Amcadan Yeğene Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Amcadan Yeğene Doğum Günü Mesajı, Amcadan Yeğene Doğum Günü Mesajları
İyi ki senin gibi bir yeğenim olmuş, sen dünyanın en iyi insanı, en tatlı yeğenisin amcasının biriciği. Doğum günün kutlu olsun.

Bu özel günün tıpkı amcan gibi harika, eğlenceli ve unutulmaz olmasını dilerim! İyi ki doğdun canım yeğenim.

Gülmekten yanakların ağrısın, mutluluk kapının önünden ayrılmasın, yolun bahtın her daim açık olsun. Doğum günün kutlu olsun amcasının biricik yeğeni.

Yeni yaşında tüm mutluluk beraberliğini getirirken dilerim ki sağlıklı günlerin senin üzerindeki etkisi ömürlük olsun. Doğum günün kutlu olsun amcasının en değerlisi.

Eğlence dolu bir doğum günün olsun! Amcanıda bu özel gününde unutma. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın amcasının can yeğeni. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gün çok değerli bir gün çünkü yeğenimin doğduğu gün. Doğum günün kutlu olsun amcasının bir tanesi.

Bir amca yeğenini ne kadar çok severse bende seni o kadar çok seviyorum. İyi ki varsın canım yeğenim. Nice mutlu yıllara.

İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun amcasının birtanesi.

Hayatında her zaman yüzün gülsün, başarıların başarıları kovalasın amcasının prensesi. Doğum günün kutlu olsun.

Amcasının esprili, yakışıklı, çekici ve bir o kadarda değerli yeğeni. Yeni yaşın kutlu olsun, mutlu yıllar canım yeğenim.

Her yeğen senin kadar güzel, senin kadar tatlı olmaz, sen cansın, can kadar değerlisin. Amcasının bir tanesi canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır inşallah. Nice mutlu yaşlara amcasının birtanesi.

Doğum günün kutlu olsun amcasının bir tanesi yeğenim.

Bu doğum gününde amcan yanında olmayabilir ama en içten dileklerim ve sevgim seninle unutma. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

İyi ki varsın ve iyi ki doğdun amcasının birtanesi. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara canım yeğenim.

Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Amcan olarak seni her zaman seveceğimi ve hiçbir zaman unutmayacağımı bilmeni istedim. Nice mutlu yaşlara canım yeğenim.

Her amcanın yeğeni güzeldir ama benimkisi hem güzel hem de özel bir yeğen. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği ve hep mutlu olacağın bir ömür sürmen dileklerimle. Nice güzel yaşlara amcasının birtanesi.

Ne kadar uzakta olsak ya da ziyaretler arasında ne kadar süre olursa olsun, sen daima amcanın kalbindesin unutma. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Başarıların ve azmin sayesinde dünyanın en gururlu amcası oldum. Başarılarının hep sürmesi dileklerimle, nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Amcasının bir tanesi, çok sevdiği can yeğeni, seni tebrik eder doğum gününü kutlarım.

Benim için en özel gün senin doğum günün amcasının bir tanesi. Nice mutlu, güzel yıllara canım yeğenim.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Amcasının biriciği canım yeğenim, doğum gününün ve bundan sonraki bütün günlerinin çok eğlenceli geçmesini dilerim. İyiki doğdun.

Yeğen dediğinde amcası için akan sular durur, doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Bugünün dününden farklı, yarınının umut kaynağı olsun, hayat sana istediklerini versin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun amcasının bir tanesi.

Her amca kendi yeğenini beğenir ama benim yeğenim bambaşka birisi, kısaca mükemmel ötesi. İyiki doğdun canım yeğenim.

Üzüntülerini bir kenara bırakacağın, mutlulukları ve sevinçleri her dakika yanında olup seni yalnız bırakmayacak bir yıl dilerim. Nice mutlu yaşlara canım yeğenim.

Dünyanın en iyi yeğeni için en iyi dilekler elbette amcandan gelecek. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Umutlarını ve neşeni koruyabileceğin, hayattaki zorlukların seni yıldırmayacağı bir yıl geçirmeni diliyorum. Güzel yaşlara amcasının birtanesi.

Kalbin kadar güzel bir hayatın olması dileğiyle yeni yaşını tebrik ederim. Doğum günün kutlu olsun amcasının birtanesi.

Yarınların hep umut dolu olsun, hayat sana istediklerini versin yeğenim. Amcan doğum gününde seni unutmadı, nice mutlu yıllara.

Bazen yeğenler, aileyi bir arada tutan, sevgiyle bağlanan yapıştırıcıdır. Sende amcan için öyle değerlisin canım yeğenim. Nice mutlu yıllara.

Hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere amcasının bir tanesi.

Başın sıkıştığında ve bir şeye ihtiyacın olduğunda amcana haber vermeyi unutma. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yüzündeki gülücüklerin hiç solmasın. Amcan seni çok seviyor, sende amcanı unutma olurmu. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Amcasının bir tanelesi canım yeğenim. Doğum gününde tüm dileklerin gerçek olsun. Nice mutlu yıllara.

Sevdiklerin ile birlikte geçereğin güzel bir yıl yaşarsın umarım amcasının biricik yeğeni. Nice mutlu yıllara.

Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara amcasının bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Unutma ki amcan seni sadece bugün değil her gün sevecek. Sen her zaman benim yanımda en değerlim olacaksın. İyiki doğdun canım yeğenim.

Biz seninle amca yeğen değil iki candan arkadaştık. Seni çok özledim yeğenim. Nice mutlu yıllara.

Her zaman hayattan zevk al, yüzünde gülücükler saçsın, hayat seninle birlikte olsun amcasının bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun amcasının birtanesi canım yeğenim.

Kötü günlerin geçmişte kalacağı, güzel günlerin ise her gün yaşanacağı güzel bir yıl geçirmeni diliyorum amcasının bir tanesi. İyiki doğdun.

Küçükken kırmızı araba süren bu küçük çocuğun şu anda bir araba kullanan iyi genç adama nasıl dönüştüğünü anlamıyorum. Amcan seninle gurur duyuyor, doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Umarım doğum günün ileride yaşayacağın mutlu ve güzel anların ilk günü olur amcasının bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun canım yeğenim.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım seni her zaman mutlu etsin, o neşe ile gülen yüzünü her zaman güldürsün, en kötü gününde bile bir umut ışığı göndersin. Güzel yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Biricik yeğenim doğum günün kutlu olsun. Yüzünde ki neşe hiçbir zaman kaybolmasın. Nice mutlu yıllara…

Sen azmin ve yeteneğinle bizlerin göğsünü kabartacak yeğeni olacaksın inşallah. Rabbim yolunu açık etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her saniyesinin, sağlıklı, mutluluk ve huzur dolu geçmesini temenni ederim. İyi ki doğdun. İyi ki varsın canım yeğenim.

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpeyim, doğum gününü de kutlayayım. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Aslan parçası adam olma yolunda adım adım ilerliyor. Rabbim başarılı ve sağlıklı biri olarak yaşamayı nasip etsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Halasının her zaman çok sevdiği canı kadar değer verdiği canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Nice nice mutlu yıllara inşallah.

Söz ile değil de, yürek ile olmalı tüm sevgiler. Sözden değil de yürekten verilmeli tüm hediyeler. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Yaşamının geri kalan kısmı, kalbinin güzelliği kadar güzel ve sevgi dolu geçsin. Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Sen doğduğun zaman ben sizde kalıyordum. Günlerim hep sana bakmak biraz büyüyünce seninle oynamakla geçiyordu. Ben okuldan dönünce beni görünce nasıl da çok sevinirdin. Bende seni görmek için okuldan çıkar çıkmaz hemen eve gelirdim. Yıllar ne kadar da çabuk geçti demi yeğenim. Bak sen büyüdün ayrı ayrı yerlerde artık birbirimiz bayramdan bayrama görür olduk. Seni kocaman öpüyorum doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Yeğenleri Birtanesi; nice mutlu güzel, sağlıklı, huzur dolu yılların olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yeğenim.

Senin gibi temiz kalpli ve anlayışlı bir yeğenim olduğu için, ne kadar mutlu olsam azdır. Yeni yaşını en içten duygularımla kutlarım. İyi ki varsın güzel yeğenim.

Eski yaşını şutlarım, yeni yaşının kutlarım yeğen, doğum günü pastandan bende isterim.

Bir yeğen bir teyzenin kendi çocuğu gibi sevilir. O her zaman düşünülür. Ne kadar uzakta da olsa hiçbir zaman unutulmaz. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Cimcime büyümüş ve bir yaşına gelmiş doğum günü kutlayacak. Daha nice mutlu doğum günlerine inşallah. Doğum günü kutlu olsun canım yeğenimin.

Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim. Yarının bugününden daha mutlu olsun, ömrün mutluluk içinde geçsin.

Ah şimdi senin yanında olsam senin o tombik yanaklarını sıksam, agu agu diyen dillerini yesem. Bitanecik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemen eksik olmasın, her günün mutluluk tadında geçsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Teyzenin gülü, teyzesinin bitanesi minik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Bak Yeğenim; bu hayatta her zaman mutlu olmayı bileceksin. Mutluluğu da çok uzaklarda aramayacaksın. İyi ve mutlu yıllara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun Bitanecik Yeğenim.

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun.

Hayatının her döneminin, mutlu ve sağlıklı olduğun bir dönem olması ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini dilediğim bir hayat sürmen temennisi ile her yeni yaş gününe, mutluluklara koşar adımlar ile girmeni, gelecek yaşantının sana kalbindeki tüm arzularını sunmasını ve sağlıklı huzur dolu bir yaşam geçirmeni dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Teyzenin birtanesi büyümüşte doğum günü kutlayacakmış. Her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun, bahtın güzel yolun açık olsun Bitanecik yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Dünyanın en şanslı teyzesiyim ben. Çünkü senin gibi bir yeğene sahibim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Benzer İçerikler

Uzun Doğum Günü Mesajları

Uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye uzun doğum günü mesajları, arkadaşa, eşe ve kardeşe uzun

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda; Ablaya Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Sözleri, Ablama Doğum Günü Mesajları, Ablam için Doğum Günü Mesajı yer almaktadır. Yeni yaşını tebrik eder gözlerinden öperim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun ablam seni çok seviyorum. Nice yıllara. Abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun. Cansın ablam. Sağlık ve mutluluk içinde […]

Dini Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Dini Doğum Günü Mesajları - www.esozlerim.info

Son Yorumlar
Yorum Yap
Kapat