19 Mayıs Sözleri [2022]

19 Mayıs Sözleri

Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için 19 Mayıs için uygun sözleri seçtik ve listeledik. Bu sayfada 19 Mayıs Gençlik Bayramı için en güzel sözleri burada bulabilirsiniz. 19 Mayıs için aynı zamanda resimli mesajlar da bu listemizde bulunmaktadır.

19 MAYIS MESAJLARI

Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 102. yıl dönümü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!

Vatan Millet aşkı ve inançla başlayıp zafer ile sonuçlanan bir yolculuğun 102. yıldönümünde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Ve silah arkadaşlarını Saygı, minnet ve rahmetle anarken 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayram’ımızı kutluyorum. Nice 19 Mayıs’lara.

Atatürk bu günü gençliğe armağan ederken “gençlik” kavramını yaş olarak değil fikir olarak kastettiğini vurgulamıştır önemle. Fikirde gençlik, yenilik. Bugün fikir olarak genç kalanların araştırıp soranların günü kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, şükran ve tazimle anıyor ve tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramını içten dileklerimle kutluyorum.

Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri… 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Gazi Musatafa Kemal Atatürk’ün Samsunda tutuşturduğu Kurtuluş meşalesinin Anadolu’da elden ele ,gönülden gönüle dolaşmasının ve tarihe altın harflerle yazılan Milli mücadelemizin 102.Yılı kutlu olsun.

Bugün 19 Mayıs kutlu günümüzün 102. Yıldönümü. Özlemle anıyoruz yine seni Atam. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.

Kurtuluşun ilk adımı 19 Mayıs 1919 ‘un 102. yılı kutlu olsun.

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk milletinin istikbalini kurtarmayı planlayan kahraman kumandan ayak bastı Samsuna. Ne büyük şanssın sen bize Atam. Gençlik izinden ayrılmayacak. Günümüz kutlu olsun.

Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anarım.

Ülkemizin geleceği gençlerimizin ve aziz milletimizin #19Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

19 Mayıs’ın 102. yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Samsuna milletin içinde bulunan duruma çözüm için bir kumandanın olağanüstü yetkilerle gönderilmesine karar verildi. Bu kumandan Mustafa Kemal Atatürktü. 19 Mayıs kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Yurdumuzun bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

Bu bayram bizim,
Bu bayram Demokrasinin, Bağımsızlığın,
Bu bayram tüm Memleket Gençleri’nin bayramıdır.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız
Kutlu Olsun!

19 Mayıs 1919’da Samsun’da yakılan bağımsızlık meşalesi, bu topraklarda sonsuza kadar yanmaya devam edecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak bastığı gün, bağımsızlık meşalesini yakmış, esarete boyun eğmeyeceğini bütün dünyaya ispatlamıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919… Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Cumhuriyet yolunda yaktıkları kurtuluş meşalesinin 102. yıl dönümü kutlu olsun.

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919'un 102.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’yi başlatmasının 102. yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Seni birebir tanıyamadık ama seninle büyüdük, senin fikirlerinle yetiştik Atam sen ne büyük kumandanın ki ayak bastığın yer mucize oluyor, kurtuluş oluyor bu millete. Günümüz kutlu olsun.

Her ne durumda olursa olsun, Cumhuriyete sahip çıkan, vazifeye hazır, asıl gücün damarlarındaki ASİL KANDA saklı olduğunu bilen tüm gençliğin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Atatürk’ün 102 yıl önce Samsun’da yaktığı meşale yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor. 19 Mayıs tüm gençlere, yüreği genç atanlara kutlu olsun.

102 yıl önce Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının yaktığı meşale artık bizde. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

Bu duygu ve düşüncelerle Atatürk’ün geleceğimizin teminatı olarak gördüğü gençlerimizi yürekten selamlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümünü en içten duygularımla kutlarım.

19 Mayıs Sözleri

“Ordu yok” dediler, kurulur dedi. “Para yok” dediler, bulunur dedi. “Düşman çok” dediler, yenilir dedi. Ve Mustafa Kemal Atatürk Ne Dediyse Yaptı! Bütün ümidim gençliktedir. Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Gençlik, gelecektir. Geleceğe ışıkla ve umutla bakan herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs ATATÜRK’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu, mutlu, sonsuz olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun. Ruhun şad olsun Atam.

Bu 19 Mayıs’ta da Atatürk’ü anıyor bayramımızı kutluyoruz. 19 Mayıs güzel ülkeme kutlu olsun.

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramımız kutlu olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları olmak üzere tüm Şehitlerimizi, Gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun.

Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun…

19 Mayıs Ulusal Egemenliğimizin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs Sözleri

Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!

102 yıl önce tam da bugün bir kahraman ayak bastı Samsun’a, bir kurtarıcı. O gün güneş doğdu Türk milletinin üstüne. Anladık ki milletçe yeniden doğuyoruz. 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

19 MAYIS MESAJLARI

Türk milletinin içinde bulunduğu duruma çok üzülen ve bir şeyler yapması gerektiğini düşünen Mustafa Kemal Atatürk bir ekiple gönderildi Samsun a. Gün kurtuluş günü. 19 Mayıs kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun.

Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919’da “bağımsız ve uygar bir gelecek için Emperyalizme karşı verilen milli kurtuluş mücadelesinin ilk adımının 102’nci yılında; Cumhuriyet, demokrasi ve bağımsızlıktan yana tavır alan “Demokrasiyi savunan herkesin Gençlik ve spor bayramı kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bandırma adındaki eski bir vapurla İstanbul’dan Samsun’a bir ekiple çıktı yola kutlu kumandan. Öyle bir general ki umut oldu, cesaret oldu. 19 Mayıs kutlu olsun.

“Hayatı ve özgürlüğü için ölümü göze alan bir millet asla yenilmez.” 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun.

1919’da Samsun’a atılan o ilk adımın cesareti ve heyecanı ile yolumuza devam ediyoruz.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN…
19 Mayıs 1919’da başlayan “Milli Mücadele” ruhunu 102. yılında saygıyla selamlıyoruz.

BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTEDİR” diyen Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 102 YIL önce yaktığı bağımsızlık meşalesini geleceğe taşıyan gençlerimizin ve yüce Türk Milletinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Şanlı Bayrağımızın bağımsız bir şekilde dalgalanması için 102 yıl önce özgürlük mücadelesini başlatan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm kahramanlarımıza minnettarız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919’un, Kurtuluş ve İstiklâlin 102. Yılı kutlu olsun!

Benzer İçerikler

10 Kasım Sözleri

Bu sayfamızda; 10 Kasım Sözleri, 10 Kasım Mesajları, 10 Kasım Atatürk Sözleri, Atatürk’ü Anma Sözleri ve On Kasım Sözleri yer almaktadır. 10 KASIM ATATÜRK SÖZLERİ Yаptıklаrını, fikirlerini, değerini her geçen sene dаhа iyi аnlıyoruz. Sevgiyle, minnetle аnıyoruz. Mustаfа Kemаller ölmez, rаhаt uyu pаşаm.. Ölümsüz tek аdаm…seni sаygı ve özlemle аnıyoruz.. Her 10 Kаsım’dа yüreğimize dolаr […]

23 Nisan Sözleri

Bu içeriğimizde; 23 Nisan Sözleri, 23 Nisan Mesajları, Çocuk Bayramı Mesajları, 23 Nisan ile ilgili Sözler, 23 Nisan ile ilgili Mesajlar yer almaktadır. 23 nisan tüm çocuklarımıza kutlu olsun. Nice yüzyıllara güzel ülkem. 23 Nisan Kutlu olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun. İçinizdeki çocuğun hep yaşaması dileğiyle 23 Nisan Kutlu Olsun. […]

Ay Dönümü Mesajları

Yeni başlangıçlar hep çok güzeldir. Her günü kutlamak istersin. Ay dönümü mesajları ile 1. ay, 3.ay, 6. ay mesajları bulabilirsin. Yorum olarak yenilerini ekley

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat