki garson kızlarla takılıp kendilerini aptal yerine koyarlar.

Özür dilerim, hanımlar. “Maşa varken elimi neden ateşe sokayım?” diyen erkekler bilmeliler ki artık kadınların %80’i evliliğe sıcak bakmıyorlar.

Neden mi?

Çünkü kadınlar da artık maşanın farkına vardı!”

Benzer İçerikler

Adalet Sözleri

Bu sayfamızda; Adalet Sözleri ve Adalet ile ilgili Sözler yer almaktadır. Adalet, evrenin ruhudur. Ömer Hayyam Medeniyetin ilk şartı adalettir. Freud Devletin hazinesi adalettir. Konfuçyus Mutlak hak mutlak haksızlıktır. Cicero Adalet mülkün temelidir. Hz. Ömer r.a. Adalet devletin amacıdır. James Madison Doğru olan, haklı olandır. Alexander Pope Suçu toplum hazırlar, suçlu işler. Buckle Adaletsiz rejimi, […]

Al Capone Sözleri

Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler. Al Capone gerçekleri görmüş, diğer tüm sözleri için sayfamıza bekleriz

Abraham Lincoln Sözleri

Bu sayfamızda Abraham Lincoln Sözleri yer almaktadır. İşçiler tüm devletlerin bel kemiğidir. Kimse kimseyi rızası olmadan yönetemez. Yarın geride kalan ömrümüzün ilk günüdür. Hatadan korkan bir insan, hiçbir şey yapamaz. Gelecek senin notlarındır, geçmişse sınavın. İnsanlarda kötülük arayanlar mutlaka bulurlar. Denemeliyiz, çünkü denemezsek asla başaramayız. Ya hür bir millet olarak yaşayalım ya da ölelim. Bazıları […]

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat