29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Söz ve Mesajları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları içeriğimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, "CTRL + F" tuş kombinasyonunu kullanarak sözler içerisinde arama yapabilirsiniz. Bu yazımızda türkiye cunhuriyetinin kurucusu Kemal Atatürk'ün cumhuriyet ile ilgili sözleri ile birlikte, 29 Ekim kutlama mesajları, 29 Ekim cumhuriyet bayramı sözleri, Cumhuriyet bayramı resimli sözler gibi alt başlıklar bulabilirsiniz.

Tüm Türk milletinin 29 Ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun.

Yeni nesil, en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin 92. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular İster. Bu duygularla Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun…

Cumhuriyet, yeni ve sağlam esaslariyle, Türk milletini emin ve sağlam bir istikbal yoluna koyduğu kadar, asıl fikirlerde ve ruhlarda yarattığı güvenlik itibariyle, büsbütün yeni bir hayatın müjdecisi olmuştur.

Şerefli bir yaşamın bedeli, her ne olursa olsun ödenir. Küçük oyunlar, küçük oyuncularındır. Onlar, okyanusta boğulmanın adabını bilemezler! Cumhuriyet erdemdir. Ülkemizin doğum gününü kutlamak, bu günü hakkınca yaşamak bize yakışandır, olması gerekendir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Ne mutlu Türküm diyene…

Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister. Bu duygularla cumhuriyetinizi tebrik ediyorum.

Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin dayanağı Türk toplumudur. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde iyi Bayramlar.

Canımızı düşünmeden vereceğimiz vatanımıza armağan edilen Cumhuriyetimizin varlığı kutlu olsun.

Atatürk’ün bize emanet ettiği cumhuriyetimizin bir yıl dönümüne daha geldik. Hepimiz için kutlu ve mutlu olsun.

Cumhuriyet, demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet bayramı coşkusunun bütün milletimizce derinden yaşanması temennileriyle, Bayramınız kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin …. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyeti ve onun gereklerini yüksek sesle anlatınız. Bunu yüreklere yerleştirmek için elverişli olan hiçbir durumu kaçırmayınız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Benzer İçerikler

10 Kasım Sözleri

Bu sayfamızda; 10 Kasım Sözleri, 10 Kasım Mesajları, 10 Kasım Atatürk Sözleri, Atatürk’ü Anma Sözleri ve On Kasım Sözleri yer almaktadır. 10 KASIM ATATÜRK SÖZLERİ Yаptıklаrını, fikirlerini, değerini her geçen sene dаhа iyi аnlıyoruz. Sevgiyle, minnetle аnıyoruz. Mustаfа Kemаller ölmez, rаhаt uyu pаşаm.. Ölümsüz tek аdаm…seni sаygı ve özlemle аnıyoruz.. Her 10 Kаsım’dа yüreğimize dolаr […]

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Sayfa Konusu: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları, Zafer Bayramı Mesajları, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Kısa, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajları, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Sözleri, Yeni 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Bu sayfamızda tarihimize altın harflerle yazılan 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlama mesajları hazırladık. Zafer bayramı mesajları kısa ve uzun olarak sevdiklerinizle […]

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Sözleri

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Sözleri içeriğimizi okumaktasınız.

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat