Ölen Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Ölen Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Ölen Abiye Doğum Günü Mesajı, Ölen Ablaya Doğum Günü Mesajı

Bugün senin doğum günün bana her şey seni hatırlatıyor, baktığım her yerde seni görüyorum, seni çok özlüyorum canım ablam.

Ayrılık zordur bedenen sevenlere, sen her zaman bizim kalbimizde yaşayacaksın. Doğum günün kutlu olsun güzel kardeşim.

Güzel abim yokluğun çok soğuk ve acı, sensizlik kocaman bir boşluk. Eğer bugün sen olsaydın doğum gününü kutlayacaktır. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

Hani diyordun doğum günüme gelecekseniz birlikte pasta yiyecek çok eğleneceğiz, bak bugün yine senin doğum günün ama hiç neşemiz yok. Seni çok özledik kardeşim.

Bugün doğum günün güzel abim, doğum gününü kutlamak için mezarının başına geldim. Seni çok seviyorum abiciğim.

Benim canımdan çok sevdiğim nur yüzlü abim kabrin nuru pür, mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun.

Aramızda yoksun bugün yine gözlerim doldu, doğum gününde sensiz çok yalnızım abiciğim, seni çok özledim.

Bu hayata yorgunum, kırgınım, bu kadere dargınım, küskünüm çünkü seni bizden aldı. Doğum günün kutlu olsun abim.

Canım abiciğim sen aramızdan ayrılalı yıllara oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadım. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyorum. Seni çok özledim.

Cennette kutladığın bu ilk doğum günün kutlu olsun canım abiciğim.

Canın sıkıldığı zaman beni ara diyordun. Söyle şimdi canım sıkıldığı zaman, seni özlediğim zaman kimi arayayım. Bak şimdi senin yanında mezarının başındayım. Biliyor musun bugün senin doğum günün kutlamaya geldim bak.

Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyor, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Bugün senin doğum günün bana her şey seni hatırlatıyor, baktığım her yerde seni görüyorum, seni çok özlüyorum.

Öpemediğin, sarılamadığın, koklayamadığın birini özlemek; ölümü özlemek gibidir ablam.

Mekanın cennet olsun, doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Planlarımız istediğimiz gibi olsaydı şimdi ben burada tek birlikte olacaktık kardeşim.

Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum canım kardeşim.

Allah’ım sevdiğim insanı canım kardeşimi bu gece rüyalarıma gönder. Onu çok özledim rüyamda ona sıkı sıkı sarılmak ve özlemimi biraz olsun gidermek nasip et.

Bir yıl daha geçti sensiz koskocaman bir yıl daha onsuz. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Keşke bu gün seni Allahtan ödünç alma şansım olsaydı, ama bunun mümkün olmadığını biliyorum. Sadece bu doğum gününde sana bolca mutluluk ve cennette mutlu bir yıl diliyorum. Cennette mutlu yıllar, sevgili kardeşim!

Seni kaybetmek benim için bir kabus ve ne yazık ki bununla karşılaştım. Seni geri getiremem. Cennette doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!

Yokluğun beni terk edilmiş hissettiriyor. Sensiz hayatımı nasıl yaşayacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Sen benim tek kardeşim değil, mutluluğumun sebebisin. Doğum gününde seni çok özlüyorum.

Kardeşlik bağı, başka hiçbir bağla kıyaslanamayacak bağlar arasındadır. Seni her gün daha çok özlüyorum. Cennette doğum günün kutlu olsun, sevgili kardeşim!

Bugün senin doğum günün bana her şey seni hatırlatıyor, baktığım her yerde seni görüyorum, seni çok özlüyorum.

Benzer İçerikler

Komşuya Doğum Günü Mesajları

Komşuya Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Evlatlarımız, oğullarımız bu dünyada onlar için yapamayacağımız fedakarlık yoktur. Oğlunuza doğum günü mesajları için doğru sayfadasınız

Kızıma Uzun Doğum Günü Mesajları

Kızınızın doğum günü mü yaklaşıyor. Ona çok güzel bir mesaj yazıp mutlu etmek mi istiyorsunuz. O zaman mutlaka kızıma uzun doğum günü sayfamızı incelemelisiniz.

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat