1 Yaş Doğum Günü Mesajları

1 Yaş Doğum Günü Mesajları

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz 1 Yaş Doğum Günü Mesajları içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istediklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz. Birinci Yaş Doğum Günü Mesajları ile birlikte aslında1 yaş doğum günü davetiye sözlerini de aynı sayfaya koyduk. Bu şekilde 1 yaş doğum günü ile ilgili tüm sözlere tek noktadan erişebilirsiniz. Minik bebeğimizin doğum günü için en güzel sözü seçme konusunda tam bir çözüm üretmeye çalıştık.

Tıpkı babası, annesinin kopyası, işte bir yaşına girdi evin delikanlısı. Doğum günün kutlu olsun Paşam.

Önce kardın, eridin çağlayan oldun; goncaydın, açtın gül oldun; gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Artık bir yaşına girdin ki doğdun.

Bebeğim daha dün minicikti büyüdü ve bugün 1 yaşına giriyor. Bebeğimin ilk yaşında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Pamuk prenses kadar masum, Külkedisi kadar güzel, Sindirella kadar narin bebeğimizsin sen bizim. Sana masallardaki kadar güzel bir hayat, ummadığın kadar harika bir ömür diliyoruz. İlk yaşın kutlu olsun bebeğim.

Gündüz güneşim, geceleyin pırıl pırıl parlayan ayım yıldızım, 1 yaşın kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

Allah’ım sana her zaman böyle güzel gülmeyi nasip etsin. Gülüşün yüzünden, mutluluk kalbinden eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Bak ben senin ilk doğum gününde doğum gününü unutmadım. Sen de benim doğum günlerimi unutmayacaksın. Nice mutlu yıllara tombalağım.

Bu benim ilk doğum günüm bak ilk doğum günüme gelmezsen küserim, sana gülmeyi keserim.

Emekleye elveda, 1 yaşına merhaba.

Yeni yaşında maman bol olsun, annen baban sana bol bol oyuncak alsın, her istediğin hemen önüne gelsin. Tatlım 1 yaşın kutlu olsun.

Dünyanın en tatlısı, dünyanın en şekeri doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yaşların olsun inşallah.

Tatlı bebeğim doğum günün kutlu ve mutlu olsun. Her yaşın bir önceki yaşından daha güzel olsun.

Minik yumurcağım, tatlı tatlı gülen kelebeğim bir yaşın kutlu olsun. Nice mutlu yeni yaşların olsun. 1 Yaş doğum günün kutlu olsun.

Ben bu dünyada başka hiçbir şey istemem senden başka, Rabbim bana senin gibi bir bebeği verdiği için binlerce kez şükürler olsun. Sen bizi böyle mutlu ettin, Yüce Mevla’mda seni ömür boyu mutlu eylesin.

Önemli olan bir yaşına girmekti, arık bundan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir. İyi ki doğdun bebeğim. Mutlu yıllar.

Sen doğduğun zaman biz mutluluk gözyaşları dökmüştük. İnşallah senden hep mutluluktan ağlarsın. 1 yaşın hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun Kelebeğim.

Ben daha pasta kesmeyi ve mumlara üflemeyi bilmiyorum. İlk yaşıma girerken sizde yanımda olur musunuz?1 yaş doğum günü davetiye sözleri

Yüce Mevla’m sana ailenle birlikte huzur içinde, mutluluk içinde bir hayat nasip etsin. Ömrün boyunca yüzün hep gülsün, hayatın başarılarla dolsun. Birinci yaşın kutlu olsun.

Benim nazlı kelebeğim ilk yaşın kutlu olsun. Yüce Mevla’m her yaşında yepyeni mutluluklar ile tanıştırsın seni.

Birinci yaşıma girdim kızlar korksun benden, ne kaldı şurada on altıma.

Anneme söyledim benim 1 yaş doğum günüme mesaj gönderen ve gelenleri bir yere not edecek. Ben de büyüdüğüm zaman onlara doğum günü mesajları göndereceğim.

Artık hayat sana bundan sonra başlıyor; oda oda dolaşacaksın, eşyaları kırıp dökeceksin, köşelere, kanepelerin arkasına saklanacaksın, ne kadar yaramazlık varsa yapacaksın. 1 yaş günün kutlu olsun Bebeğim.

Yeni yaşın kutlu olsun. Yaşamın huzurlu ve mutlu başlasın ve öyle devam etsin.

Sen var ya sen birinci yaşında gülersin, peltek peltek yürürsün, ikinci yaşında yaramazlığa başlarsın. Olsun sen yaramazda çok tatlı olursun. Doğum günün kutlu olsun Yaramazım.

Teyzesinin bir tanesinin birinci yaşı kutlu olsun. Allah’ım sağlıklı ve mutlu uzun ömürler versin. İyi ki doğdun miniğim doğum günün kutlu olsun.

Süpürgeli cadı dünyaya gelişinin 1. Yılı kutlu olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. [Kız bebek]

Eğer bana mutluluğun resmini yap deselerdi senin resmini yapardım, eğer bana mutluluk nedir diye sorsalardı senin ismini söylerdim, eğer bana en çok sevdiğin şarkı hangisi deselerdi bebeğim derdim. Seni çok seviyorum kuzum. Bebeğim. doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında maman bol olsun, annen baban sana bol bol oyuncak alsın, her istediğin hemen önüne gelsin. Tatlım 1 yaşın kutlu olsun.

Doğduğun gün ciyak ciyak ağlıyordun, şimdi tatlı tatlı gülümsüyorsun. İnşallah ömrün boyunca böyle hep gülersin. 1 yaşın kutlu olsun bebeğim.

Birinci yaşa selam, yaramazlığa kaldığın yerden devam. 1 Yaş doğum günün kutlu olsun.

Benim ne kadar daha çok gülümsediğimi görmek isterseniz sizi doğum günüme beklerim bu sadece fragman.

Allah’ım seni annene ve babana bağışlasın. Bahtını ve yolunu açık etsin. Canımın içinin doğum günü kutlu olsun.

Sen evimize neşe oldun, yuvamıza mutluluk doldurdun, aramıza iyi ki geldin canım bebeğim. 1. Yaş günün kutlu olsun.

En büyük dilediğimiz; bu hayattan her ne bekliyorsan daima sana vermesi olacak. Sağlık, mutluluk, uzun ve güzel bir ömrün olması dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun bebeğim.

Ömrün huzurlu ve mutlu olsun, yılların birbirini aratmasın, en kötü günün en çok mutlu olduğun günlerin gibi olsun. Bebeğim doğum günün kutlu olsun.

Benzer İçerikler

Komşuya Doğum Günü Mesajları

Komşuya Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Evlatlarımız, oğullarımız bu dünyada onlar için yapamayacağımız fedakarlık yoktur. Oğlunuza doğum günü mesajları için doğru sayfadasınız

Kızıma Uzun Doğum Günü Mesajları

Kızınızın doğum günü mü yaklaşıyor. Ona çok güzel bir mesaj yazıp mutlu etmek mi istiyorsunuz. O zaman mutlaka kızıma uzun doğum günü sayfamızı incelemelisiniz.

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat