Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

İnternet ve çeşitli mecralardan derlediğimiz Ablaya Doğum Günü Mesajları içeriğimizi okumaktasınız. Bu sayfada bulunan sözler ile ilgili yorumlarınızı ya da benim de söyleyeceklerim var diyorsanız eklemek istedikklerinizi, en altta bulunan yorum alanını kullanarak bize gönderebilirsiniz.

Bu sayfamızda; Ablaya Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Sözleri, Ablama Doğum Günü Mesajları, Ablam için Doğum Günü Mesajı yer almaktadır.

Yeni yaşını tebrik eder gözlerinden öperim canım ablam.

Doğum günün kutlu olsun ablam seni çok seviyorum. Nice yıllara.

Abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun.

Cansın ablam. Sağlık ve mutluluk içinde doğum gününü tebrik ederim.

Doğum günün kutlu olsun hayatımın en önemli parçası ablam, nice yıllara.

İyi ki varsın ablam. nice mutlu yıllara inşallah. doğum gününü tebrik ederim.

Gülücükler hayatında hiç eksik olmasın benim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun.

Ablam seni çok seviyorum. Cansın, candansın ablam iyi ki varsın. Nice güzel senelere.

Zor günlerimde hep yanımda sen vardın güzel ablam. Birlikte nice güzel günlere inşallah.

Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun. Sağlık, mutluluk hep senle olsun.

Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun, sağlıklı, mutlu hep seninle olsun.

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bu mesaj biricik ablama doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi ablası, nice mutlu senelere.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz. Bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam.

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlar. Canım ablam.

Bana her zaman kol kanat geren, her zaman benim koruyucu meleğim olan biricik ablam doğum günün kutlu olsun.

Sevgili ablam, en kalbi dileklerimle yeni yaşını tebrik eder, Allah’tan sağlık, mutluluk esenlikler dilerim.

Babamın ilk göz ağrısı, annemin İlk nuru, benim koruyucu meleğim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

Senin o iyi kalbin her zaman mutlulukları hak ediyor. İnşallah her zaman mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Kız kardeşinize gönderebileceğiniz ablaya doğum günü mesajları yazımız hiç bir yerde bulunmayan yazılarla devam ediyoruz.

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu yıllara…

Gözlerin hep ışıltılı baksın yüreğinde umut eksik olmasın ve yeni yaşında güzellikler seninle olsun hep. Nice yıllara canım ablam.

Benim dünya güzeli prensesim, canım ablam. Merhaba dediği yeni yaşın sana güzellikler getirir inşallah. Nice mutlu yıllara ablam…

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara canım ablam.

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

Büyüğüm, ailemizin can parçası canım ablam. Doğum gününü en kalbi duygular ile tebrik ediyor, Rabbimden sağlık sıhhat afiyet diliyorum.

Sana sağlık diliyorum ve huzur. Bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.

Benim finansman destekçim, benim en sıkışık zamanımda kefilsiz senetsiz kredi verenim, ben sendeki parayı sevenim, doğum günün kutlu olsun.

Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.

Canım ablam doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Yeni yaşının mutluluğuna mutluluk, başarına başarı katması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Mutluluk ve huzur insanın sevdiği kişilerle olduğunda daha da artar. Bir ömür sevdiklerinle yaşaman ve yaşlanman dileğiyle… Nice mutlu yıllara ablam…

Sana dünyanın en pahalı hediyesini almak istiyordum ama kredi kartım yok, seni çok seviyorum doğum gününde sana pasta alacaktım alamadım çünkü param yok.

Kader bizi aynı anne baba etrafında birleştirdi. Sen hayatımda olduğun için çok mutluyum. Sende inşallah bir ömür mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım ablam doğum günün kutlu olsun.

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar biricik ablacığım.

Sana güzel bir hediye alacaktım bir türlü seçemedim, sana en büyük pastayı almıştım ama getiremedim, doğum gününde yanına gelecektim ama gelemedim. Doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Güzel ablam doğum gününe gelmek isterdim ama elimde olmayan olumsuzluklardan dolayı gelemiyorum. Yeni yaşın o her zamanki mutluluğuna mutluluk katsın. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Nice mutlu yıllara…

Ablaya doğum günü mesajı konulu yazımızı okumaktasınız. Konu ile ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yazımız sonundaki yorum kısmından yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hayatın dönüm noktaları vardır. Yüce Mevla’dan dileğim bugünün de senin için dönüm noktası olması ve bundan sonraki yaşamında hep mutluluktan ağlarsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatın senden alıp götürdüklerine inat sen yaşamaya devam ettin, tek başına savaşmaktan hiç usanmadın. Bu yaşam mücadelesinde Allah yardımcın olsun. Doğum günün kutlu olsun. Cefakar ablam.

Hayatındaki bütün olumsuzlukların hani rüzgâr esince sis bulutu bir anda dağılır ya onun gibi dağılması ve mutlulukların yağmur damlaları gibi senin üzerine yağması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Mutlu Yıllar

Bir ilkbahar güneşi gibi doğdun, yeri geldi kol oldun, kanat oldun yeri geldin benim için koruyucu bir melek oldun, iyi doğmuşun ve iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, mutlu mutlu nice senelere.

Ablaların en balı, en bir tanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam. Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

İnsan elindekilerin kıymetini kaybedince ya da zamanla anlıyormuş. Ailemizle beraber yaşarken bana yaptıkların, benim için savundukların hep benim içinmiş canım ablam şimdi daha iyi anlıyorum. Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun Canım Ablam.

Benden önce doğduğun için sen değil ben çok şanslıyım. Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım. Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın. Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa. Seni çok seviyorum.

Benzer İçerikler

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızda en yakın arkadaşa doğum günü mesajları ve kankaya uzun doğum

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Uzun

Kardeşe doğum günü mesajları uzun yazımızda erkek, kız kardeşe gönderebileceğiniz doğum günü mesajı ve doğum

Anneye Doğum Günü Mesajları

Hakkı ödenmez cennet kokulu annelerimizin. Doğum günlerinde annelere gönderilecek güzel mesajlar, yanlarında olamasak da bir nebze mutlu edebilir onları

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat