Babaanneye Doğum Günü Mesajları

Büyükanne Torununu Seviyor

Bu sayfamızda Babaanneye Doğum Günü Mesajı, Babaanneye Doğum Günü Mesajları, Babaanneme Doğum Günü Mesajı başlıkları altında bir çok mesaj bulabilirsiniz. Lütfen eklemek istediğiniz mesajları yorum alanına yazararak bu sayfaya katkı sağlayın.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara biricik babaannem.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik babaannem, doğum günün kutlu olsun.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

BabaAnne Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı torunu olarak hissediyorum . Seninle birlikte geçirdiğimiz Yıllar benim için paha biçilmez. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…canım babaannem.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun bitanecik babaannem.

Canım babaannem.. Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki benim baba Annemişsin doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Hayatın acılarının uğramayacağı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara Babaannem..

Babaannem.. Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun Canım Babaannem..

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Doğum günün kutlu olsun canım babaannem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım babaannem.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren , masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan biricik babaannem. İyi ki doğdun.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara canım babaannem.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem!

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım . Mutlu yıllar biricik babaannem.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik babaannem.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara biricik babaannem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik babaannem. Mutlu yıllar.

Doğum günün olduğunu fark ettiğimde büyükanne, şok oldum! Biriktiğin yılların sayısı beni suskun bıraktı! Doğum günün kutlu olsun, ihtiyar!

Neşelen büyükanne. Yaşlılık uzun sürmeyen bir şeydir. Şaka yapıyorum! Çok harika bir doğum günü geçir.

Doğum gününü sosyal medyanın bana hatırlatmasına gerek duymadığım hayatımdaki ender insanlardan birinin doğum günü kutlu olsun.

Harika büyükanneme mutlu yıllar diliyorum! Ailemizin en önemli üyesi sensin! Bizi bir arada tutan sensin!

Benzer İçerikler

Damada Doğum Günü Mesajları

Damada Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Evlatlarımız, oğullarımız bu dünyada onlar için yapamayacağımız fedakarlık yoktur. Oğlunuza doğum günü mesajları için doğru sayfadasınız

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaların hakkı ödenmez. Ne anneler kadar sevilir, ne hak ettiği değeri görür. Bu doğum gününde ona güzel bir mesaj gönderi mutlu edebilirsiniz

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat